IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Ти разбираш ли в какво ме убеждаваш, че сме обречени за винаги с тези мажоритари
    Само, че те са същите при които индексите бяха 4 пътиповисоки.Ако в нещо сме уникални, то е че търпим безропотно бедността и корупцията и не искаме реформи и промяна.Затова сме и най бедните в ЕС.
    И аз страдам, че индексите не са високи, повярвай ми. Въпросът е да се казват нещата такива, каквито са, а не да се изкривяват. Защо политиката не пречи на Спиди, СФТРД, СФИ и т.н. Икономика в БГ има и тя е огромна, ще става все по-могъща. Лошото е, че на БФБ отиват предимно тарикати.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Ти разбираш ли в какво ме убеждаваш, че сме обречени за винаги с тези мажоритари
      Само, че те са същите при които индексите бяха 4 пътиповисоки.Ако в нещо сме уникални, то е че търпим безропотно бедността и корупцията и не искаме реформи и промяна.Затова сме и най бедните в ЕС.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Мога ли да попитам защо при тези супер прогнози Райфайзен не купят от пазара поне за 100 милиона акции.Аз помня времената, когато го правиха.Да знаете как искам да ни избазикате и софикса да стане поне 1000, а дано , ама надали
        То и аз мога след днес да Ви бъзикам всеки ден и да питам..Абе какво стана с прогнозата на РАЙФБАНК
        Кире, проблемът не е в БГ икономиката, а в мажоритарите на БФБ. Доста от тях са селяни, които хитруват. Друга голяма част са гангстери и не ебават закони, миноритари и т.н. Малката част, която остава от мажоритарите, акциите са им справедливо оценени. БФБ е различна от икономиката като цяло, мнооого различна. Тук не е САЩ, за да си правиш изводи за икономиката по борсата...
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Днес Кремиковци паднало с повече от 20 %! Това е начало на нова криза на доверието към националния капитал. Още няколко пъти по -20 % и ще достигне до реално ниво на подкрепа и въздишка на облекчение.

          Коментар


          • Софиксов ти си пич и аз те харесвам, ама кажи ми какво хвалене може да има в тази мизерия и антиборса.С това ли ще се задоволяваме и хвалим ние.Знаеш ли колко ми се иска да не се свиваме, а както преди на ден да правим по 200, 300 лева поне

            Коментар


            • Що така с лошо бе, Кире?!
              Ти вместо да ме хокаш трябва да ме похвалиш пред форумците, защото съм много добър играч.

              Коментар


              • Софиксов ти си едно смешно тролче.Ако изобщо си спечелил днес , то не е повече от 1, 2 лева.За тези пари не можеш и кутийка Дурекс да си купиш, да те клешат по меко биците

                Коментар


                • Ако перифразирам една поговорка тя би звучала така: Кирето си лае, а ние си печелим

                  Кире, наздраве!

                  Коментар


                  • А за какви решения френд?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Мога ли да попитам защо при тези супер прогнози Райфайзен не купят от пазара поне за 100 милиона акции.Аз помня времената, когато го правиха.Да знаете как искам да ни избазикате и софикса да стане поне 1000, а дано , ама надали
                      То и аз мога след днес да Ви бъзикам всеки ден и да питам..Абе какво стана с прогнозата на РАЙФБАНК
                      Защо въобще някой да инвестира на БФБ, след като най-големите на БФБ - Пенсионните, които по закон трябва да инвестират на БФБ, актвите им са на рекордно ниво, какво и постъпленията, от 2 г. не инвестират на БФБ?
                      Трендът от две години е надолу с постоянно намаляващ обем.
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Днес ги претрепах
                        Тази картинка е специално за Кирето

                        Мнението има информационен характер и не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Мога ли да попитам защо при тези супер прогнози Райфайзен не купят от пазара поне за 100 милиона акции.Аз помня времената, когато го правиха.Да знаете как искам да ни избазикате и софикса да стане поне 1000, а дано , ама надали
                          То и аз мога след днес да Ви бъзикам всеки ден и да питам..Абе какво стана с прогнозата на РАЙФБАНК
                          по скоро задай въпроса какво стана с фондовете на райфата....
                          А анализа ....

                          Бюджет 2015 г. се отличаваше с по-висок ръст на приходите в сравнение с разходите. „С поправките в закона, приети през ноември, дефицитът бе вдигнат от 2,8% на 3,3% от БВП. На практика той се очертава на ниво от 2,8 – 2,9% от БВП. Като обем дефицитът достигна значителните 2,5 млрд. лв., но с 575,3 млн. лв. по-малко от дефицита към края на 2014 г.“, допълни той.



                          Пак има избори и пак ли ще строиме градинки.... а и ще купуваме гласовоподаватели...

                          Коментар


                          • Мога ли да попитам защо при тези супер прогнози Райфайзен не купят от пазара поне за 100 милиона акции.Аз помня времената, когато го правиха.Да знаете как искам да ни избазикате и софикса да стане поне 1000, а дано , ама надали
                            То и аз мога след днес да Ви бъзикам всеки ден и да питам..Абе какво стана с прогнозата на РАЙФБАНК
                            Last edited by Kiro; 29.02.2016, 18:32.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                              Пенко моля само политически коректни новини.
                              И още

                              През февруари общият показател на бизнес климата се повишава с 0.5 пункта в сравнение с предходния месец в резултат на по-благоприятния бизнес климат в промишлеността, търговията на дребно и сектора на услугите, показват данните на НСИ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
                                Кое е политически некоректно в анализ на Райфайзенбанк България?
                                Бъзика колегата някои съфорумци. Според тях трябва да се пускат само новини за фалити и разрухи
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X