IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    От мен толкова.
    Колко оказа се пълна нула
    Нямаш топки си покажеш сделките

    Коментар


    • От мен толкова. Троловете да се чувстват спокойни и да си разтягат локуми колкото искат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        А какво купи кво продаде снимка няма ли
        Май нищо някой е направил сделка и ти е дигнал портфейла .това е глупаво да се хвалиш с портфейл без сделки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          те така ги лупкам толовете да се пукат от яд

          Мнението има информационен характер и не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          А какво купи кво продаде снимка няма ли

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            По календара за май...
            Грешката е моя..
            28 и 29 ще са първата серия на ПФ а 30 на ДФ и ИП...
            Гледай сделките на Холдинг Света София , формопласт ,етропал , сила ,старком , елпром зем, химснаб и сие и т.н..
            Другите от по ликвидните си запазвам за себе си...
            Не е препоръка..
            Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            не е смешно ,жалко е...
            Гледай акциите на Неохим и БТХ, Гагарин ,Албена ,Емка ,Хиката ,Софарма , адсицовете ,доверие /ако му се играе на чичо Оги.../ Холдинг варна ако пак падне под 24, Хим ,ССВ , ГАЗ и сие и т.н...
            Не е препоръка..
            А да видим дали знаете колко от тях минаха днес.......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Вие двамата с Джадая ги лупкате май на ужким.Снимай една сделка поне и я постнете както аз съм го правил много пъти.
              Ташунко човек показа преди време че доста голяма част от портфейла му е Софарма Трейдинг. Та виж цената на Трейдинга , напълно възможно е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                те така ги лупкам толовете да се пукат от яд

                Мнението има информационен характер и не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Вие двамата с Джадая ги лупкате май на ужким.Снимай една сделка поне и я постнете както аз съм го правил много пъти.

                Коментар


                • Кои са сега троловете, хаха

                  Коментар


                  • те така ги лупкам троловете да се пукат от яд

                    Мнението има информационен характер и не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Attached Files
                    Last edited by SOFIX; 27.06.2016, 20:26.

                    Коментар


                    • Какво стана с Martingale? Още ли не пише, защо го изгонихте, хаха

                      Коментар


                      • – Аз мноо се кефим, че в бачкането нема нито един педерас…
                        – Абе… де да знам… Не съм сигурен…
                        – Нема педераси бе пич, казвам ти!
                        – Добре де - ти нема ли да дадеш на некой дупе за 1000 кинта?
                        – Тоя па, луд ли си?
                        … – Добре де, а за 10 000 ?
                        – Бе, не става бе!
                        – Сега ако ми кажеш, че и за един милион нема да си съгласен некой да те резне, не ти вервам…
                        – Е… За един милион… Абе, ше си помислим!
                        – Ето виждаш ли? Инвеститори нема, не, че нема педераси.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Кире ,
                          що си хабиш клавиатурата ..
                          Важното е че нашите са тук....Химснаб ,асенова крепост ,неохим....скоро и останалите....
                          А вие всъщност защо си хабите клавиатурата !?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                            Да ти имам портфейла, моя е 5% назад. Мислиш ли, че сме изпили чашата докрай от този Brexit, защото аз си мисля, че това е само началото.
                            А лирата слезе до 1,31 за долар.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Явно критерите за правене на пари са много различни.Тук някои хора все твърдите, че ги биете , лупкате и правите пари..Интересно как става при тези обороти и индекси..Да не би да сте на някоя друга БФБ.И как фондовете и чуждите инвеститори са слепи да пропуснат и те да се адаптират и да правят пари
                              С много уважение пожелавам успех в правенето на пари

                              Кире ,
                              що си хабиш клавиатурата ..
                              Важното е че нашите са тук....Химснаб ,асенова крепост ,неохим....скоро и останалите....

                              Коментар


                              • Явно критерите за правене на пари са много различни.Тук някои хора все твърдите, че ги биете , лупкате и правите пари..Интересно как става при тези обороти и индекси..Да не би да сте на някоя друга БФБ.И как фондовете и чуждите инвеститори са слепи да пропуснат и те да се адаптират и да правят пари
                                С много уважение пожелавам успех в правенето на пари

                                Коментар

                                Working...
                                X