IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Монти прав си, но все пак има избор...Днес е доказателство за консервативния подход

    Като има сериозен купувач ,колкото и да е дребен по цялата палитра от акции ....и като му помогнем двама ,трима и качваме борсата в по слаболиквидните от софикс ....просто не му позволихме да пазарува на маркета спокойно а само на пазарна и то нагоре.......
    Но като свърши...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      това казвам , нема загубили ,ако не участват....
      Монти, аз за разлика от много други никога не съм бил изцяло в кеш. Откакто съм на борсата винаги съм имал акции в портфейла.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Не знам какво точно искаш да кажеш, ако си зададеш въпроса по-конкретно ще се опитам да ти отговоря. А иначе портфейла ми е на + и от създаването и от началото на годината.
        това казвам , нема загубили ,ако не участват....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Румъния има за първото полугодие на 2016 г. ръст на брутния вътрешен продукт 6% и е привлякла 3 пъти повече инвестиции от България заради намаляването на корупцията.
          На глава от населението Румъния има около 25% повече БВП от България....
          Няма лошо бе, Кире. Сега всеки може да купува всичко и навсякъде. Ти след като се впечатляваш от икономиката на Румъния, защо не купуваш румънски акции? Аз не знам защо не си търгувате на борсите които харесвате, ами е нужно да спамите тук и да ни казвате такива неща. То ние си знаем, че има по-добре от нас, но пък искаме да инвестираме в нашите си компании и нашата си икономика. Това ли ви е трън в очите?! Ние инвестираме нашите пари, не вашите. Та такива ми ти работи
          Last edited by SOFIX; 21.09.2016, 19:56.

          Коментар


          • Румъния има за първото полугодие на 2016 г. ръст на брутния вътрешен продукт 6% и е привлякла 3 пъти повече инвестиции от България заради намаляването на корупцията.
            На глава от населението Румъния има около 25% повече БВП от България....

            Коментар


            • Монти прав си, но все пак има избор...Днес е доказателство за консервативния подход

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Не знам какво точно искаш да кажеш, ако си зададеш въпроса по-конкретно ще се опитам да ти отговоря. А иначе портфейла ми е на + и от създаването и от началото на годината.
                Некоя сделка няма ли да видим от този Мега портфейл тъка неизвестен а тъка рекламиран от теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Няма непогрешим човек но не съм грешал две години в кардиналното направление надолЕ........
                  Въпроса в момента не е дали съм спечелил а дали съм загубил на нашата борса или не съм загубил ....щото 99% са на загуба..... е ти и Софикс не сте на загуба налЕ........
                  Човек който нищо не прави също е непогрешим.....
                  Не знам какво точно искаш да кажеш, ако си зададеш въпроса по-конкретно ще се опитам да ти отговоря. А иначе портфейла ми е на + и от създаването и от началото на годината.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    desperado, такива коментари обикновено се разменят на лични..Избери си няколко ника, питай ги сравни предложенията и после ги анализирай..
                    Успех..
                    И ще получи следните отговори...
                    консервативните ще го насочат...бреф , атерата ,адсица на Фармата....
                    по рисковите ще го насочат.. фармата ,монбат , стара планина и сие ..
                    още по рисковите като мен хиката , Гагарин ,табака..
                    най рисковите тим и сие ,еубг и сие , фиб.....
                    и хазартните типове Енемона , петрол , разните слабо ликвидни Енергоремонт, слънчев бряг ,катекс...
                    и всичките мислят как да се отърват от горещия картоФ....

                    Коментар


                    • desperado, такива коментари обикновено се разменят на лични..Избери си няколко ника, питай ги сравни предложенията и после ги анализирай..
                      Успех..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Ще си позволя да дам следният коментар. Забелязал съм, че никога не грешиш или поне имаш такова мнение за себе си. Аз понякога бъркам. Това е една от причините поради които не съм милиардер. Обаче се замислям как човек, който никога не е сбъркал на нашата борсичка няма поне десетки милиони левове. Явно най-трудното нещо на този свят е човек да осъзнае своят погрешимост. В това няма нищо лошо, не е срамно и е огромен скок в човешкото развитие.
                        Приятни празници.
                        Няма непогрешим човек но не съм грешал две години в кардиналното направление надолЕ........
                        Въпроса в момента не е дали съм спечелил а дали съм загубил на нашата борса или не съм загубил ....щото 99% са на загуба..... е ти и Софикс не сте на загуба налЕ........
                        Човек който нищо не прави също е непогрешим.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Аз не съм фактор ,верно а ти си класически трол и това е верно ....
                          Мойта прогноза за спад ще бъде след като фонда попълни акциите си.....а ти както винаги се изказваш неподготвен.....
                          Тролиш приятелю и немаш пари а тролиш и дразниш ....
                          Ще си позволя да дам следният коментар. Забелязал съм, че никога не грешиш или поне имаш такова мнение за себе си. Аз понякога бъркам. Това е една от причините поради които не съм милиардер. Обаче се замислям как човек, който никога не е сбъркал на нашата борсичка няма поне десетки милиони левове. Явно най-трудното нещо на този свят е човек да осъзнае своят погрешимост. В това няма нищо лошо, не е срамно и е огромен скок в човешкото развитие.
                          Приятни празници.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                            Мнения, които не са по същество, а са разсъждения на тема "Кой е трол", ще бъдат трити. Достатъчно се заяждахте.
                            Не се заяждам и не съм използвал обидни думи. Просто показах мнения, които авторът (Монти) е забравил че е писал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Просто припомням, защото някои хора имат много къса памет или просто така им изнася.
                              хубаво припомняш ,ама кеша е цар и ти не го разбираш , щото го нямаш.....

                              Коментар


                              • Мнения, които не са по същество, а са разсъждения на тема "Кой е трол", ще бъдат трити. Достатъчно се заяждахте.
                                रादोस्त

                                Коментар

                                Working...
                                X