IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Според мен дддд си е изключил телефона, щот требва да дава обясненията на едни хора как се да се изхранват от печалбите от БФБ.
    Доколкото си спомням той каза че се е заредил със шорт фонда, така че той си е изиграл добре картите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Кире спекулативно нищо не купувам. Може би само Химимпорт ми е такъв до някъде, но там докато плащат дивидент не виждам защо да не държа. Относно кризата, аз съм на мнение, че при пика на разпространението на вируса борсите вече ще са обърнали палачинката и ще са нагоре.
      Това вероятно се отнася за нормални борси, специално за БФБ ще изчакам отражението на кризата в отчетите, защото едва тогава ще започнат истинските разпродажби..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        4д, да каже как нацели печелившите на БФБ а сега да обясни що става с най,най....да не пиша че в Доверие го виждам ако не се появи чичо Оги под 3......за Алтерко е ясно и три е много.....
        Според мен дддд си е изключил телефона, щот требва да дава обясненията на едни хора как се да се изхранват от печалбите от БФБ.

        И ще се появи на 600 пункта да обясни нещата и обере овациите. Ако разбира се дотътрим до там.
        Last edited by Todor Sabev; 12.03.2020, 12:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Кире спекулативно нищо не купувам. Може би само Химимпорт ми е такъв до някъде, но там докато плащат дивидент не виждам защо да не държа. Относно кризата, аз съм на мнение, че при пика на разпространението на вируса борсите вече ще са обърнали палачинката и ще са нагоре.
          +1 Логично.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Аз напълних чашите .... Казват и срещу коронавируса помага..... Пък да видиме..... Още една обица на ушите закачих, баси.....
            Греъм ,още ли смяташ че тази паника , хората чакат години да се купува....?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Здравко, всичко зависи колко дългосрочен искаш да си с тези покупки и разбира се колко кеш имаш..Аз от една година събирам кеш и дивиденти и смятам да купувам , когато цените паднат , ама много..Защото кризата сега започва..
              Тръмп забрани влизането в САЩ "от Европа" за 30 дни


              https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/03...opa_za_30_dni/
              Кире спекулативно нищо не купувам. Може би само Химимпорт ми е такъв до някъде, но там докато плащат дивидент не виждам защо да не държа. Относно кризата, аз съм на мнение, че при пика на разпространението на вируса борсите вече ще са обърнали палачинката и ще са нагоре.

              Коментар


              • Размишляваме ли философски? За жалост малко факти. Системата за здравеопазване на Ломбардия има оценка 9.9/10 по скалата на OECD. Също е сред топ 5% глобално на здравните системи. Демографската картина е подобна на България. Бог да пази България.

                Нямам препоръки.
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • 4д, да каже как нацели печелившите на БФБ а сега да обясни що става с най,най....да не пиша че в Доверие го виждам ако не се появи чичо Оги под 3......за Алтерко е ясно и три е много.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Как е напълнихте ли гащите днес ?
                    Аз напълних чашите .... Казват и срещу коронавируса помага..... Пък да видиме..... Още една обица на ушите закачих, баси.....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                      Аз чакам Батя да се включи да каже кога да купувам
                      Батя да каже как успява да се справи с репата, които има ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Как е напълнихте ли гащите днес ?
                        Ташуне няма страшно, с памперси сме ! А ти почна ли да пазариш, каза че ще купуваш ЦКБ на лев ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                          Нали се шегуваш?
                          Иначе стой настрана от борсата...
                          Mдаа, защо държавата не направела нещо...класика в жанра

                          Няма нищо по нормално от това пазара да си дисконтира не особено розовото бъдеще за икономиката.
                          Който смята че е прекалено - купува, който не - продава или къси, елементарно е.

                          Коментар


                          • Аз чакам Батя да се включи да каже кога да купувам

                            Коментар


                            • Здравко, всичко зависи колко дългосрочен искаш да си с тези покупки и разбира се колко кеш имаш..Аз от една година събирам кеш и дивиденти и смятам да купувам , когато цените паднат , ама много..Защото кризата сега започва..
                              Тръмп забрани влизането в САЩ "от Европа" за 30 дни

                              https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/03...opa_za_30_dni/

                              Коментар


                              • Как е напълнихте ли гащите днес ?

                                Коментар

                                Working...
                                X