IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DutyFree Разгледай мнение
    По махленски обяснено не съм виждал!!! Пълна пародия, на такъв капиталов пазар, ТОЯ е забравил за КТБ !!!
    Разбирачо, ти във всяка тема ли ще се*еш?
    Напиши нещо смислено стига си бълвал простоти, ако ти се вижда "махленско обяснено" дай си твоята версия версия на по-високо ниво от нашето!
    Ама измисли нещо ново щото всички знаем какво става последните 7 години, добре ни го обясни във много от темите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Оптимист съм за БФБ!

      Смятам, че банките косвено започнаха на помпат следващия балон и той ще е бфб и НИ(които така и не изпуснаха парата за разлика от бфб).

      Има адски много пари в ПФ и банки. Доходоносни възможности за спестяванията почти няма. Самия аз потърсих алтернатива на депозита си 2008, защото годишна лихва от 4,5% ми се струваше малка - сегашните знаете къде са.
      % на кредитиране са на уникално ниски нива - в сряда ме ухажваха с ипотека на 4,8% и потребителски на 6,5% в ДСК(които са консерватични, предполагам че БГ банките ще отправят още по-агресивни условия).
      Народа се поуспокои, взеха да пробват нови инициатви, започнаха да стават по-смели и по-добре платени хората.
      Вече се заговори за нови IPO-та, което е страхотно и ще привлече погледи към бфб.
      See Link е интересен проект който също ще даде възможности за инвеститорите.
      Видя се че Софикс не иска да ходи под 400пункта, а и резултатите на някои компании насочват погледите на север. След такива спадове историята показва, че следват доста приятни ръстове. Мисля че ни предстои един бавен и стабилен път нагоре, който ще ни отведе доста на 600пункта. А един ръст с 30-40% ще увлече още доста пари след себе си.
      Това, че държавата не подпомага БФБ и от ГЕРБ нямат и понятие от БФБ, наред с всички негативи може да има и позитивен привкус. При нас пазара и читавите компании ще оцелеят по естествен начин - просто ще оцелеят най-добрите ч/з естествен подбор и конкуренция - чиста форма на капитализъм. Докато на други пазари където държавата побутва пазара или където се задължават ПФ да инвестират % на технитте си борси - там рано или късно водата се отдръпва и се вижда кой е без бански.

      Поздрави и бъдете оптимисти!
      По махленски обяснено не съм виждал!!! Пълна пародия, на такъв капиталов пазар, ТОЯ е забравил за КТБ !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        Очаквам силен ръст при някои ниско ликвидни компании с честни мажоритари, където акциите са предимно в дългосрочни инвеститори.
        Само качествени компании ще са на мода следващите години.
        Кажи няколко не ги крий,не е човеколюбиво!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Оптимист съм за БФБ!

          Смятам, че банките косвено започнаха на помпат следващия балон и той ще е бфб и НИ(които така и не изпуснаха парата за разлика от бфб).

          Има адски много пари в ПФ и банки. Доходоносни възможности за спестяванията почти няма. Самия аз потърсих алтернатива на депозита си 2008, защото годишна лихва от 4,5% ми се струваше малка - сегашните знаете къде са.
          % на кредитиране са на уникално ниски нива - в сряда ме ухажваха с ипотека на 4,8% и потребителски на 6,5% в ДСК(които са консерватични, предполагам че БГ банките ще отправят още по-агресивни условия).
          Народа се поуспокои, взеха да пробват нови инициатви, започнаха да стават по-смели и по-добре платени хората.
          Вече се заговори за нови IPO-та, което е страхотно и ще привлече погледи към бфб.
          See Link е интересен проект който също ще даде възможности за инвеститорите.
          Видя се че Софикс не иска да ходи под 400пункта, а и резултатите на някои компании насочват погледите на север. След такива спадове историята показва, че следват доста приятни ръстове. Мисля че ни предстои един бавен и стабилен път нагоре, който ще ни отведе доста на 600пункта. А един ръст с 30-40% ще увлече още доста пари след себе си.
          Това, че държавата не подпомага БФБ и от ГЕРБ нямат и понятие от БФБ, наред с всички негативи може да има и позитивен привкус. При нас пазара и читавите компании ще оцелеят по естествен начин - просто ще оцелеят най-добрите ч/з естествен подбор и конкуренция - чиста форма на капитализъм. Докато на други пазари където държавата побутва пазара или където се задължават ПФ да инвестират % на технитте си борси - там рано или късно водата се отдръпва и се вижда кой е без бански.

