IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Интересно е че европейските пазари отново започват да се разглеждат различно от азиатските. Китай и днес към -7% отива, но Дакс се гласи да отваря на +2%. Все пак не трябва да забравяме Китай колко стотин процента ръст направи последната година и през тази призма там ръста не е толкова страшен - връщане към нивата от декември миналата година.
    То хубаво ще отвори на +2 %, но къде ще затвори?
    Преди 2 часа Азия беше около 0, а сега е яко на червено.
    Лошото е че се разпростира като чума, а не е локално само не техният си пазар, но няма и как да е иначе, парите бягат от "горещия картоф", но като скочат на друг "картоф", той бързо става "горещ"
    Въпроса е как ще се представим ние днес?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Азия отново почервеня много,
      днес втора серия на БГ кошмара.
      Сега ще изковат няколко ника, които ще кажат, че им е супер поевтиняването.
      Аз нямам кеш и само ще гледам,
      ма не ми е много кеф
      Интересно е че европейските пазари отново започват да се разглеждат различно от азиатските. Китай и днес към -7% отива, но Дакс се гласи да отваря на +2%. Все пак не трябва да забравяме Китай колко стотин процента ръст направи последната година и през тази призма там ръста не е толкова страшен - връщане към нивата от декември миналата година.

      Коментар


      • Азия отново почервеня много,
        днес втора серия на БГ кошмара.
        Сега ще изковат няколко ника, които ще кажат, че им е супер поевтиняването.
        Аз нямам кеш и само ще гледам,
        ма не ми е много кеф

        Коментар


        • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
          А Sofix 0 не искаш ли?
          е чак 0
          айде 100 да е

          Коментар


          • Мисля да ги скъсам днес

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Приготвихте ли си успокоителните за днес?
              Няма ли да ги биеш днес?

              Коментар


              • Приготвихте ли си успокоителните за днес?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Моето желание е СОФИКС 250, и да стои там 3-4 години.
                  Може и да не стане така, но това си мисля.
                  А Sofix 0 не искаш ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    Моето желание е СОФИКС 250, и да стои там 3-4 години.
                    Може и да не стане така, но това си мисля.
                    Супер!

                    Коментар


                    • Моето желание е СОФИКС 250, и да стои там 3-4 години.
                      Може и да не стане така, но това си мисля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        400 до края на седмицата ми се види прилично,както и DAX 8100..


                        А до края на година какво става???
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          - Ти гърмяните зайци не ги мисли, те имат резервен изход.
                          По сложните решения са кога си по всичко уж на >35/40% дисконт - алчността те мами и киреча е твой!
                          Гърмят не гърмян, все тая.. но утре май още по големи радости ще има за индианеца и компания )))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от repo na repoto Разгледай мнение
                            По принцип не гърмят, довнасят пари, акции, кой каквото има.. но Батя да каже, че нали е разбирач


                            - Ти гърмяните зайци не ги мисли, те имат резервен изход.
                            По сложните решения са кога си по всичко уж на >35/40% дисконт - алчността те мами и киреча е твой!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              -Баш си му е време , ама леко и със скалпела !
                              - Че са си деликатес - спор да няма , но да не са твоите само, че по топките много боли !!!
                              По принцип не гърмят, довнасят пари, акции, кой каквото има.. но Батя да каже, че нали е разбирач

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Ранху й ощи, нека поизгърми некое друго по старо първом....


                                -Баш си му е време , ама леко и със скалпела !
                                - Че са си деликатес - спор да няма , но да не са твоите само, че по топките много боли !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X