IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Абе днес борсата работеше ли ??

    Бачка, ама с определени акции

    Коментар


    • Абе днес борсата работеше ли ??

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Много лошо нещо е да си трол! Пет пъти ще цитира едно и също мнение само и само да дразни някого. Ама аз се чудя на модераторите защо не ви напраскат бановете и да си почине малко форума от вас.
        Ъп ,ъп , Наздраве!
        така става ли....

        Коментар


        • Много лошо нещо е да си трол! Пет пъти ще цитира едно и също мнение само и само да дразни някого. Ама аз се чудя на модераторите защо не ви напраскат бановете и да си почине малко форума от вас.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение
            Как се обърнаха нещата.
            Кръговрат!
            Който остават в отбора на мечките, слага каска.
            Та пак да попитам за каската , ....
            В момента се чудя имам ли интернет , платфортата ми зачекна или нема сделки....
            Ти какво мислиш по въпроса за каските....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              От кога имаш общо с борсови мъдрости?
              От както ти почиваш след шамарите който получи тук и навън.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Я да ми кажеш къде да сложа каска.....
                тези който скачат най много после ще падат най много ако спре ралито.....борсова мъдрост....
                Оборотчето се държи на предполагам на предварителни сделки в Фиб и ХИМ на нива 2,30 и 1,25 ....
                Те кво да падат с по 1000 лв в борсата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Я да ми кажеш къде да сложа каска.....
                  тези който скачат най много после ще падат най много ако спре ралито.....борсова мъдрост....
                  Оборотчето се държи на предполагам на предварителни сделки в Фиб и ХИМ на нива 2,30 и 1,25 ....
                  От кога имаш общо с борсови мъдрости?
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение
                    Как се обърнаха нещата.
                    Кръговрат!
                    Който остават в отбора на мечките, слага каска.
                    Я да ми кажеш къде да сложа каска.....
                    тези който скачат най много после ще падат най много ако спре ралито.....борсова мъдрост....
                    Оборотчето се държи на предполагам на предварителни сделки в Фиб и ХИМ на нива 2,30 и 1,25 ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Като гледам мечетата хубав пердах отнасят по някои позиции
                      Как се обърнаха нещата.
                      Кръговрат!
                      Който остават в отбора на мечките, слага каска.
                      Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Това е форум, в който всеки сам избира кое мнение да чете и кое да прескача. Аз също много от форумците не ги взимам на сериозно. Предполагам, че и мен много хора не ме взимат на сериозно, но това са нормални неща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Твоето мнение отдавна никой не взима на сериозно.....
                          За съжаление се дискредитира с фалшиви ъпове .....
                          То да е само той.Нали виждаш колко аматьор плямпа глупости с надеждата да си избие малко загубата да разпродаде и после да разправя каква измама е борсата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Вие майтап ли си правите?
                            Вече мина 12 часа, а има изтъргувани акции само по 16 позиции! Това е смешна работа. Борсата е абсолютно умряла.
                            Ами какво да му обесняваш на новобранката.Толкова ги усеща нещата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Това си е твое мнение, което е доста различно от моето.
                              Твоето мнение отдавна никой не взима на сериозно.....
                              За съжаление се дискредитира с фалшиви ъпове .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Вие майтап ли си правите?
                                Вече мина 12 часа, а има изтъргувани акции само по 16 позиции! Това е смешна работа. Борсата е абсолютно умряла.
                                Това си е твое мнение, което е доста различно от моето.

                                Коментар

                                Working...
                                X