IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дойде им времето, дори мнооого закъсняваме, но вече е време

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Ще ги спукам от тупалки
      Софикс, ти ли ги почна

      Коментар


      • Някои май се усетиха на къде духа вятъра

        Коментар


        • Ще ги спукам от тупалки

          Коментар


          • Айде?

            Коментар


            • Днес мен ме бият, а вас?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Сигналите са очевадни! Очаквам и силен ръст на кредитирането след тестовете! В момента е време да си агресивен това е повече от ясно при положение че лихвите са супер ниски и дори може да се стигне до негативни лихви за клиентите

                та даваш си парите на банките и ти взимат парички за тази услуга
                с изключение на дългосрочните големи депозити при сравнително висока г.лихва до датата на падежа, нали така?....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Ами това е статистиката на БНБ- всички социални плащани вече не са ли с карти и сметки Къде са големите пари и защо не са на БФБ
                  Парите са за черешите, а те поскъпнаха двойно))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                    Освен евтините горива (под 2 лв., които са реално са от тази година), вече ниските лихви водят до това дългия период на спестовност (от 2009 народа все спестява) да е вече към края си, не знам дали забелязвате, но аз забелязвам че на хората взе да им писва да спестяват, това ще даде отражение в потреблението именно тази година, гледайте компании при които това ще си забележи
                    За мен това променя и стратегията на ивнестиране, от дефанзивно лека полека по агресивно.
                    Сигналите са очевадни! Очаквам и силен ръст на кредитирането след тестовете! В момента е време да си агресивен това е повече от ясно при положение че лихвите са супер ниски и дори може да се стигне до негативни лихви за клиентите

                    та даваш си парите на банките и ти взимат парички за тази услуга

                    Коментар


                    • Освен евтините горива (под 2 лв., които са реално са от тази година), вече ниските лихви водят до това дългия период на спестовност (от 2009 народа все спестява) да е вече към края си, не знам дали забелязвате, но аз забелязвам че на хората взе да им писва да спестяват, това ще даде отражение в потреблението именно тази година, гледайте компании при които това ще си забележи
                      За мен това променя и стратегията на ивнестиране, от дефанзивно лека полека по агресивно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Ами това е статистиката на БНБ- всички социални плащани вече не са ли с карти и сметки Къде са големите пари и защо не са на БФБ


                        Защото притежателите на големите пари следят "анализите" и "прогнозите" на Монти.

                        Коментар


                        • Ами това е статистиката на БНБ- всички социални плащани вече не са ли с карти и сметки Къде са големите пари и защо не са на БФБ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                            Ами виж ги как са в Америка Там даже и образованието им е на кредит И в това няма нищо лошо разбира се, стига със заплата да може да изкараш пари после. Пари на купчина няма никъде
                            И като стане злополука отиваш в гетото или под мостовете на Сена.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Тезата ми е като на Киро ...90% са оборотни пари и малки влогове....
                              Имам много познати взели ипотечни кредити за апартамент и дават сега примерно по 50 к в евро който след 20 години ще станат 100 к пак в евро...
                              Те са загубили целта в живота и живеят на кредит от една банка в друга дължат а като ги гледаш богаташи ходят по почивки и на море по два пъти в годината ,хубава кола и т.н..
                              Извинявам се за последните думи.....за будалкането.....
                              Ама ми писна да цитират колко са пълни кръчмите и моловете а нямаме пари в действителност...
                              Добре си го казал. По-добре от Епицентър

                              Коментар


                              • Абе не знам за вас, повече от 2 г. сме нанадолнището Може и още толкова да изкараме, но си мисля, че вече тръгваме

                                Коментар

                                Working...
                                X