IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
    +3.91% за пртфейла. Такова нещо не съм виждал от 2 години и три месеца.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Софиксов, само ти можеш с вазелин да ги биеш Кажи на Прецаканката къде да инвестира, че и тя малко да ги побие
      Пак почваш да се заяждаш, а това не е добре. За токова години не разбрахте ли че не става със заяждане? Ми дръжте се като мъже де! Па вземете си признайте с Монти, че сте заложили на куци коне!

      Коментар


      • Излишъкът по консолидирания бюджет е достигнал 2.7 млрд. лв. към края на май, или 3% от прогнозния брутен вътрешен продукт (БВП). Подобни числа статистиката отчиташе през 2007 и 2008 г. – най-силните години за българската икономика.

        Коментар


        • Софиксов, само ти можеш с вазелин да ги биеш Кажи на Прецаканката къде да инвестира, че и тя малко да ги побие

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Днес мен ме бият, а вас?

            +3.91% за пртфейла. Такова нещо не съм виждал от 2 години и три месеца.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Даже вече не е смешно...
              Днес е края на месеца и бяха наизлезли куп ДФ и ПФ ама без да се ръсят много... най много бяха на тим ...
              Утре ще тренираме подводница....
              Хайде сега пред целият форум да си признаеш че сбърка! Така правят достойните хора.

              Коментар


              • Кире, ти биеш ли ги или само гледаш?

                Коментар


                • Какво става. Започнахте ли ралито Да викам ли UUUP 4000

                  Коментар


                  • добре ги напънахме

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Тони ако почне рали/ в което се съмнявам/ в пени акциите нали знаеш че акциите за разпродажба са адсиц ....всичката баластра ще се качи...
                      Аз затова чакам разни тим ,еубг петролки ,енемонки всичко ще Фърчи....
                      Не е препоръка..
                      Ей това ти мнение имах предвид, за да не бъда голословен го цитирам тук. Не ми звучи убедително, но може и да бъркам. Притежавам акции на БФБ, препоръки нямам.

                      Поздрави!
                      Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Даже вече не е смешно...
                        Днес е края на месеца и бяха наизлезли куп ДФ и ПФ ама без да се ръсят много... най много бяха на тим ...
                        Утре ще тренираме подводница....
                        Монти, това си го написал вчера като прогноза за днес. Понеже днес търговията не я усетих като подводничарска, надявам се да не си прав и за нещата, които си написал по-долу като реплика към Тони, а именно, че ако започне рали, адсиц акциите ще бъдат разпродавани. Лично аз си мисля, че е рано за таксиджийски пари, ако и да се водя оптимист за пазара ни в средносрочен план. Надявам се на ръстове, но не очаквам скоро да дойдат лавини от пари на лаици, които да купуват наред всичко без адсиц, а старите играчи да се отърват от акциите си, които в момента се възприемат като сравнително стабилни. Не очаквам това, не и скоро, но може и да греша. Някой ден и това може да се случва, а пък аз съм казал, че в акции не се влюбвам и избщо не знам утре ще имам ли акции и какви ще бъдат те. Не се считам за достатъчно умен да позная точен ден, в който може да започнат ръстове. Избрал съм да съм в акции, а ако дочакам възходящи движения, бих се радвал, без да твърдя, че предстоят такива скоро, може да видим още спадове преди това. Има различни дружества адсиц, нямам еднакво отношение към всички, псиал съм вече, че имам БРЕФ само измежду тях.

                        Всеки бърка, аз лично бъркам често. Притежавам акции на БФБ, включително и акции на АДСИЦ. Възможно е да греша за нещо или за всичко от написаното, затова и мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                        Last edited by Татко Щърк; 01.06.2016, 18:49.
                        Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Тони ако почне рали/ в което се съмнявам/ в пени акциите нали знаеш че акциите за разпродажба са адсиц ....всичката баластра ще се качи...
                          Аз затова чакам разни тим ,еубг петролки ,енемонки всичко ще Фърчи....
                          Не е препоръка..
                          Хубаво е да има съмнения, все пак 2 години сме все надолу

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Тони ако почне рали/ в което се съмнявам/ в пени акциите нали знаеш че акциите за разпродажба са адсиц ....всичката баластра ще се качи...
                            Аз затова чакам разни тим ,еубг петролки ,енемонки всичко ще Фърчи....
                            Не е препоръка..
                            Така ще е но според мен с 2 изключения от изброените - еубг и петрол))) И все пак има рали и рали. Може да е избирателно)))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Айде?
                              Тони ако почне рали/ в което се съмнявам/ в пени акциите нали знаеш че акциите за разпродажба са адсиц ....всичката баластра ще се качи...
                              Аз затова чакам разни тим ,еубг петролки ,енемонки всичко ще Фърчи....
                              Не е препоръка..

                              Коментар


                              • Все пак черниците узряха , време е да се сдрусат клоните и Збере матРиала за
                                РАКИЙЦА !

                                Коментар

                                Working...
                                X