IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • заеби! така няма да стане. това са писаници без никаква стойност.

    Коментар


    • BOUGHT 10,000 ABG.P BM @ 0.199 (UXXX0613)
      BOUGHT 1,000 EZE BM @ 0.505 (UXXX0613)
      BOUGHT 10,000 ABG.P BM @ 0.195 (UXXX0613
      а твои ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        така и предположих. всички тролове сте еднакви. като видите зора и почвате да извъртате нещата
        Понеже не ги знам тези фотографски умения като теб били показал твоя сделка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Нито твоите аз за разлика от теб съм писал къде и на колко и с колко съм влязъл
          така и предположих. всички тролове сте еднакви. като видите зора и почвате да извъртате нещата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            писаниците не струват нищо. давай скрийншот на сделките!
            Нито твоите аз за разлика от теб съм писал къде и на колко и с колко съм влязъл

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Аз сделки съм писал къде и на колко съм влизал ама твоя няма
              писаниците не струват нищо. давай скрийншот на сделките!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                кой ти е последния скрийншот? дай да го видя!
                Аз сделки съм писал къде и на колко съм влизал ама твоя няма

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Ми да пробваме да видим кой кво печели аз публикувам сделките и ти твоите и да видим
                  кой ти е последния скрийншот? дай да го видя!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Не съм бе аз съм реалист, седя ослушвам се и като съм на кеф удрям по едно рамо.
                    значи си от нашите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Аз съм на борсата да печеля, а не да си пилея парите. Тук ми е добре и нямам намерение да търгувам на чуждите пазари. Вие търсите ликвидност, а аз търся печалба. Явно всички сме намерили това кое търсим
                      Ми да пробваме да видим кой кво печели аз публикувам сделките и ти твоите и да видим

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Там се губи но има ликвидност и не стоим цял ден да чакаме някой да ни купи от компанията купена от години и да направим снимка това което е на вън тук скоро време няма как да се случи и го знаеш ама нямаш куража да инвестираш на вън
                        Мога се обзаложа че мога те бия по доходност в рамките на един месец
                        Аз съм на борсата да печеля, а не да си пилея парите. Тук ми е добре и нямам намерение да търгувам на чуждите пазари. Вие търсите ликвидност, а аз търся печалба. Явно всички сме намерили това което търсим
                        Last edited by SOFIX; 09.08.2016, 20:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          А... дето си губят парите по чуждите борси пък в същото време плюят нашата да би да не го дават тежкарски? Или и ти си от тяхната порода?
                          Не съм бе аз съм реалист, седя ослушвам се и като съм на кеф удрям по едно рамо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            А... дето си губят парите по чуждите борси пък в същото време плюят нашата да би да не го дават тежкарски? Или и ти си от тяхната порода?
                            Там се губи но има ликвидност и не стоим цял ден да чакаме някой да ни купи от компанията купена от години и да направим снимка това което е на вън тук скоро време няма как да се случи и го знаеш ама нямаш куража да инвестираш на вън
                            Мога се обзаложа че мога те бия по доходност в рамките на един месец

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Мнооого тежкарски го даваш.
                              А... дето си губят парите по чуждите борси пък в същото време плюят нашата да би да не го дават тежкарски? Или и ти си от тяхната порода?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Ех, имате голям късмет, че не съм модератор ще ви банна половината форум
                                Мнооого тежкарски го даваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X