IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Причина може да е ръст на икономиката с 3%, причина може да е рязък спад на безработицата неспиращ ръста на заплатите и липса на спестовна алтернатива, причина може да е дивидента при Хим или депозитите с лихва 0,0001%, причина може да е новия шеф на КФН който демонстрира професионализъм, причина може да е че Т.Дончев и Д.Добреф не спират да говорят за БФБ, причина може да е че вече има европари и за листвания - доста причини изникнаха последната година
    Ама ти всичко на политика го обръщаш!!!

    Павката Бандилов, бе човека който ме посрещна с плахи стъпки в офиса на Елана в Пловдив. Бях дошъл със спестени 400лв да запиша привилегировани Енемонки и да стана инвеститУр, ех какви времена бяха.....
    Та щом СИС които до скоро насочваха клиентите си да избягват БФБ някак си ми звучат позитивно за БГ борсата, значи не само на мен и на Батя ни се струва че става нещо!!!

    Павката!
    Нито вервам в 3 % ,нито в спада при безработицата, нито в еврофондовете...
    Само едно ще ти каже ,при спад на износа и вноса , при постоянна емиграция на 10-15% на населението в трудова възраст , при уж качващи се заплати без да има държавно решение за това /означава че намаляват хората получаващи ниски заплати а се увеличават високите / , при емигрански натиск и руско ембарго да ми говориш за подобрение е само в сънищата на Тиквата....
    Има два клана този на Тиквата и този на Пеевски ,тези извън тези кланове са жертва в даден момент.... скоро може да има промени на босовете на доста места....
    Last edited by Монти; 24.09.2016, 15:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
      Това се отнася за последните няколко дни. А за предходните няколко месеца какво ще кажеш?
      Моа да ти кажа всяка една от позицията във Софикс и извън Софикс защо се качва....и защо пада....
      И кой я крепи.....
      Аз също участвам в купуването на акции в четири позиции ,но не мисля да ги държа мноого и така са почти пет човека от тези който имат мойте виждания ..
      А за Тони си промених мнението за изхвърлянията в Монбат за калая а Софарма мислех че му е фенската позиция но той и там става с разрез с реалното положение е викач...
      чичо Оги и Домуза и Михайлов и космонаФта и цецо щото нема нужда им следя действията и не само в свойте фирми а и на задкулисния фронт , Бобоков почва да лъже като чичо оги .... ....
      Last edited by Монти; 24.09.2016, 15:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Бичия тренд требва причина ,..... а причината в момента е само този фонд и спекулантите който купуват за да му продадат....
        Не ме интересуват вашите мокри сънища ,който не траят повече от седмица....
        Причина може да е ръст на икономиката с 3%, причина може да е рязък спад на безработицата неспиращ ръста на заплатите и липса на спестовна алтернатива, причина може да е дивидента при Хим или депозитите с лихва 0,0001%, причина може да е новия шеф на КФН който демонстрира професионализъм, причина може да е че Т.Дончев и Д.Добреф не спират да говорят за БФБ, причина може да е че вече има европари и за листвания - доста причини изникнаха последната година
        Ама ти всичко на политика го обръщаш!!!

        Павката Бандилов, бе човека който ме посрещна с плахи стъпки в офиса на Елана в Пловдив. Бях дошъл със спестени 400лв да запиша привилегировани Енемонки и да стана инвеститУр, ех какви времена бяха.....
        Та щом СИС които до скоро насочваха клиентите си да избягват БФБ някак си ми звучат позитивно за БГ борсата, значи не само на мен и на Батя ни се струва че става нещо!!!

        Павката!
        Last edited by tony1975; 24.09.2016, 15:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Бичия тренд требва причина ,..... а причината в момента е само този фонд и спекулантите който купуват за да му продадат....
          Не ме интересуват вашите мокри сънища ,който не траят повече от седмица....
          Това се отнася за последните няколко дни. А за предходните няколко месеца какво ще кажеш?
          BSE is dark and full of terrors...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Добро утро Няма смисъл да се палиш за глупости Тони, мечетата тепърва колко бой ги чака но още не им се вярва. Ние тоя момент го чакаме търпеливо но вече тренда е тук и можем по спокойно да гледаме мача. А и ти правилно казваш Хим и Софарма още не са тръгнали мощно но скоро и това може да се случи. Човек трябва да е сляп да не вижда бичи тренда.


