IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не бъркаме късмета с рационалността

    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Ив, ще ти дам една основателна (поне от моя гледна точка) причина.
    За мен бфб е като бекъп, дълбок резерв за инвестициите ми навън....особено ако нещата там отидат на майната си в един момент.
    А и като дивидентен фен мога да ти кажа че за някои активи няма съответните алтернативи навън, поне аз не ги виждам.

    Имах късмета на новобранеца да почна на борсата края на 2011 и 2 години бях само на бфб.
    За много неща си прав, но съмнява ме, дори съм сигурен че ако бях тръгнал направо на нисе нямаше да успея да си докарам толкова добри профити които направих тук за 2 години....
    НО...това е минало, в момента съм съгласен с теб че като цяло навън има много по добри възможности и по евтини при това.
    Да не бъркаме късмета с рационалността на инвестицията. Имал си късмета да си когато е трябвало да бъдеш...ок спечелил си - сега се махай. Съмнявам се БФБ да ти е дал какъвто и да е опит освен отрицателен. Това че си имаш късмет означава че си направил пари а не знания.

    Хич не мога да разбера как БФБ може да е бакъп или фронтеднд .

    Дивидентите са хубаво нещо но при сговнясване на нещата те първи заминават.....не мисля по ниаккъв начин че точно сега е момента за бай анд холд или пък за подържане на каквото и да е дивидентно портфолио дори и в Амрика.

    Както бях казал пиша книга...сега пиша за това какво човек трябва да купи следващите 10 и повече години без риск да загуби. Ще напиша една тема в NYSE форума защото докато и ако излезе книгата може това което казвам да няма толкова голям смисъл колкото сега и е добре колкото може повече хора да се възползват.

    Сега трябва да си предпазлив и да не мислиш за бъдещето колкото за моментната печалба е моето мнение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      В момента ни спасява само силния долар и еФтиния петрол..но до кога ще продължи.........
      Моето усещане е ,че в момента подготвя нова офанзива срещу Русия скъп долар,20 долара
      петрол и нова война в Украйна.При война не виждам каква е ползата от петрола и долара.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Истината е,че с тая твърдоглава полититика на валутен борд икономиката е обречена на
        бавна и мъчителна смърт.Предприятията и фирмите отпадат от икономическият живот на
        страната едно след друго.
        В момента ни спасява само силния долар и еФтиния петрол..но до кога ще продължи.........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Ние последни ще научим....

          При тези контролни органи....
          Истината е,че с тая твърдоглава полититика на валутен борд икономиката е обречена на
          бавна и мъчителна смърт.Предприятията и фирмите отпадат от икономическият живот на
          страната едно след друго.

          Коментар


          • Тююю, лоша работа...
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от efocs Разгледай мнение
              Здравейте!!! Като наш дългогодишен клиент чудесно знаете местоположението на офисите ни в София. Поздрави и приятен ден.

              Efocs....
              Нали знаеш че за фалшиво преставяне за небанкова институция е подсъдно.....
              И инвестора ще носи отговорност..... за фалшиво регистриране.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Да не се очертава фалит на някой от големите играчи?
                Ние последни ще научим....

                При тези контролни органи....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  А къде се намира офиса ви....
                  Здравейте!!! Като наш дългогодишен клиент чудесно знаете местоположението на офисите ни в София. Поздрави и приятен ден.

                  Efocs

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    по добре да не го обявявам ,преди да видя че е тръгнало натам и от друг източник.....
                    поздрави!
                    Да не се очертава фалит на някой от големите играчи?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      Монти, сподели какво се говори, може и на лично.
                      по добре да не го обявявам ,преди да видя че е тръгнало натам и от друг източник.....
                      поздрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        И каква е идеята,какъв е смисълът от БФБ?
                        Търся в момента отговор на това...
                        пак бих тръгнал по чуждите маркети ако не ме беше страх ,че това което е тук ще го има и там..скоро....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          само там ли....
                          Хим от 2,4 до 1, 55....близо 40%....
                          ССВ от 1,62 до 93 ст....също 40 %
                          ЗХБГ от 62 ст до 35 ст....над 45%....
                          Газ от 12 лв ,сега 6 и нещо...
                          софарма
                          ЕУБГ от 1,12 до 78 ст...
                          Евроинс от 1,30 до 95 ст...
                          А това е само началото...
                          тези който се крепят ще паднат от веднъж....
                          Гледайте Спарки и Енемонката.....
                          За мен купуването в ССВ над 93-95 ст.... е обречено...
                          Скоро купуваче ще купувача /мажо/ малки количества около лефчето а спекулантите ще го изнудват до 90 ст.....
                          Не е препоръка....
                          И каква е идеята,какъв е смисълът от БФБ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от efocs Разгледай мнение
                            Здравейте!!! Платформата работи напълно нормално и проблеми не сме имали. За съжаление вашия акаунт е занулен. Заповядайте в офиса ни в удобно за вас време за да внесете парични средства което ще ви позволи отново да ползвате платформата в пълния си обем. Поздрави и спорен ден.

                            Efocs
                            А къде се намира офиса ви....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Ако е истина това което се говори ,това което беше през 2009 г на борсата , ще е сладък спомен.....
                              Не е препоръка....
                              Монти, сподели какво се говори, може и на лично.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Работи ли ти напълно платформата....
                                че слагам поръчки а сделките са минали....
                                Здравейте!!! Платформата работи напълно нормално и проблеми не сме имали. За съжаление вашия акаунт е занулен. Заповядайте в офиса ни в удобно за вас време за да внесете парични средства което ще ви позволи отново да ползвате платформата в пълния си обем. Поздрави и спорен ден.

                                Efocs

                                Коментар

                                Working...
                                X