          Поздрави и бъдете оптимисти!
          Очаквам силен ръст при някои ниско ликвидни компании с честни мажоритари, където акциите са предимно в дългосрочни инвеститори.
          Само качествени компании ще са на мода следващите години.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Оптимист съм за БФБ!

            Смятам, че банките косвено започнаха на помпат следващия балон и той ще е бфб и НИ(които така и не изпуснаха парата за разлика от бфб).

            Има адски много пари в ПФ и банки. Доходоносни възможности за спестяванията почти няма. Самия аз потърсих алтернатива на депозита си 2008, защото годишна лихва от 4,5% ми се струваше малка - сегашните знаете къде са.
            % на кредитиране са на уникално ниски нива - в сряда ме ухажваха с ипотека на 4,8% и потребителски на 6,5% в ДСК(които са консерватични, предполагам че БГ банките ще отправят още по-агресивни условия).
            Народа се поуспокои, взеха да пробват нови инициатви, започнаха да стават по-смели и по-добре платени хората.
            Вече се заговори за нови IPO-та, което е страхотно и ще привлече погледи към бфб.
            See Link е интересен проект който също ще даде възможности за инвеститорите.
            Видя се че Софикс не иска да ходи под 400пункта, а и резултатите на някои компании насочват погледите на север. След такива спадове историята показва, че следват доста приятни ръстове. Мисля че ни предстои един бавен и стабилен път нагоре, който ще ни отведе доста на 600пункта. А един ръст с 30-40% ще увлече още доста пари след себе си.
            Това, че държавата не подпомага БФБ и от ГЕРБ нямат и понятие от БФБ, наред с всички негативи може да има и позитивен привкус. При нас пазара и читавите компании ще оцелеят по естествен начин - просто ще оцелеят най-добрите ч/з естествен подбор и конкуренция - чиста форма на капитализъм. Докато на други пазари където държавата побутва пазара или където се задължават ПФ да инвестират % на технитте си борси - там рано или късно водата се отдръпва и се вижда кой е без бански.

            Поздрави и бъдете оптимисти!
            Last edited by tony1975; 04.03.2016, 10:04.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Много яко ги бия
              Това дори не е бой, а си е чисто пребиване
              Щом много си ги бил тая вечер задължително да спиш по корем

              Коментар


              • Много яко ги бия
                Това дори не е бой, а си е чисто пребиване

                Коментар


                • 3 звезди за този закон!!

                  http://www.investor.bg/news/comments...comment-newest

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DutyFree Разгледай мнение
                    Добре ве, човек, аз долу какво ти написах и КАКВО ТИ НЕ РАЗБРА?????

                    БАНКОВИЯТ КАПАН Е КАТО СТРАХА ВИ ОТ БЕЖАНЦИТЕ.. ИДВАААТ ХАХАХА

                    Пишеш ми за Ирландския модел, а знаеш ли че там едно поколение вади доходи за три след себе си и как става това????
                    Ти мисленето, ти червено, искаш да се развиваш, оставете на младите и образовани хора, да издърпат поне малко, иначе много отчайващо!!!
                    Те бяха на същото дередже 2011 г ката Гърция,Португалия ,Испания и Кипър,но
                    приложиха друга стратегия и се оправиха.Другите продължават да затъват в блатото.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      САЩ ни превръща в колония набутвайки ни със заеми,вървим по пътя на Гърция,
                      а трябва да видим опита на Исландия,Ирландия и Унгария.Как те се измъкнаха от
                      мъртвата хватка на банкерите.
                      Добре ве, човек, аз долу какво ти написах и КАКВО ТИ НЕ РАЗБРА?????

                      БАНКОВИЯТ КАПАН Е КАТО СТРАХА ВИ ОТ БЕЖАНЦИТЕ.. ИДВАААТ ХАХАХА

                      Пишеш ми за Ирландския модел, а знаеш ли че там едно поколение вади доходи за три след себе си и как става това????
                      Ти мисленето, ти червено, искаш да се развиваш, оставете на младите и образовани хора, да издърпат поне малко, иначе много отчайващо!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        САЩ ни превръща в колония набутвайки ни със заеми,вървим по пътя на Гърция,
                        а трябва да видим опита на Исландия,Ирландия и Унгария.Как те се измъкнаха от
                        мъртвата хватка на банкерите.
                        Добре ве, човек, аз долу какво ти написах и КАКВО ТИ НЕ РАЗБРА?????

