IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Писмото, което разбуни КФН
    Изтеклият текст на EIOPA изпратен до премиера Бойко Борисов е с безпрецедентно остър тон
    Писмото на Европейският орган за застраховане и професионално пенсионно осигуряване (EIOPA) до премиера Бойко Борисов, в което институцията изказва притеснения около започващите след три дни проверки в небанковия финансов сектор, изтече в медиите. Текстът, който вчера беше споменат от финансовия министър Владислав Горанов и предизвика гневна позиция от Комисията за финансов надзор беше публикуван в Нова телевизия, и препубликуван в сайта на сп. "Икономист".

    http://www.capital.bg/politika_i_iko...o_razbuni_kfn/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro
      Може да се научиш нещо и от един глупак, особено какво не бива да се прави. - КОСТОЛАНИ
      Точно казано за завистливите, прости и злобни прецакани тролове
      кирчо, все си с някаъв проб;лроблем - това не води до гарантирани печалби а до не уравновесеност, която яде от печалбите
      сподели каква е мъката, болкта или трагедиятта - хора сме, всички искаме бфб да расте (ако имате артиЙ). Защо са тези плювни, какъв е келепира, сподели кирчо, извън модерацията (която не струва и стинка) сме хора, с каквото можем ще помогнем
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Не го преживявай толкова кирчо - недей да страдаш - умните пари знаят кога да купуват (което е по-важно - и да продават)
        Не от твоите вопли зависи да купят съответния суперрекламиран шит или не!!!
        Всеки трябва да има глава на раменете, а не главата на киро., на прецаканото или т.н.
        Нека КРИВАТА МОДЕРАЦИЯ СИ ГО ОТБЕЛЕЖИ и да се придържа демократично, етично към човешките ценности а не да се подава на личното ЕГО - позор за демократичните ценности!!!!

        Браво ,не се прави на Макиавели...
        Стани пак човека, който Батя сложи в игнора и всичко ще си дойде на мястото....
        В момента си заел неговото место да ъпкаш във форума......

        ДАУ свърши и вече не ми е интересен скеча който се вихри тук...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Купувайте акции и пийте валериан – когато се събудите, вече ще сте спечелили пари. - Костолани..А тези тролове не купуват , а само хейтат и злобеят..

          Завиждайте тролове, даже и от Заложните къщи много хора направиха по 20%, Вие пак сте сами със злобата си
          Не го преживявай толкова кирчо - недей да страдаш - умните пари знаят кога да купуват (което е по-важно - и да продават)
          Не от твоите вопли зависи да купят съответния суперрекламиран шит или не!!!
          Всеки трябва да има глава на раменете, а не главата на киро., на прецаканото или т.н.
          Нека КРИВАТА МОДЕРАЦИЯ СИ ГО ОТБЕЛЕЖИ и да се придържа демократично, етично към човешките ценности а не да се подава на личното ЕГО - позор за демократичните ценности!!!!
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Интересно защо твоята поява пак заформи скандал.....във форума...
            Имаш ли отговор на този въпрос.....
            не съм забелязал такова нещо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Ми лично аз не съм забелязал да се отразява по някакъв начин твоето отсъствие. Не се заяждам, а споделям усещане

              Интересно защо твоята поява пак заформи скандал.....във форума...
              Имаш ли отговор на този въпрос.....

              Коментар


              • Купувайте акции и пийте валериан – когато се събудите, вече ще сте спечелили пари. - Костолани..А тези тролове не купуват , а само хейтат и злобеят..

                Завиждайте тролове, даже и от Заложните къщи много хора направиха по 20%, Вие пак сте сами със злобата си
                Last edited by Kiro; 12.07.2016, 23:05.

                Коментар


                • Два се трола вият- лика прилика- лъжат и хейтат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ПОЗДРАВИ ЗА X_Y.Трябва да се спазва добрия тон..

                    na bfb
                    цял свят ви разбра !!!!!
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • ПОЗДРАВИ ЗА X_Y.Трябва да се спазва добрия тон..

                      Коментар


                      • Да се коментирате и заяждате на лична основа - лични нападки. Правете го на ЛС.
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                          Ако обичате, спрете с личните нападки.
                          какво наричаме нападки
                          дай да ги дефинираме
                          тук всеки си измисля някакви си собствени правила
                          може ли така ???? Не може - това е обществен форум., трябва да имаме дефиниции, закони, норми правила. Всеки админ си решава нещо си -- това е ущърб за обществото !!!!!!!!!!!
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Ако обичате, спрете с личните нападки.
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Що не вземеш да слезнеш на земята...
                              Нито ме интересува БФБ нито имам някакъв интерес от 7 месеца....имам блокирани акции в петрол за няколко хиляди лева ....който спят зимен сън... и няколко хиляди лева за спекулации ако се отвори някоя спекулка покрай август.. ....
                              Така че недей си хаби думите.....
                              щом стана защитник на БФБ нещата не са добри....когато един реалист губи реалността....
                              сигурно ще се върна но това ще бъде през декември....може би...
                              Ти сериозно ли мислиш, че си от някво значение и ме интересува по какви ледове се разкарваш !????
                              Софикс го каза много добре - това си е твой проблем!!!!
                              Обобщено - "...проблемът на давещият се, е проблем на самия давещ се..." (цитат)
                              "Алчността никого не е довела до щастлив край"!!! (друг цитат)
                              Какво да добавя бе Монти, ти си прочетен вестник, но като не те касае бфб, защо си правиш тоя труд да ни занимаваш с имагинерните си душевни търсения???? )))
                              "Мъката от завистта те е убила неусетно" (трети цитат)
                              Защо не четеш МОнти, защо словоплетсваш !???
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Що не вземеш да слезнеш на земята...
                                Нито ме интересува БФБ нито имам някакъв интерес от 7 месеца....имам блокирани акции в петрол за няколко хиляди лева ....който спят зимен сън... и няколко хиляди лева за спекулации ако се отвори някоя спекулка покрай август.. ....
                                Така че недей си хаби думите.....
                                щом стана защитник на БФБ нещата не са добри....когато един реалист губи реалността....
                                сигурно ще се върна но това ще бъде през декември....може би...
                                Ми лично аз не съм забелязал да се отразява по някакъв начин твоето отсъствие. Не се заяждам, а споделям усещане

                                Коментар

                                Working...
                                X