            Не е препоръка за търговия с акции!
            Бичия тренд требва причина ,..... а причината в момента е само този фонд и спекулантите който купуват за да му продадат....
            Не ме интересуват вашите мокри сънища ,който не траят повече от седмица....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Няма защо да палиш, може да съм бил по-рязък - извинявам се!
              От понеделник до сряда фонда на Никиту е вложил на БФБ 50К. Само в сряда оборотите при Софикс са за почти 400 000лв, а при БГ ТР30 е за над 600 000лв, а за последната седмица при Софикс компаниите имаме 1 млн оборот, сега да твърдиш че Никиту с неговите 50К изхарчени през цялата къса работна седмица е спрял спад на пазара е малко като да ни продаваш акции на Меком - обидно е! Пазара върви нагоре от доста време(горе-долу откакто ти виждаше бъдещи нива 400) и просто в последния работен ден забърза и стана по-видимо, а Хим И Сфарм дори не са тръгнали!!
              Ти си интелигентен мъж, по-сериозно моля те.

              Тони по сериозно и по спокойно ...ДАУ пада в момент а нали и в понеделник и ЕС ще пада пак ...
              НикитУ не е глупав човек , видях някой от покупките му над 150 к....и то само в някой позиции....по неликвидни.. някъде по 20 к на позиция..
              Още малко ще е тази еуфория ,понеделник и вторник ще направи тези 500К......
              Това съдя от холдинг варна ,албена ,неон , хика, стара планина ,МиС ,при другите има и други играчи .
              Да не мислиш че той ще остави маркета да го дои....
              купува се за сметка на ИП и прехвърлянията вече може и да са направени ...

              П.П. По средата на Тиквеното управление ,винаги има малко качване ,после до март еуфория и след това срив....и падане на правителството през пролетта ... това е добрия вариант ...
              От енергетиката ще тръгне срива пак за лошия вариант ....
              Само си казвам мнението и залагам на него....ако спечели президенските избори ще има още малко качване до март...ако ги загуби след НГ ще почне веднага спада и стачките
              Чичо Оги е на каруцата на тиквата и там ще е мазало .......
              Last edited by Монти; 24.09.2016, 10:57.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Няма защо да палиш, може да съм бил по-рязък - извинявам се!
                От понеделник до сряда фонда на Никиту е вложил на БФБ 50К. Само в сряда оборотите при Софикс са за почти 400 000лв, а при БГ ТР30 е за над 600 000лв, а за последната седмица при Софикс компаниите имаме 1 млн оборот, сега да твърдиш че Никиту с неговите 50К изхарчени през цялата къса работна седмица е спрял спад на пазара е малко като да ни продаваш акции на Меком - обидно е! Пазара върви нагоре от доста време(горе-долу откакто ти виждаше бъдещи нива 400) и просто в последния работен ден забърза и стана по-видимо, а Хим И Сфарм дори не са тръгнали!!
                Ти си интелигентен мъж, по-сериозно моля те.
                Добро утро Няма смисъл да се палиш за глупости Тони, мечетата тепърва колко бой ги чака но още не им се вярва. Ние тоя момент го чакаме търпеливо но вече тренда е тук и можем по спокойно да гледаме мача. А и ти правилно казваш Хим и Софарма още не са тръгнали мощно но скоро и това може да се случи. Човек трябва да е сляп да не вижда бичи тренда.


