IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
    Много мръсна вода изтече на БФБ, малко остана, с това мога да се съглася
    Това най-редовно го чувам от март 2009-та насам и все се оказва, че не е вярно!
    BSE is dark and full of terrors...

    Коментар


    • Много мръсна вода изтече на БФБ, малко остана, с това мога да се съглася
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Колеги, наближава краят на стрес тестовете, това е събитие което определено тежи на пазара последните 2 години - страха какво ще покажат те. Каквото и да покажат (най-много някои банки да трябва да вдигат капитала) пазарът ще си отдъхне, няма да го има сковаващото очакване, а всичко ще е ясно.
        Така че според мен краят на мъките е близо, след месец банките, а след още няколко и пенсионните и застрахователите ще си минат по реда. Вече опираме до това кой чака да минат да заема конкретна позиция и кой решава да действа изпреварващо - аз лично за някои позиции съм първото, за други второто. Реших да си поразсъждавам малко, да ви видим вие какво мислите.

        Айде успешна търговия!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
          5 k оборот?
          Нищо за чудене няма, ако погледнем двете страни купувачи и продавачи, ами купувачите все още търгуват даунтренд, и позицията им е да изчаквата в ниското, рачитайки на изсипвания, начина по който се търгува последните над 5 г. Т.е. купувачите все още се надяват, че това ще продължи вечно и че това е модела на търговия, а продавачите, вече очевидно са се изчерпали откъм акции, и няма как да е другояче математически, защото притежаваните от тях акции се изсипват дълго време и са крайни като бройка
          Та какво 2007 модела на търговия беше чрез обирания само, сега е чрез чакане на изсипвания, и както обиранията тогава секнаха изведнъж, така и изсипвания, очевидно вече ги няма
          Та всеки да си прави изводите математически, кое ще надделее и е по лесно и логично да се случи
          Bulls on BSE

          Коментар


          • 5 k оборот?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Потенциал потенциал но докато не стане всичко е в сферата на мечтите.Иначе дай боже и 300 % ръст че тъкмо капарирах един луксозен апартамент в Бургас на центъра та нямам нищо против да ми излезе без пари .
              да не си изгуууубиш капарото ако разчиташ на борсата....
              Гледам тиквата ,мнооого спокоен и ще прави рокада в правителството ,значи не мисли да си ходи скоро а ако е вярно ще гледаш борсата на тези нива още две години ...а и по ниско...
              Само президенските избори могат да го бутнат....

              Коментар


              • Потенциал потенциал но докато не стане всичко е в сферата на мечтите.Иначе дай боже и 300 % ръст че тъкмо капарирах един луксозен апартамент в Бургас на центъра та нямам нищо против да ми излезе без пари .

                Коментар


                • Как е гейзери, започвате ли да узрявате?
                  На мен БФБ все повече ми изглежда перспективна и спасение като гледам какво е навън - нови върхове на борсите, ДЦК с отрицателна доходност, БФБ ми изглежда като спасителен остров - ами коя друга борса има потенциал за 100 и повече %? 30 от 40 акции в БГ40 се търгуват на 5-10 г. дъна, някои и на исторически дъна. Ами потенциала там на някои акции е по 200-300% Е, от това по-благодатно здраве му кажи И куцо и сакато може да изкара яки пари от тези нива
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • От първите 10 теми пет са за имоти?! Това тук сайт на агенциите за недвижими имоти и търговците на такива ли е ?! Помпане, помпане и обясняване как е супер да си вземеш дори ипотечен кредит да купиш имот и да даваш под наем!!! Нямам думи! То толкова лъжи не съм виждал да се пишат за ден! Няма ли модератора да ги поубедени тия теми?! Да не се плаща на брой теми? Спрете ги малко тия имоти, то стана като в Лондон и Москва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Вместо БГ да заведе иск за фиктивни инвестиции с раздути сметки и консултантски услуги ...
                      Слаба държава и подкупни чиновници ...
                      да, ЧЕЗ примерно плаща висок наем за новата си централа на една офшорна компания, а ако плаща директно на фонда-собдственик, разходите им ще са по-ниски. Разликата вероятно ни влиза в цената на тока! Мошеници!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Вече и трите енергоразпределителни дружества ЕВН, ЕнергоПро и ЧЕС съдят България в арбитражи.
                        Вместо БГ да заведе иск за фиктивни инвестиции с раздути сметки и консултантски услуги ...
                        Слаба държава и подкупни чиновници ...
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Вече и трите енергоразпределителни дружества ЕВН, ЕнергоПро и ЧЕС съдят България в арбитражи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                            И аз мисля да ги почвам мечките!

                            Бой ... по домова книга!
                            Днес какво е настроението? Верно, че сме в летния сезон, нихилистите може пак да навирят носовете, но им е слаб ангела - вече нямат много акции за продаване, като гледаме с каква ликвидност действат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Какво става със сайта и форума бре? Сливате се с телевизията на едни другари от варна и почнаха да се омазват нещата . Вътрешно групови прехвърляния на бисквитки ли правите що ли?
                              При мен работи, може да са го оправили

                              Коментар


                              • Какво става със сайта и форума бре? Сливате се с телевизията на едни другари от варна и почнаха да се омазват нещата . Вътрешно групови прехвърляния на бисквитки ли правите що ли?
                                Last edited by tony1975; 13.07.2016, 09:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X