IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Не бе ретро, и ти не ме разбра,



    Е нали това ти е целта тук във форума, никой да не успее да те разбере с този стил на писане?!
    Императорът има достоен заместник

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Сега остана само да споменете и планът "Ран-ът" и "Съсипаха я тая държава", и всичко ще си дойде на мястото...

      Не бе ретро, и ти не ме разбра,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Може пък да са на хранилка в БФБ
        Сега остана само да споменете и планът "Ран-ът" и "Съсипаха я тая държава", и всичко ще си дойде на мястото...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          Ама вие верно ли се изхранвате от БФБ? Браво бе момци!
          Може пък да са на хранилка в БФБ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
            Така докато си говорим песимистични неща в оптимистичната тема, стоя и гледам SMA. След като 20-дневната мина отгоре, напът е 50-дневната да мине 100-дневната, ако продължаваме така, а и сме близко до връх за 7-месечие. Какво ли ще стнае, ако случайно Софикс стигне да речем 590 пункта до няколко дни?
            миналата година това се случи на два пъти ........ просто тези ориентири показват вярно веднъж и после доста пъти залъгват инвеститорите
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Кире,донякъде си прав....Май понякога, наистина се изявявам като трол и чат-пат се държа и просташки....Ама пък ти ,не бъди толкова тънкообиден.. Но.....Има едно ОГРОМНО - НО....
              Никога досега, не съм се докосвал даже,до каквито и да е партии,мартии и тем подобно субекти...И дори да ми предложат и милиони,пак няма да се навия да имам нещо общо с политиката....Защото това ще ме направи супер зависим човек,а аз не желая подобни зависимости...Свободата ми е по-ценна от евентуалните облаги...А пък да се правя на Дон Кихот -май вече ми е късно...Наздраве,Кире! И не се връзвай толкоз много....
              За н-ти път - спирам със спамаааа.....
              Знам много добре и мога да потвърдя, че нямаш нищо общо с тролщината. И на теб и на мен обаче, емоциите ни идат малко с връх (в повече). Нямам шалтер да ги изключвам, оттам се товари недоверието, а недоверието може да блокира и убива.

              Както и да е, дрънкам си, изключил съм половината мозък и едното око и се приспивам.

              Всъщност, за друго идеше реч - думите ти ме провокираха. От няколко места при мен е пристигала информация (става въпрос за нетърсено и непоискано инфо) от сериозни хора, че хванеш ли се хорото с партия гепп, пускане няма. Използваните средства могат д а бъдат доста груби. Не съм склонен въобще да вярвам, че отстраняването на цц е променило нещо. БХ просто го играе (играеше) доброто ченге. Че е ченге, ченге е, ама за добрината - не е добър. Пък и има прекалено много да губи. Вместо отпускане, след цц може да има и загрубяване на хватката.

              Човешкият порив за успех, блага и кариера са естествени, понятни. Ама човек трябва много добре да познава себе си и да е непоклатим в някои решения, иначе ще има болка.

              Само не разбрах, ако предложат повече от милиони, ко ша прайм

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                Събев,тъй като успях да прочета вече изтрития ти пост и реших да разбуля "конспирацията" ,в която ти предположи, че dddd и DD е всъщност един и същ участик,понеже единият е регистриран на 19 авг. 2005г,а другият на 21 септ. 2005г. Ако си направиш труда и прегледаш, кога са регистрирани най-старите "кучета" - Киро,О2,B.Graham,BSE Trader,Батя,Longin и т.н.,с учудване ще установиш,че всички те са регистрирани на 19 август 2005г, и най-"логично" е да си помислиш,че във форма се вихри една многоглава ламя,т.е. един участник се предсавя са десетки други....А истината е много по- прозаична - август 2005 година "Инвестор"-а ,пак правиха някакви подобрения ли?!-а бе,нещо там правиха и се наложи всички участници да се пререгистрират...И затова най-старите участници във форума имат еднакви или близки дати на регистрации...
                Ейййй,пак няма конспирация, ей...Жалко...
                Благодарско за разяснението явно съм обидил колегата dddd без причина ,ако е така се извинявам. Ама и DD завърши поста си в стил учтиво с израза ,,Спокойна вечер на всички!,, което е точно в стила на dddd. А и тези д -та ми дойдоха повече и отделно регистрация.


                Знаеш някои теми се налазват от многоникови тролове.

                Хайде и от мен Лека Нощ на темата.
                Last edited by Todor Sabev; 23.01.2020, 23:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  Събев,тъй като успях да прочета вече изтрития ти пост и реших да разбуля "конспирацията" ,в която ти предположи, че dddd и DD е всъщност един и същ участик,понеже единият е регистриран на 19 авг. 2005г,а другият на 21 септ. 2005г. Ако си направиш труда и прегледаш, кога са регистрирани най-старите "кучета" - Киро,О2,B.Graham,BSE Trader,Батя,Longin и т.н.,с учудване ще установиш,че всички те са регистрирани на 19 август 2005г, и най-"логично" е да си помислиш,че във форма се вихри една многоглава ламя,т.е. един участник се предсавя са десетки други....А истината е много по- прозаична - август 2005 година "Инвестор"-а ,пак правиха някакви подобрения ли?!-а бе,нещо там правиха и се наложи всички участници да се пререгистрират...И затова най-старите участници във форума имат еднакви или близки дати на регистрации...
                  Ейййй,пак няма конспирация, ей...Жалко...