                Не е препоръка за търговия с акции!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Днес е Никиту, утре фондовете, после ще дойдат парите от дивидентите, ще се появят биците, после ще дойдат и кибиците и преди Коледа стадото вече ще се блъска на входа.....
                  +1 АМИН!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Беше нормален човек ....
                    сега си викач.....
                    До тук с тебе....
                    Няма защо да палиш, може да съм бил по-рязък - извинявам се!
                    От понеделник до сряда фонда на Никиту е вложил на БФБ 50К. Само в сряда оборотите при Софикс са за почти 400 000лв, а при БГ ТР30 е за над 600 000лв, а за последната седмица при Софикс компаниите имаме 1 млн оборот, сега да твърдиш че Никиту с неговите 50К изхарчени през цялата къса работна седмица е спрял спад на пазара е малко като да ни продаваш акции на Меком - обидно е! Пазара върви нагоре от доста време(горе-долу откакто ти виждаше бъдещи нива 400) и просто в последния работен ден забърза и стана по-видимо, а Хим И Сфарм дори не са тръгнали!!
                    Ти си интелигентен мъж, по-сериозно моля те.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975
                      абе що говориш глупости да ме дразниш! Аз съм спокоен човек ама толкова да не си виждаш грешките чак..... някакво себелюбие ли що ли? Какво не си предвидил я не ме разсмивай! Ти видя ли оборота? и НикитУ с 50К ги е поел, я се стегни че е срамота за годините ти във форума така да се оправдаваш!?!?
                      И нека да не си мерим ..... инструментите като някои момченца, защото сигурно имам вече повече от теб на БФБ. Хайде със здраве.

                      Беше нормален човек ....
                      сега си викач.....
                      До тук с тебе....

                      Коментар


                      • Днес е Никиту, утре фондовете, после ще дойдат парите от дивидентите, ще се появят биците, после ще дойдат и кибиците и преди Коледа стадото вече ще се блъска на входа.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Това че Никиту се е явил тези дни на купувач не е причина да се види оборота в понеделник ,19 ....по Софикс .... двойно повече отколкото е последните 10 дни.... и съвсем слабо покачване иначе грешката ми е ,че не го предвидих.....като вариант....той пое продавачите ,но докога ...
                          Да ама и продавачите не са глупави,на всеки му трябват пари и ако може по-вече.
                          Колкото до нас нещата много заприличаха на оня виц с двете сестрички дето се
                          качили на черешата на комшията да си хапнат.Та оня ги хванал на местопрестъплението изкрейзил от ярост ,извадил си патладжана и се заканил ,че
                          с него ще ги накаже и двете.Уплашени стояли цяла нощ ,цял ден и още един докато
                          по-малката помолила кака си да слизат щото от тоя патладжан отръвка няма и
                          тях чака.Та това е положението бици,кибици,теоретици и практици.
                          Last edited by Grosss; 23.09.2016, 18:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Е и какво ...
                            не е ли така.....


                            НЕеее ! Пропускаш нещо !
                            Кажи пред всички , спомняш ли си какво ти написах ? - това ще е достатъчно

                            Коментар


                            • Това че Никиту се е явил тези дни на купувач не е причина да се види оборота в понеделник ,19 ....по Софикс .... двойно повече отколкото е последните 10 дни.... и съвсем слабо покачване иначе грешката ми е ,че не го предвидих.....като вариант....той пое продавачите ,но докога ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Що така сега към момчето !!!
                                Ти спомняш ли си какво ти написах в началото на седмицата в поетичен ред ?
                                И го изтрих след десетина минути, но право ти рекох тогава , защото ни замеряше пак
                                апокалипсиси предпразнични !

                                Между другото ,- каквото ти препоръчах аз туй и сторих !!!


                                п.п. Ей за тоя ти пост става дума на 19.09.2016, 14:57
                                Местоположение: София


                                Начално
                                Цитат:
                                Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Монти, сетълмента е Т + 2. То няма за кога да продават. Освен ако парите не им трябват за празника на слона в Пенджаб.
                                днес е деня за продажба и в сряда кеша е по ип сутринта до 12 ч ..
                                Отговори с цитат

                                Е и какво ...
                                не е ли така.....

                                Коментар

                                Working...
                                X