IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Добре сега, не мога да разбера ти, откъде накъде се месиш и се бъркаш в нашите разговори с индианеца!?!?
    И кое ти е толкова смешно не мога да разбера. Нищо не знаеш, но ти е смешно.
    Ти си брутален спамър, пиши си на лични с индианеца, какво ни занимаваш с твойте драми, и вземи си подай акциите от 2009 /които са ти само в главата/ и бягай от тук не ставаш за трейдър

    Коментар


    • ББ: Света има пари за три месеца...... всичко е ясно човека каза ... може да разпуснем борси, МВФ, СБ , и всички банки и финансови структури тъй или иначе явно са излишни, той ще раздаде парите и гасим лампите...


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Добре сега, не мога да разбера ти, откъде накъде се месиш и се бъркаш в нашите разговори с индианеца!?!?
        И кое ти е толкова смешно не мога да разбера. Нищо не знаеш, но ти е смешно.
        Само на мен ли ми се струва, че пазиш темата като куче, знам тъпо е да продадеш на дъното, но като ти е толко акъла

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Човече ти си луд, какво толко си се запритеснявал за нас, лично при мен няма да пиша числа, че сърцето ти може да не издържи.. вкарал съм тази седмица на бфб 30% от кеша, нямам кредити, наеми, лизинги, бизнеса ми си върви /няма и заплатите на хората да пипам/, ако слезем още на около 350 ще вкарам още 30тина процента / но не вярвам /... а останалия кеш може да ми стигне до дълбока старост без да работя... Така, че кротни се малко стана за смях, вече!
          Добре сега, не мога да разбера ти, откъде накъде се месиш и се бъркаш в нашите разговори с индианеца!?!?
          И кое ти е толкова смешно не мога да разбера. Нищо не знаеш, но ти е смешно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Виж Рошав, за бефебето си прав, но за някои неща бъркаш.
            Аз съм силно притеснен за камиона ти, купен на кредит, за просрочените ти овърдрафти и за огромната безработица, част от която ще бъдеш и ти, ако вече не си.
            Човече ти си луд, какво толко си се запритеснявал за нас, лично при мен няма да пиша числа, че сърцето ти може да не издържи.. вкарал съм тази седмица на бфб 30% от кеша, нямам кредити, наеми, лизинги, бизнеса ми си върви /няма и заплатите на хората да пипам/, ако слезем още на около 350 ще вкарам още 30тина процента / но не вярвам /... а останалия кеш може да ми стигне до дълбока старост без да работя... Така, че кротни се малко стана за смях, вече!
            Last edited by al4en; 28.03.2020, 18:41.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Мишлек нищо не си купил 2009 г а и да си го направил случайно си вкарал я има я няма най-много десетина бона.Тогава всичките бяхте осрани до ушите.Не ме впечатлява никой на тая българска измислена борса поради причината че съм живял в бг и знам как е а сега правя чудовищни пари в една чудовищно силна страна.Няма на бфб хора които да ме впечатлят.Като гледам за 30 сек какви обеми минават и какви пари се превъртат на американската борса ми става жал за бфб щото тя изглежда като пълна аматьорщина.
              Виж Рошав, за бефебето си прав, но за някои неща бъркаш.
              Аз съм силно притеснен за камиона ти, купен на кредит, за просрочените ти овърдрафти и за огромната безработица, част от която ще бъдеш и ти, ако вече не си.

              Коментар


              • Всяка компания със спад 20% в приходите може да участва в схемата 60/40*

                https://www.capital.bg/politika_i_ik...OlNqlsQ2nC9_8g

                ДА ВИДИМ НА КОЙ И КОЛКО..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Рошав, не се заяждай по аматьорски. И други пробваха по същия начин.
                  Когато ти купиш на цените ми от 2009, ела да ми се обадиш.
                  Наздраве!
                  Мишлек нищо не си купил 2009 г а и да си го направил случайно си вкарал я има я няма най-много десетина бона.Тогава всичките бяхте осрани до ушите.Не ме впечатлява никой на тая българска измислена борса поради причината че съм живял в бг и знам как е а сега правя чудовищни пари в една чудовищно силна страна.Няма на бфб хора които да ме впечатлят.Като гледам за 30 сек какви обеми минават и какви пари се превъртат на американската борса ми става жал за бфб щото тя изглежда като пълна аматьорщина.

                  Коментар


                  • Агресивен, лошите новини са от лошото Ви управление..Хайде викай троловете да хвалите патроните си..
                    Хайде викай , че е стабилна държавата Ви..И като как за 11години не дойдоха добри новини за БФБ при ВАС..

                    Коментар


                    • Кире, сега лошите новини са в изобилие което означава че има доста материал за теб Въпросът обаче е дали като дойде времето на добрите ще ги пускаш и тях с такъв мерак А още по-важно е дали въобще ще ги пускаш или ще ги пропускаш

                      Коментар


                      • Експортни заводи, временно затворени заради липса на поръчки от чужбина:
                        - Арсенал
                        - Дунарит
                        - Язаки
                        - ВИТТЕ Аутомотив
                        - Линамар
                        - СЕ Борднетце
                        - Корабно машиностроене
                        - Костал България аутомотив
                        - Стомана Перник - частично

                        Списъкът ще се допълва,,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          ей сега, веднага

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Бундестагът одобри безпрецедентен в историята спасителен пакет за икономиката и гражданите

                            https://blitz.bg/ikonomika/bundestag...8GoDkW6treY4eA

                            Явно там няма маргинали и майбаси..НЯМАТ ПУНТА МАРА И ЧЕРЕШАР..
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Мише гледай ти да оцелееша за мен не бери грижа,че като те гледам продаде баш на най-ниските цени и сега синасран и трепериш.Като ти казвах преди време че ще налапаш сапа не ми вярваше.Сега ще трепериш.
                              Рошав, не се заяждай по аматьорски. И други пробваха по същия начин.
                              Когато ти купиш на цените ми от 2009, ела да ми се обадиш.
                              Наздраве!
                              Last edited by Три без коз; 28.03.2020, 04:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Къде е моят словесен опонент рошавият индианец.
                                Ако са го изгонили от квартирата и го преследват за неплатени сметки ще му преведа някой лев да погаси задълженията.
                                Мише гледай ти да оцелееша за мен не бери грижа,че като те гледам продаде баш на най-ниските цени и сега синасран и трепериш.Като ти казвах преди време че ще налапаш сапа не ми вярваше.Сега ще трепериш.

                                Коментар

                                Working...
                                X