IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравко, ние това го пишем тук от няколко години..Казвахме, че заради Черешата и БХ нямахме 10г. истински ръст на БФБ и кризата ще дойде и ще стане още по- лошо.. Тук едни политически тролове твърдяха, че сме си били много добре и на БФБ можело много да се печели.. Не може да се разбере , че с лъжи и демагогия не става и никой не печели от замазване на истината..

    Коментар


    • Къде са коментаторите, които пишеха тук, че от много време сме на дъно и нямало на къде да се пада ! Лошото при нашата борса е, че корелира само при спадове, а при ръстове никаква я няма ! Проспахме над 10г ръстове по света !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Кире ,тази паника ще свърши ,даже предполагам маркета ще коригира малко нагоре ,преди пак да има пак спад ,но доверието в борсата и правителството е безвъзратно загубено....
        CORONAVIRIDAE

        Не знам какво е ставало 2008 година на БФБ-то, но сега може ли да го видиме същото?

        Щом умрялото БФБ потъва със скоростта на пробита лодка, значи положението е наистина критично!

        Слава Богу, че в края на миналата година кеширах на + всичко налично...
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Стабилна държава, стабилна борса..
          Кире ,тази паника ще свърши ,даже предполагам маркета ще коригира малко нагоре ,преди пак да има пак спад ,но доверието в борсата и правителството е безвъзратно загубено....

          Коментар


          • Стабилна държава, стабилна борса..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

              Аз съм от тези, които имат доста химимпорт % от портфейла. Ама с времето претръпваш.
              И това ще мине.
              В момента един от ПФ който още действа е на ХИМ но те не пипат майката и дъщерята ,дали ще променят стратегията ...не знам но там има много набутани и почват репата.....

              Коментар


              • Като прочете снощи какво са написали някои колеги, достойни за темата с вицовете. Някои и 20 г да са на БФБ пак не си научиха уроците за съжаление.

                П.С. Съвет за тези, които го искат. Не знам какво ще е утре, но не усреднявайте, а приемете загубите днес, защото утре може да са по - големи. По - добре пропуснати виртуални ползи отколкото реални загуби. Това научих от предната криза.
                Last edited by realista; 28.02.2020, 12:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  90% от участниците на маркета в момента си казват...Ех ако имам кеш ,много кеш....?
                  Аз съм от тези, които имат доста химимпорт % от портфейла. Ама с времето претръпваш.
                  И това ще мине.
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                    Не мръдна, ами направо дълдиса.
                    90% от участниците на маркета в момента си казват...Ех ако имам кеш ,много кеш....?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение

                      Май мръдна. И аз стискам и потъвам - съдба ..
                      Не мръдна, ами направо дълдиса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Тези кървавочервени индекси по света и нашата прословута стабилност дали няма да привлекат някой лев насам? От началото на седмицата Dow губи почти 5000 точки, а Софикс не мърда. Сега е момента ЕТФ да се рекламира по целия свят.
                        Май мръдна. И аз стискам и потъвам - съдба ..

                        Коментар


                        • Удри уйно!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Днес на бфб май ще се лее кръв.Хихихи !
                            Да ти имам оптимизма. Що не смениш темата? Има една "Паника на БФБ" се казва - пиши в нея! При това в сегашната стойност на Софикс единствено не е отчетено въздействието на Третата Световна война, а такава не се задава все още

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Днес на бфб май ще се лее кръв.Хихихи !
                              Или пък няма ))
                              Западняците малко преиграха с този спад, днес утре чакам рязък отскок

                              Коментар


                              • Днес на бфб май ще се лее кръв.Хихихи !

                                Коментар

                                Working...
                                X