IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    За жалост Брюксел отново не играе в интерес на нашите инвеститори.

    Готвят минимална данъчна ставка за целия ЕС. Кой му пука за данъчния рай България.
    Това няма как да мине

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      За жалост Брюксел отново не играе в интерес на нашите инвеститори.

      Готвят минимална данъчна ставка за целия ЕС. Кой му пука за данъчния рай България.
      България не е данъчен рай а черна дупка.

      Коментар


      • За жалост Брюксел отново не играе в интерес на нашите инвеститори.

        Готвят минимална данъчна ставка за целия ЕС. Кой му пука за данъчния рай България.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          В момента има компании, които имат реална дейност, добри парични потоци и слаба задлъжнялост на фоуърд П/Е под 5. Кое е по-вероятно да се случи при възходяща икономика, да имаме намаление или увеличение на показателя?
          Сори, ама на бфб да търгуваш на форуърд РЕ си е меко казано несериозно.
          Освен ако нямаш кристална топка....или специален боб.
          Това е и един от най големите недостатъци на бфб, липсата на прилична прогнозируемост, Равния мисля преди време го засегна този въпрос.
          Май само 1 холдинг има на цялата борса дето дава някакъв форуърд гайдънс и де може поне ориентировъчно да служи за реферънс, всичко друго е само стрелба в тъмното.

          Би могъл да кажеш че има и такива ( немного) дето се търгуват на ев/ебитда доста по малко от тази на понадутия пазар като цяло и смяташ че ще растат повече от него.
          Ала дали заслужават много повече - това е отделен въпрос.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Не се еабвайте с Монти.Той никога не бърка в прогнозите
            Най- вече за фирмите на Цветан Василев,там наистина имаше срииииииив.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              ефокс
              Аз съм с друга.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Работи ли ти напълно платформата....
                че слагам поръчки а сделките са минали....
                Явно не ти работи платформата , щото и прогнозите ти са минали .

                Пробвай с някое ремарке , може да се получи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  С каква платформа си? При мен всичко си работи нормално.
                  ефокс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Работи ли ти напълно платформата....
                    че слагам поръчки а сделките са минали....
                    С каква платформа си? При мен всичко си работи нормално.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Не се еабвайте с Монти.Той никога не бърка в прогнозите
                      Работи ли ти напълно платформата....
                      че слагам поръчки а сделките са минали....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Аз не съм на борсата че не ми работи платформата частично и виждам частично но си пиша на лични с трима души и двама гамени във форума и чувствам нервите на хората.....


                        ами... сети се, какво да стане

                        Коментар


                        • Не се еабвайте с Монти.Той никога не бърка в прогнозите
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Не го приемам лично - просто вярвам (разчитам) едни "шумове" а ти други , наречени отчети
                            И кое те кара да вярваш, че виждаш "одитирана истина"
                            Печалбите растят ли - растят. Как точно Гърция ще повлияе на някой звън гърция - най-много да свали еврото, което всъщност ще надуе още повече печалбите.

                            Украйна - че то кой има изобщо бизнес с Украйна.

                            Избори в САЩ - е и. На кого ще се отрази това.

                            Референдум в Юк. Ми те са извън еврозоната - искат да си запазят свободния пазар с Ес, това което ще стане че бюрократите в Брюксел няма да им се бъркат в регулациите. Английското правителство е достатъчно способно че да се оправи с тези регулации и само. В общия случай това ще засегне мигранти от Източна Европа и някой друг малък бизнес разчитащ на евтин труд. Но на големия английски бизнес просто няма да повлияе. Пък то на борсите се търгуват големите компании.

                            Като вземат да вдигат лихвите и ще се види че е много шум за нищо. 0,25 че дори и 2,25% не променят особено оценките на компаниите. В Австралия, нова Зеландия, дори във ЮК да си чул някой да мрънка, да се вайка или да се оплаква че лихвите му не били отрицателни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              ако бях нервен от отдавна нямаше да съм на борсата
                              Аз не съм на борсата че не ми работи платформата частично и виждам частично но си пиша на лични с трима души и двама гамени във форума и чувствам нервите на хората.....

                              Коментар


                              • монтьоо хамериканци и всякакава западна паплач изкупуват тука на безценница ама ти още не си разбрал . а що я купуват на безценница и какви са им целите, не можеш да вържеш ни една йота

                                Коментар

                                Working...
                                X