IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Апокалиптиците взеха да гледат така

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
      Ти нормален ли си? За какво им е спуканият паунд ? Да не са луди да си дадат франковете срещу паунди? Абсурд

      паунда беше през 2008 около 2 лв и нещо и а долара около 1,2 ..И се съвзеха а ние не...
      Износа и конкуренцията е много важна...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        За централните банки...
        ще продават злато,длари ,шв.франкове и купуват паунди иевро ... и ЦК на британия и страните от ЕС...
        Ти нормален ли си? За какво им е спуканият паунд ? Да не са луди да си дадат франковете срещу паунди? Абсурд
        Last edited by kilimandjaro; 27.06.2016, 10:34.

        Коментар


        • Допивам си кафето и ги почвам с голямата сопа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Де да ставаше така ама не става.В понеделник чакайте още надолу.Който е осъзнал какво се случва ще продава.
            А ако считам това за възможност, а не за угроза, пак ли да продавам?! Както беше казал един французин, пазарува се когато се лее кръв по улиците, само кеш да имаш.
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Де да ставаше така ама не става.В понеделник чакайте още надолу.Който е осъзнал какво се случва ще продава.
              Ташунко с оглед на горното и на твърденията ти, че постоянно купуваш по малко, сега след като си осъзнал какво се случва ще продаваш ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Айде и другите апокалиптици се включиха, значи утре сме нагоре
                Де да ставаше така ама не става.В понеделник чакайте още надолу.Който е осъзнал какво се случва ще продава.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  аз ще се редвам смъкването на бфб да продължи поне 3-4месеца, та да си купя евтинко с дивидентите
                  Ако имаш няколко хилки на борсата - може и да се радваш. Виж, ако имаш стотици хилки или милиони - хич няма да се радваш на такива спадове.

                  Лесно им е на малките играчи - купуват няколко акции, отиват на 2-3 общи събрания, добиват самочувствие на големи акули, започват да цитират Бъфет, Сорос и няколко други светила, и накрая започват да дават акъл и на другите.
                  BSE is dark and full of terrors...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Не мисля че имаме потенциал да се суркаме колкото тях....макар че в немалко хартии има прекалена доза оптимизъм вкарана.
                    Най малко липсата на етф, къси и ликвидност не позволява хубава волатилност с обеми.
                    Не казвам, че се суркаме или ще "ракетираме" .... казвам, само, че реакцията на нашия "пазар" би следвало да се чака след няколко дни а не веднага в понеделник ....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Продължи ли дълго ще се удавиш.Ще изчезнеш от форума .
                      Аз си спомням Мострой, как правех за 1 час, кинти, пък още не съм се удавила и нямам за спомен от тях, малко Меком ми останаха, ама не съм се удавила, още плувам.

                      Коментар


                      • аз ще се редвам смъкването на бфб да продължи поне 3-4месеца, та да си купя евтинко с дивидентите
                        Last edited by tony1975; 26.06.2016, 21:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Айде и другите апокалиптици се включиха, значи утре сме нагоре
                          То ако така ставаше, аз всеки ден щях да пиша криви неща, за да сме само нагоре..
                          BSE is dark and full of terrors...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Айде и другите апокалиптици се включиха, значи утре сме нагоре

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Продължи ли дълго ще се удавиш.Ще изчезнеш от форума .
                              Това няма да стане

                              Коментар


                              • Айде и другите апокалиптици се включиха, значи утре сме нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X