IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    евреичетата Монтьо и Ташака да кажат Ръъъст че тепърва се почва . предупреждавах ги тия евреи ама те се правят на велики трейдъри и викат надолу . хахахахах . хохоохохохох

    това го слушам вече две години ,може след някоя и друга петилетка да познаеш....
    що не си пишеш в темата ,за да е спокойна на всички....
    Истината в момента че някой си продава акциите в ХИМ обикновени на по добри цени от онзи ден....

    Коментар


    • евреичетата Монтьо и Ташака да кажат Ръъъст че тепърва се почва . предупреждавах ги тия евреи ама те се правят на велики трейдъри и викат надолу . хахахахах . хохоохохохох

      Коментар


      • Днес рано ги подпукахме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
          СЕЕ Линка още нищо не е показал, но набира скорост и потенциала е небивал!


          Добро утро, мистър Каро....

          Значи има нещо, което го няма, но набира скорост и има голям потенциал......

          Веселба да става !

          Коментар


          • Процес на "Нормализация" следва да започне на БФБ
            Горанов се отказа от Пенсионните, беше длъжен за да си защити ДДС вноските, отиващи за пенсия
            "Дивидентните шитове" се изчерпаха щото вече са над нивата си от 2007 дори!
            Ново КФН се задава, нов късмет!
            СЕЕ Линка още нищо не е показал, но набира скорост и потенциала е небивал!
            Вече няма смисъл и стимул да се спестява и държи кеш, щото няма лихви, а има риск от инфлация и обезценка
            И не на последно място Пенсионните Дружества няма къде да ходят и след като 2 г. ги нямаше на БФБ рано или късно ще се появят, а БФБ с и без Пенсионните е много различна, на който залага за БФБ без Пенсионни е в голяма грешка и загуба предстояща!
            НОРМАЛИЗАЦИЯ е най-често използваната дума във финансовия свят, и това в някаква степен ще се случава и на БФБ, не залагайте на крайностите а търсете златната среда или нормалността, щото там фундамента е математиката и рано или късно всичо си тегли към нормалните нива
            Bulls on BSE

            Коментар


            • http://tr.bivol.bg/

              Фирмите в България / Bulgarian Companies
              Данни от / Data from opendata.government.bg за периода / period 01.2008-03.2016

              ИНТЕРЕСНО..

              Коментар


              • Добро утро, инвеститори, спекуланти, кандидат-милионери, меци, бици и кибици!

                Ще ги лупкаме ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Ако софикс отиде към 500 пункта ,тогава алчността ще замести страха и ще се купува качващи акции на всяка цена , след като се срещне съпротивление на 25% след дъното ,тогава за да платят купените пени акции се продават антикризистните девидетни акции събирани за запазване на кеша...те са вместо кеш...
                  Не е препоръка...
                  На следващото ниво с купува още куци и сакато като синергон , билборди , лимонки и т.н...
                  А ако отиде до 350 ще стане на обратно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                    Не мисля че дивидентните ще бъдат продадени . Напротив.

                    Ако софикс отиде към 500 пункта ,тогава алчността ще замести страха и ще се купува качващи акции на всяка цена , след като се срещне съпротивление на 25% след дъното ,тогава за да платят купените пени акции се продават антикризистните девидетни акции събирани за запазване на кеша...те са вместо кеш...
                    Не е препоръка...
                    На следващото ниво с купува още куци и сакато като синергон , билборди , лимонки и т.н...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      За да не влизам в спор с троловете от близката кръчма.....
                      Ще ти отговоря...
                      Виж търговията днес....
                      Между 12- 14 часа индекса беше 437 пункта ...а с колко завърши...
                      Минаха пакети в Монбат , Трасе , фиб , формопласт и т.н...но на ниски цени..
                      И в края на деня се качи борсата с дребни суми във всички акции на Софикс с цели ,04 пункта ........Наздраве на троловете начело със софикс... дано я видят като 40%...
                      Един ИП купуваше всичките позиции на Тим но с малки количества, но това вече сме го виждали.... утре дано излъже още та да се разтоваря.....
                      А ако има рали то ще бъде в тези който падаха най много а ще се продаваха тези който се качваха последните месеци.... а се качваха ...атерата ,бреф ,фармите и стара планина и сие ,спидито...
                      Не е препоръка...
                      Не мисля че дивидентните ще бъдат продадени . Напротив.
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Ми пусни твоя портфейл и ще го следим с голям интерес как се движи.

                        Аз съм го пуснал виждаш ли Хиката какво прави....от 2,70 до 3,05....колко ли е почти вече време за излизане на 100 % ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                          Монти, това си го написал вчера като прогноза за днес. Понеже днес търговията не я усетих като подводничарска, надявам се да не си прав и за нещата, които си написал по-долу като реплика към Тони, а именно, че ако започне рали, адсиц акциите ще бъдат разпродавани. Лично аз си мисля, че е рано за таксиджийски пари, ако и да се водя оптимист за пазара ни в средносрочен план. Надявам се на ръстове, но не очаквам скоро да дойдат лавини от пари на лаици, които да купуват наред всичко без адсиц, а старите играчи да се отърват от акциите си, които в момента се възприемат като сравнително стабилни. Не очаквам това, не и скоро, но може и да греша. Някой ден и това може да се случва, а пък аз съм казал, че в акции не се влюбвам и избщо не знам утре ще имам ли акции и какви ще бъдат те. Не се считам за достатъчно умен да позная точен ден, в който може да започнат ръстове. Избрал съм да съм в акции, а ако дочакам възходящи движения, бих се радвал, без да твърдя, че предстоят такива скоро, може да видим още спадове преди това. Има различни дружества адсиц, нямам еднакво отношение към всички, псиал съм вече, че имам БРЕФ само измежду тях.

                          Всеки бърка, аз лично бъркам често. Притежавам акции на БФБ, включително и акции на АДСИЦ. Възможно е да греша за нещо или за всичко от написаното, затова и мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                          За да не влизам в спор с троловете от близката кръчма.....
                          Ще ти отговоря...
                          Виж търговията днес....
                          Между 12- 14 часа индекса беше 437 пункта ...а с колко завърши...
                          Минаха пакети в Монбат , Трасе , фиб , формопласт и т.н...но на ниски цени..
                          И в края на деня се качи борсата с дребни суми във всички акции на Софикс с цели ,04 пункта ........Наздраве на троловете начело със софикс... дано я видят като 40%...
                          Един ИП купуваше всичките позиции на Тим но с малки количества, но това вече сме го виждали.... утре дано излъже още та да се разтоваря.....
                          А ако има рали то ще бъде в тези който падаха най много а ще се продаваха тези който се качваха последните месеци.... а се качваха ...атерата ,бреф ,фармите и стара планина и сие ,спидито...
                          Не е препоръка...

                          Коментар


                          • Останаха ли сили за още бой? Мисля, че е време и аз да поступам малко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Ами какво да ти пускам- аз имам портфейл на един среден ИП, но не ги бия като тебе всеки денНали съм писал много пъти- имам от всички дивидентни
                              пак гледаш да се измъкнеш

                              Коментар


                              • А дано да има повече бикове за напред Над две години мечи пазар та време му е вече да поемаме нагоре Минаха добри пакети последните седмици та много от продавачите ги задоволиха Успех на биковете!

                                Коментар

                                Working...
                                X