IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Баба Меца днес празнува 8ми март!
    Утре реанимира и в други ден отново влиза на сергията с двете тежки лапи!
    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

    Коментар


    • Мечетата ще ревът като магарета!

      Коментар


      • Чак пък да къртят
        Last edited by Агресивен бик; 08.03.2022, 20:35.

        Коментар


        • Навън индексите къртат утре и тук ще ви изкъртим да ви дойде акъла!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

            В България ли ??????????
            В руския нет

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              И аз така чух от високо поставени хора!
              В България ли ??????????

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                В затворени групи се говори, че края на войната ще е на 23,03...
                И аз така чух от високо поставени хора!

                Коментар


                • Не е само Хари, спомням си, че и преди две години имаше подобни призиви:


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                    БФБ трябва да затваря за да бъде защитен интереса на вложителите. Иначе нали знаете как се нарича кражбата по време на война - нарича се мародествто и се наказва най-строго. НЕ И НА БФБ, където всичко свързано с кражба е законно - БИЙН, пазарни манипулации, грънали репа - при все че няма пазар - ами забранете ги на първо време, всякакви мерки, за да не се допуска мрадорество. ЗАТВОРЕТЕ БОРСАТА ако трябва!
                    Хари, обикновено си ми забавен, но понякога си мисля, че хора като теб всъщност са опасни. Опасни сте защото ако недай боже станете мнозинство, то наистина ще имате влиянието да прокрадвате идиотски тези! Хари, никой запор или забрана на достъп до частната собственост и при никакви обстоятелства не може да бъде в интерес на собственика! Как така ще затваряте борсите и ще ме лишите от достъп до собствените ми пари?!?! Може да ми се налага да продам акции, за да ги прехвърля на друг пазар, да емигрирам, може заради операция, може заради мои близки.! Това го решавам аз, а не някакви бюрократи! Да, има дни на паника, в които доста хора се подвеждат и разпродават панически от което губят. Е, истината е, че тези хора са вземали грешни решения и трябва да си платят за това! Те трябва да си платят, а не останалите. Истината е, че тези хора така или иначе ще загубят тези пари, въпрос на време е и никой не може и не трябва да ги спасява от това! Просто не стават за търговия на борсата. Може би са добри лекари, музиканти, футболисти и т.н.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                      В затворени групи се говори, че края на войната ще е на 23,03...
                      Аз викам до рождения ден на Хитлер или Ленин да държим каските

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                        Това няма как да стане, защото никога не оставам без акции
                        Важното е да има поводи да се разпъва акордеона !

                        Коментар


                        • Върви ли мародерстването?
                          Казвал съм и преди. БФБ е изключително ниско ликвидна и при ситуации когато до нас има Война (все едно сме във война), както беше преди и с Пандемията, извънредното положение - БФБ трябва да затваря за да бъде защитен интереса на вложителите. Иначе нали знаете как се нарича кражбата по време на война - нарича се мародествто и се наказва най-строго. НЕ И НА БФБ, където всичко свързано с кражба е законно - БИЙН, пазарни манипулации, грънали репа - при все че няма пазар - ами забранете ги на първо време, всякакви мерки, за да не се допуска мрадорество. ЗАТВОРЕТЕ БОРСАТА ако трябва!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Струва ми се че ще си останеш с напъните, пък торбичката отново празна
                            Това няма как да стане, защото никога не оставам без акции

                            Коментар


                            • Кофтито неща няма да се решат за ден. Отнема време и енергия ......оптимизма е хубаво нещо но реалностите са други и трябва да се приемат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                УДРИ SOFIX 500
                                Струва ми се че ще си останеш с напъните, пък торбичката отново празна

                                Коментар

                                Working...
                                X