IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
    Направо прекалихте. Не може ли да се изяснявате на ЛС?!
    Няма проблем просто всеки трябва си застава на думите хайде лека и сори за спама

    Коментар


    • Има и тролове с по- дълъг стаж, които не спират да избиват комплекси в този форум...Да обиждаш другите без да си предизвикан , според мен е пътвия признак на трола

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
        Направо прекалихте. Не може ли да се изяснявате на ЛС?!
        Точно това правим. току що им пратих по едно любовно ЛС

        Извинявам се на целия форум.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          аз ли троля?!
          ти къде си видял трол да пише над десет години в един форум? айде стига де! тоя лаф вече не минава! измислете нещо ново!
          А друго правиш ли?
          Е това е какво е тогава ?

          Коментар


          • Направо прекалихте. Не може ли да се изяснявате на ЛС?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Злоба има само тук в темата Оптимизъм
              Затова се махнах от БФБ при темата Дакс няма злоба защо ли
              Мислех ,че си по сериозен оказа се пълна нула
              Сигурно сделка нямаш от месеци или години
              Никой не ти завижда няма за какво ти си тролиш и това
              аз ли троля?!
              ти къде си видял трол да пише над десет години в един форум? айде стига де! тоя лаф вече не минава! измислете нещо ново!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                по-добре да не показвам, че злобата няма да ви пусне до нова година
                Злоба има само тук в темата Оптимизъм
                Затова се махнах от БФБ при темата Дакс няма злоба защо ли
                Мислех ,че си по сериозен оказа се пълна нула
                Сигурно сделка нямаш от месеци или години
                Никой не ти завижда няма за какво ти си тролиш и това

                Коментар


                • Той ги е показвал много пъти- виж в темата за порфейли- един не лош , но все още много малък и лесен за управление порфейл.Софиксов е пич, но понякога малко прекалява с хвалбите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Та твои сделки ще покажеш или няма такива
                    по-добре да не показвам, че злобата няма да ви пусне до нова година

                    Коментар


                    • Бъди по-скромен момче и не забравяй, че има много по-стари и по големи инвеститори от теб..За съжаление не всички пишат в момента, а то няма и за какво...Пази си достойнството на ника за да не се превръщаш в трол с хиляди никове...Защо трябва например да обиждаш съфорумци, без те да те обиждат..
                      Вчера например изкара и ПИП един от добрите и умни инвеститори трол, а всички знаем че не е така

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        ама сте големи сладури! много ме кефите продължавайте все така
                        Та твои сделки ще покажеш или няма такива

                        Коментар


                        • ама сте големи сладури! много ме кефите продължавайте все така

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Най големия трол Софикс пак превзе форума..Сега пък се изкара голям търговец и играч.С 15-20 хиляди в акции акъл раздава и се фука.Я по скромно.Поне ги направи 50-100000
                            Тъкмо за теб си мислих и ти се появи

                            Коментар


                            • Най големия трол Софикс пак превзе форума..Сега пък се изкара голям търговец и играч.С 15-20 хиляди в акции акъл раздава и се фука.Я по скромно.Поне ги направи 50-100000

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                заеби! така няма да стане. това са писаници без никаква стойност.
                                Ха стига бе сега и фалшиви сделки ли си правя
                                Това е извадка от ИБ ама теб не ти е ясно кво е това дано колегите са разбрали ,и аз съм писал в темата Дакс кво и от кога съм пазарил ама ти нямаш киорава сделка

                                Коментар

                                Working...
                                X