                        БАНКОВИЯТ КАПАН Е КАТО СТРАХА ВИ ОТ БЕЖАНЦИТЕ.. ИДВАААТ ХАХАХА

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Какво от това пич, ти русофил ли си..Ако си такъв за каква икономика си.Бъди прагматик в икономиката.Такива са САЩ и затова са водеща икономика
                          Правилно Grosss
                          САЩ ни превръща в колония набутвайки ни със заеми,вървим по пътя на Гърция,
                          а трябва да видим опита на Исландия,Ирландия и Унгария.Как те се измъкнаха от
                          мъртвата хватка на банкерите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Реформи,реформи ние като сме прости да видим какво направиха ирландците.
                            Прекратиха заемите от МВФ и СБ,имитираха голям вътрешен дълг с който покриват
                            веднага външният дълг и вдигат данъците.Имали са най-големият дефицит в ЕС от 30%
                            сега нямат дефицит,нямат външен дълг и имат голям икономически ръст.Това само
                            за 3г.
                            хахахаха, АДИ, ВЕ хора дето плюят по гнилия капитализъм, ДНЕС ми обясняват за икономически модели като СКАНДИНАВСКИЯ ИЛИ ИРЛАНДСКИЯ, СМЯХ, СМЯХ И СЪЛЗИ ..КЪДЕ БЯХТЕ ДО СЕГА????? аххахаха

                            Значи можели и ставало, ама КЪДЕ БЯХТЕ ДО СЕГА??? хаха

                            И как да направя връзка с чугуна в главите ви и ИКОНОМИКА И ПРОСПЕРИТЕТ????


                            Няма скандинавски модели има само ЕДИН ЗА ВАС И ТОЙ Е ЧЕРВЕН И ПО НЕГОВ МОДЕЛ СА ИЗГРАДЕНИ ОТНОШЕНИЯТА ВИ, А ТЕ СА ПОРОЦИ, значи сте шефове на пороци ли само???? Нещо пак е леко смешно!!!

                            По същата логика червена ПЕЕВСКИ НА 20 ГОДИНИ ИМАШЕ 200 МЛН.ЛВ на КОЙ ГОЛЯМ ХОЛДИНГ Е РЕЗУЛТАТ ТОЯ, МУЛТИГРУП, ДРУГИ ТАКИВА ХОЛДИНГИ ДА СТЕ ГИ ЧУВАЛИ ????

                            БЪЛГАРИЯ Е С НАД 400 ХОЛДИНГА, СЪС ОФШОРНА СОБСТВЕНОСТ, КОГА И КЪДЕ ПО СВЕТА ИМА ТАКИВА НЕЩА???? И ЗАЩО СЕ ПРАВИ???

                            ВЪОБЩЕ, ИНФОРМАЦИЯТА ВИЕ КАТО НА ДЕЦАТА ОТ ПРЕДИ МАЛКО, ХАХАХ
                            Last edited by DutyFree; 02.03.2016, 10:50.

                            Коментар


                            • Какво от това пич, ти русофил ли си..Ако си такъв за каква икономика си.Бъди прагматик в икономиката.Такива са САЩ и затова са водеща икономика
                              Правилно Grosss

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...eformi-212376/

                                Г. Ангелов: Икономическият растеж трябва да бъде подкрепен с реформи

                                За да не се стигне до промяна на данъчната политика, трябва да се движат реформите в ключови сектори, каза икономистът

                                Напълно споделям
                                Реформи,реформи ние като сме прости да видим какво направиха ирландците.
                                Прекратиха заемите от МВФ и СБ,имитираха голям вътрешен дълг с който покриват
                                веднага външният дълг и вдигат данъците.Имали са най-големият дефицит в ЕС от 30%
                                сега нямат дефицит,нямат външен дълг и имат голям икономически ръст.Това само
                                за 3г.
                                Last edited by Grosss; 02.03.2016, 10:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X