IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Работи бре, как да не работи...
    Даже знаем и за благото на кого работи.......
    За благото на КОЙ работи е правилно да се каже ...
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Това ясно показва, че бюджетът боклучав, а управлението не знае къде и как да насочва приходите. Хубаво е да имаш буфери, но когато те са прекалено тлъсти, държавата затлъстява и не работи правилно. Ленива и сбъркана е.
      Работи бре, как да не работи...
      Даже знаем и за благото на кого работи....
      Общини, болници, университети, училища, социални програми са потънали в немотия и дългове, но на края на годината 4 - 5 фирми се делкат 1,5 млрд лв ( поне миналата година беше така....).
      Фъндъчкова засажда цветя по 5 пъти на година ( броих ги - точно цъфнат и се разлистят и фирмата ги сменя...) за 28 млн лв, но да направи един общински многоетажен гараж за 2-3 млн няма пари....
      Тва 80 млн за почистване на Люлин и Младост са джобни пари...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Това ясно показва, че бюджетът боклучав, а управлението не знае къде и как да насочва приходите. Хубаво е да имаш буфери, но когато те са прекалено тлъсти, държавата затлъстява и не работи правилно. Ленива и сбъркана е.
        Когато на кормилото има счетоводител, вместо опитен капитан финансист, наблюдаваме това борсово безвремие в момента. То да беше отразено само на БФБ. Всичко е на самотек. До какво води, е ясно.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          1 милиард излишък за януари

          Първият месец от годината консолидираният бюджет завършва с излишък от 991.6 млн. лв. или 1.1% от прогнозния брутен вътрешен продукт на касова основа.
          Това ясно показва, че бюджетът боклучав, а управлението не знае къде и как да насочва приходите. Хубаво е да имаш буфери, но когато те са прекалено тлъсти, държавата затлъстява и не работи правилно. Ленива и сбъркана е.

          Коментар


          • Днес ще ги бием ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              По доброто е да се спават насоките на ЕС..Щом си довлен.още дълго ще сме на дъното..Хайде лека
              Не съм доволен, къде го прочете това?
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • По доброто е да се спават насоките на ЕС..Щом си довлен.още дълго ще сме на дъното..Хайде лека

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Първо да спрем да се самозаблуждаваме и да покзваме своето недоволство..Така се прави от Френската революция насам в цивилизования свят..В Румъния как го правят..Ти какво предлагаш
                  Предлагам да се съобразяваме с реалността, която и на мен не ми харесва. Когато обаче кажеш, че дадено нещо не струва, си длъжен да предложиш по-добро. В противен случай критиката ти е безполезна...
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първо да спрем да се самозаблуждаваме и да покзваме своето недоволство..Така се прави от Френската революция насам в цивилизования свят..В Румъния как го правят..Ти какво предлагаш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Предложенията са в докладите на ЕС..ВСЕ ОЩЕ СМЕ ЕДИНСТВЕНИ БЕЗ КОРУМПИРАНИ ПОЛИТИЦИ В ЗАТВОРА..
                      Прав си, какво предлагаш, за да променим това?
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Предложенията са в докладите на ЕС..ВСЕ ОЩЕ СМЕ ЕДИНСТВЕНИ БЕЗ КОРУМПИРАНИ ПОЛИТИЦИ В ЗАТВОРА..

                        Коментар


                        • 1 милиард излишък за януари

                          Първият месец от годината консолидираният бюджет завършва с излишък от 991.6 млн. лв. или 1.1% от прогнозния брутен вътрешен продукт на касова основа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Ти разбираш ли в какво ме убеждаваш, че сме обречени за винаги с тези мажоритари
                            Само, че те са същите при които индексите бяха 4 пътиповисоки.Ако в нещо сме уникални, то е че търпим безропотно бедността и корупцията и не искаме реформи и промяна.Затова сме и най бедните в ЕС.
                            Искаме Кире, всички искаме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Дай конкретно предложение и съм на твоя страна, но само с плюене не става!
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Ти разбираш ли в какво ме убеждаваш, че сме обречени за винаги с тези мажоритари
                              Само, че те са същите при които индексите бяха 4 пътиповисоки.Ако в нещо сме уникални, то е че търпим безропотно бедността и корупцията и не искаме реформи и промяна.Затова сме и най бедните в ЕС.
                              И аз страдам, че индексите не са високи, повярвай ми. Въпросът е да се казват нещата такива, каквито са, а не да се изкривяват. Защо политиката не пречи на Спиди, СФТРД, СФИ и т.н. Икономика в БГ има и тя е огромна, ще става все по-могъща. Лошото е, че на БФБ отиват предимно тарикати.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Ти разбираш ли в какво ме убеждаваш, че сме обречени за винаги с тези мажоритари
                                Само, че те са същите при които индексите бяха 4 пътиповисоки.Ако в нещо сме уникални, то е че търпим безропотно бедността и корупцията и не искаме реформи и промяна.Затова сме и най бедните в ЕС.

                                Коментар

                                Working...
                                X