                  Ама вие верно ли се изхранвате от БФБ? Браво бе момци!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Ретро, радвам се , че си се разпознал като трол и си написал според манталитета си този просташки пост..
                    Никога не съм употребил за БФБ термина скапана и всичко , което съм пускал е с линкове за икономиката и статистиката..Нищо не ти пречи и ти да правиш същото за да защитиш тезите си..И понеже разбирам, че си засегнат дълбоко като трол от търсенето на причини при господарите ти, то бих те посъветвал в твоя просташки стил без аргументи да -
                    Можеш по три пъти на ден да се молиш, да удряш чело в славене и молитви към твоите божества и среда- Тиквата,Черешарко и цялата крадлива пасмина- това са твои думи и да благодариш за живота и съдбата си,,
                    Що се отнася за БФБ нужно е само да си разпечаташ една графика за последните 10г. и всеки ден да поглеждаш оборота и индексите..
                    Благодаря ти , че се определи окончателно като трол..Да си жив и здрав и да служиш вярно на Тиквата,Черешарко и цялата крадлива пасмина- думите са твои, аз използвам други..

                    Сериозно смятам , че казионните троловете в форума се заблуждава като си мислят, че пазара зависи от техните лъжи за големи успехи или от критиките за лошото управление на икономиката и борсата..Причините са много по дълбоки, но толкова им е акъла..
                    Кире,донякъде си прав....Май понякога, наистина се изявявам като трол и чат-пат се държа и просташки....Ама пък ти ,не бъди толкова тънкообиден.. Но.....Има едно ОГРОМНО - НО....
                    Никога досега, не съм се докосвал даже,до каквито и да е партии,мартии и тем подобно субекти...И дори да ми предложат и милиони,пак няма да се навия да имам нещо общо с политиката....Защото това ще ме направи супер зависим човек,а аз не желая подобни зависимости...Свободата ми е по-ценна от евентуалните облаги...А пък да се правя на Дон Кихот -май вече ми е късно...Наздраве,Кире! И не се връзвай толкоз много....
                    За н-ти път - спирам със спамаааа.....

                    Коментар


                    • Събев,тъй като успях да прочета вече изтрития ти пост и реших да разбуля "конспирацията" ,в която ти предположи, че dddd и DD е всъщност един и същ участик,понеже единият е регистриран на 19 авг. 2005г,а другият на 21 септ. 2005г. Ако си направиш труда и прегледаш, кога са регистрирани най-старите "кучета" - Киро,О2,B.Graham,BSE Trader,Батя,Longin и т.н.,с учудване ще установиш,че всички те са регистрирани на 19 август 2005г, и най-"логично" е да си помислиш,че във форма се вихри една многоглава ламя,т.е. един участник се предсавя са десетки други....А истината е много по- прозаична - август 2005 година "Инвестор"-а ,пак правиха някакви подобрения ли?!-а бе,нещо там правиха и се наложи всички участници да се пререгистрират...И затова най-старите участници във форума имат еднакви или близки дати на регистрации...
                      Ейййй,пак няма конспирация, ей...Жалко...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Пазара покатери с 10 процента последните месеци и вече почна да се издържаш от борсата и пари да правиш за приятелите си. Не ми се мисли кви ще ги плещиш на СОФИКС 700 пункта.

                        ПП Следя сентимента в темата позитивните коментари почват да се изместват от негативни би следвало пазара да почне да връща.
                        Потвърждавам, че колегата е честен и се издържа само от борсата, за което евала!
                        Хората, които те понават момче сигурно са се хванали за корема с всички тези предположения за бизнес и политическа ориентация )))))
                        Смятай на какво ниво е доверието в пазара щом никой не може да повярва, че нормален човек може да се издържа от борсата.

                        Спокойна вечер на всички!
                        Last edited by DD; 23.01.2020, 21:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Г-н Груев, ще ви разочаровам. Виждам, че много искате във форума да пише високопоставен чиновник от ГЕРБ, но уви аз съм обикновен спекулант. Единственото, което ме различава от мнозинството тук е, че се издържам от тази борса а не от нещо друго, което ме прави много по ангажиран към бъдещето и, защото това ми е хляба. Просто се опитвам да разсъждавам със собствената си глава, нещо което е печелившо от към борсови резултати, но е много не престижно в очите на обществото. Според мен малко прекалихте като се сравнявате с Ботев и Левски.
                          Успех в търговията. Другата седмица ще излизат отчети и ще бъде доста по-интересно.
                          Пазара покатери с 10 процента последните месеци и вече почна да се издържаш от борсата и пари да правиш за приятелите си. Не ми се мисли кви ще ги плещиш на СОФИКС 700 пункта.

                          ПП Следя сентимента в темата позитивните коментари почват да се изместват от негативни би следвало пазара да почне да връща.
                          Last edited by Todor Sabev; 23.01.2020, 20:41.

                          Коментар


                          • Има още доста раздавания на картите ……. а асо пика е разпореждането със валутния резерв на борда мисля около 20 млрд. дето ще се освободи …...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                              Същото се говореше в навечерието на приема ни в Европейския съюз
                              Притрябвали сме им за нещо,каквото им трябваше те си го взеха и спечелиха .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Кучетата си лаят ,керванът си върви а на нашата борса става все по-безсмислено да се инвестира.
                                Същото се говореше в навечерието на приема ни в Европейския съюз

                                Коментар

                                Working...
                                X