IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    а те знаят ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Много яко ги лупкам.
      а те знаят ли?

      Коментар


      • Много яко ги лупкам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Най-вече за вътрещарите..... За останалите.... супата!
          Пиши тук още два дни, така ще съм сигурен.
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Най-вече за вътрещарите..... За останалите.... супата!
            Когато някой не се справя с нещо винаги ще си измисли оправданието което да го накара да се чувства добре. Някой психолог ще каже сигурно и точно определение за това нещо.

            Успех ти желая, Forex Master, в това което си добър и се справяш!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Така че е имало възможности различни, възможности за всички
              Най-вече за вътрещарите..... За останалите.... супата!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Евала


                Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Гледам статията на Инвестор "SOFIX изкопа ново 26 месечно дъно " и реших да чекна в сайта им какво са правили отделни компании за период от 2 години назад. Интересни компании с интересни % видях. Това са 40те от широкия индекс:
                1) +217% Свилоза
                2) +150% Арома
                3) +136% Агрия
                4) +118% Хес
                5) +118% М+С
                6) +92% Спиди
                7) +89% Софарма трейдинг
                8) +74% СФИ
                ...
                11) +61% Трейс
                12) +25% Стара планина
                ...
                25) -7% ПИБ
                26) -9% Химимпорт
                ...
                29) -17% Зърнени храни
                30) -17% Чез
                31) -18% Еврохолд
                32) -18% Бреф
                33) -22% Софарма
                ...
                35) -28% Синергон
                36) -28% Гагарин
                37) -45% БТХ
                38) -75% Енергони
                39) -91% Петрол
                40) -94% Енемона

                Така че е имало възможности различни, възможности за всички

                http://www.investor.bg/companies/rat...0/0/0/0/1/0/1/
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Гледам статията на Инвестор "SOFIX изкопа ново 26 месечно дъно " и реших да чекна в сайта им какво са правили отделни компании за период от 2 години назад. Интересни компании с интересни % видях. Това са 40те от широкия индекс:
                  1) +217% Свилоза
                  2) +150% Арома
                  3) +136% Агрия
                  4) +118% Хес
                  5) +118% М+С
                  6) +92% Спиди
                  7) +89% Софарма трейдинг
                  8) +74% СФИ
                  ...
                  11) +61% Трейс
                  12) +25% Стара планина
                  ...
                  25) -7% ПИБ
                  26) -9% Химимпорт
                  ...
                  29) -17% Зърнени храни
                  30) -17% Чез
                  31) -18% Еврохолд
                  32) -18% Бреф
                  33) -22% Софарма
                  ...
                  35) -28% Синергон
                  36) -28% Гагарин
                  37) -45% БТХ
                  38) -75% Енергони
                  39) -91% Петрол
                  40) -94% Енемона

                  Така че е имало възможности различни, възможности за всички

                  http://www.investor.bg/companies/rat...0/0/0/0/1/0/1/

                  Коментар


                  • Не на дивидентните недоразумения на БФБ - всичките са балони и такива, които не се знае след 1-2 години дали ще са дивидентни още
                    Bulls on BSE

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                      Какво правят индивидуалните играчи при оборот около 200 хил, не е толкова от значение, дори не е шум.

                      Пенсионните са интересни, защо не правят нищо при условие, че нямат избор (очевидно не стават за навъ, вече няма доходност от депозити, вече се конкурират с НОИ) и трябва да инвестират на БФБ.
                      Taka е, въпроса е кога ще "зацепят" със "зъбчатките" в главите. Понеже кеша ги затрупва, май стават все по-неадекватни, не смогват да го управляват с добър профит. Нищо чудно много народ, като им види годишните резултати, да им бие шута и да се премести в нои. Всеизвестно е, че наближаващите кандидат-пенционери отместват предпочитанията си към сигурността. Лоша работа ако не покажат смелост, ако търсят и сигурност - могат да се заинтересуват дори от дивидентни бфб-дружества чийто акционерен дял би им осигурил в пъти по-голяма доходност от глупавия банков депозит. Да се надяваме, че ще расте броя на дивидентните. Може пък да са решили да се накалмучат в ipo-тата на сирма и онази измишльотина - руубар. че затова да се ослушват все още. В такъв случай щом им изтече срока да се надяваме, че ще се решат и на покупки и в други бфб-дружества
                      Last edited by precakanoto; 23.09.2015, 19:05.
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Поздрави на оптимистите, но ми се струва, че някои от тях май си продават картоните и то на доволна загуба. Не знам, но да се самоизбушваш от страх, без причина фундамент, не ми изглежда да е много хитро. Няма да се учудя ако батката се самонавие да се самоизбуши на флагмана За инсчето, холдчето и елтосчето не ми се мисли, къде може да ги закара.
                        Какво правят индивидуалните играчи при оборот около 200 хил, не е толкова от значение, дори не е шум.

                        Пенсионните са интересни, защо не правят нищо при условие, че нямат избор (очевидно не стават за навъ, вече няма доходност от депозити, вече се конкурират с НОИ) и трябва да инвестират на БФБ.
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Поздрави на оптимистите, но ми се струва, че някои от тях май си продават картоните и то на доволна загуба. Не знам, но да се самоизбушваш от страх, без причина фундамент, не ми изглежда да е много хитро. Няма да се учудя ако батката се самонавие да се самоизбуши на флагмана За инсчето, холдчето и елтосчето не ми се мисли, къде може да ги закара.
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Лупкам ги яко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Тролчо, не ми се занимава да те храня, ма макар и да ми е 1/3 със сигурност на бфб имам повече от тебе
                              Тук сме се събрали все с големи портфейли, а оборота що няма и 200 хил ми е чудно А иначе по форумите сме голямата работа
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Бразилският реал вчера опипа ново дъно, след като Standard & Poor's понижи кредитния рейтинг на страната до „боклук“. Валутата вече струва 2 американски цента. За мащаба на падението му може да се съди от това, че през 2012 реалът струваше 4 долара.

                                Има и по зле от нас
                                Киро, незнам от къде е това, ама е пълна глупост, реалът сега е 0,25 цента, а 2012 е бил 0,50-55 цента

                                Коментар

                                Working...
                                X