IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
    Събудете ме като слезе под 350...
    Имам чувството, че ще спиш много дълго

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Друсате ли джанката?
      Събудете ме като слезе под 350...
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        А за времеви интервал ще говорим ли?
        Нямам против. Ние сме заспадали от маса време, и докато дакса спада, ще се моля да не спадаме
        Да се надяваме, че щом дакса обърне и софка ще обърне и няма да стои увяхнала на място като прeпикано мушкато

        Коментар


        • аз от софката съм 10% + за целия спад тъй, че не ми дреме

          padre Bonaventura, от ниско и с по-ниска скорост се пада по-меко
          Last edited by pepe1234; 29.09.2015, 12:14.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
            Яд ги е, гризат си ноктите в ъгъла и мълчат. Но от мошетата има и такива които се подхилкват. Защото се смята в %, не само в абсолютни числа - дакса пада от 12200, а софка се пързаля от 600 надоле. И като ги сметнеш в% спадовете се оказва, че софка е по-зле дори от дакса
            А за времеви интервал ще говорим ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              така е пепе . евреите в момента откачат че дакса е паднал едни 3000 бройки а софка има няма 200. яд ли ви е евреииииииииииииииииииии
              Яд ги е, гризат си ноктите в ъгъла и мълчат. Но от мошетата има и такива които се подхилкват. Защото се смята в %, не само в абсолютни числа - дакса пада от 12200, а софка се пързаля от 600 надоле. И като ги сметнеш в% спадовете се оказва, че софка е по-зле дори от дакса

              Коментар


              • шумата свърши

                Коментар


                • абе еврейските тролове в темата оптимизъм нещо замлъкнаха с прогнозите . а бяха много активни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    тъй тъй, криза балони хартийки, той Грийнспан не спучайно се опасяваше от втора вълна на финансова криза Дакса горкия каква сеч му приложиха а до момента корекцията е само 25%-28% има накъде и за още 9000-8900. За нас не виждам какво толкова ще повлече и без това сме почти на санитарния минимум горе долу...
                    така е пепе . евреите в момента откачат че дакса е паднал едни 3000 бройки а софка има няма 200. яд ли ви е евреииииииииииииииииииии

                    Коментар


                    • Друсате ли джанката?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Че като цъфтяха и покоряваха нови върхове що не ни повлякоха?!
                        Сега бягащите от там да си спасяват паричките на БФБ

                        Коментар


                        • тъй тъй, криза балони хартийки, той Грийнспан не спучайно се опасяваше от втора вълна на финансова криза Дакса горкия каква сеч му приложиха а до момента корекцията е само 25%-28% има накъде и за още 9000-8900. За нас не виждам какво толкова ще повлече и без това сме почти на санитарния минимум горе долу...
                          Last edited by pepe1234; 29.09.2015, 10:48.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Навън е касапница. Кога ли ще ни повлече
                            Ей Импе голям си карък- инвестира навън и гледай кво стана .... Могъщо наакване
                            Няма какво да ги чакаш Тонка .


                            Клякай направо !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Струва ми се че е едно добро начало
                              защото така, нали?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                                30% назад от април 2014 година и достигане на тригодишно дъно как ти се струва?
                                Струва ми се че е едно добро начало
                                Last edited by tony1975; 29.09.2015, 09:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X