IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Благодаря ти Кире ! И аз ти желая успех ! Съгласен съм, че има много неясни, но хората казвали, че в мътни води най много риба се лови ! Един вирус няма да унищожи живота, поне надявам се да е така !
    Виж какво става в Зрънчо..... това чака доста компании при дълга криза....Няма кой да поеме репата...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Здравко, когато пандемията се съчетае със циклична икономическа криза , то едва ли обръщането на пазарите ще дойде толкова скоро и бързо та да не може да се купи..
      Въпроса за дивидентите е много важен..Тази година ще има дивиденти, но за следващите никой не знае..Още нямаме ясна представа за световните и национални икономически последици..

      Желая ти искрено успех..
      Благодаря ти Кире ! И аз ти желая успех ! Съгласен съм, че има много неясни, но хората казвали, че в мътни води най много риба се лови ! Един вирус няма да унищожи живота, поне надявам се да е така !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        И според мен гърмят репа..
        Някой теглиха големи заеми да ги защитят излъгани за чакалнята и розово бъдеще.....Защо го направиха ,не ми стана ясно но те си знаят.....?!
        Лошото е че ще гърмят с по 10-15% под тези стойности....Е ако стигнат!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          На някои хора ще им стане lo6o, но си мисля за Алкомет, Корадо, ХЕС и МЦХ по лев,а Емка на 1/2..
          Мерси ! Ще поживеем, ще видим ! За тези, които оживеем де !

          Коментар


          • Всички собственици на мерцедеси с номера СВ 1358 и Св 8531 и техните софииски кифли моля да заповядат на евтивия пазар на акции и да си напазаруват за да има печалба за силикон. Моля!

            Коментар


            • И според мен гърмят репа..

              Коментар


              • Хора, репа ли гърмят? Едно време водех статистика на репата по репо-даващи, но после пазара влезе на тъмно и сега нямам идея колко са и дали са много.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Възможен е и такъв вариант. Нека те питам тогава при такова развитие какви нива на акциите очакваш ?
                  На някои хора ще им стане lo6o, но си мисля за Алкомет, Корадо, ХЕС и МЦХ по лев,а Емка на 1/2..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Това вероятно се отнася за нормални борси, специално за БФБ ще изчакам отражението на кризата в отчетите, защото едва тогава ще започнат истинските разпродажби..
                    Възможен е и такъв вариант. Нека те питам тогава при такова развитие какви нива на акциите очакваш ?

                    Коментар


                    • Здравко, когато пандемията се съчетае със циклична икономическа криза , то едва ли обръщането на пазарите ще дойде толкова скоро и бързо та да не може да се купи..
                      Въпроса за дивидентите е много важен..Тази година ще има дивиденти, но за следващите никой не знае..Още нямаме ясна представа за световните и национални икономически последици..

                      Желая ти искрено успех..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Според мен дддд си е изключил телефона, щот требва да дава обясненията на едни хора как се да се изхранват от печалбите от БФБ.
                        Доколкото си спомням той каза че се е заредил със шорт фонда, така че той си е изиграл добре картите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Кире спекулативно нищо не купувам. Може би само Химимпорт ми е такъв до някъде, но там докато плащат дивидент не виждам защо да не държа. Относно кризата, аз съм на мнение, че при пика на разпространението на вируса борсите вече ще са обърнали палачинката и ще са нагоре.
                          Това вероятно се отнася за нормални борси, специално за БФБ ще изчакам отражението на кризата в отчетите, защото едва тогава ще започнат истинските разпродажби..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            4д, да каже как нацели печелившите на БФБ а сега да обясни що става с най,най....да не пиша че в Доверие го виждам ако не се появи чичо Оги под 3......за Алтерко е ясно и три е много.....
                            Според мен дддд си е изключил телефона, щот требва да дава обясненията на едни хора как се да се изхранват от печалбите от БФБ.

                            И ще се появи на 600 пункта да обясни нещата и обере овациите. Ако разбира се дотътрим до там.
                            Last edited by Todor Sabev; 12.03.2020, 12:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Кире спекулативно нищо не купувам. Може би само Химимпорт ми е такъв до някъде, но там докато плащат дивидент не виждам защо да не държа. Относно кризата, аз съм на мнение, че при пика на разпространението на вируса борсите вече ще са обърнали палачинката и ще са нагоре.
                              +1 Логично.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Аз напълних чашите .... Казват и срещу коронавируса помага..... Пък да видиме..... Още една обица на ушите закачих, баси.....
                                Греъм ,още ли смяташ че тази паника , хората чакат години да се купува....?

                                Коментар

                                Working...
                                X