IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

    Вожде не така, дай нещо на бедните
    https://www.freightwaves.com/news/ce...ed-by-mid-week

    Гледай какво става зад океана.Нали се сещат че тия ще сгънат скоро и в Европа и БГ ще настинат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Добре им го цитираш ама тъпаците няма да те разберат.Ще викат отново Ъп и ще загубят парите си.После ще изчезнат от форума и ще ближат рани обрани и гладни.Бог да ги прости !!!
      Вожде не така, дай нещо на бедните
      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

      Коментар


      • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
        И Моrgаn Ѕtаnlеу зaпoчвa cъĸpaщeниятa нa cлyжитeли зapaди пpиближaвaщaтa peцecия
        Добре им го цитираш ама тъпаците няма да те разберат.Ще викат отново Ъп и ще загубят парите си.После ще изчезнат от форума и ще ближат рани обрани и гладни.Бог да ги прости !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Тия глупости ги дрънкаш вече десетина години и още не си се уморил.
          Явно си нямаш никаква друга работа.
          Откъде намираш пари за храна, не знам.
          Съжалявам те младежо.Ти си достатъчно невиждащ пазарите и ще загубиш всичките си пари.Не си за борсата.Откажи се докато е време.Твоето е хазарт.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

            Още по - важно е да се отворят когато е необходимо.
            Mдаa, неслучайно съм използвал мн.число...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Tова за дирижабъла от поне петилетка се срича, а оно все по нависоко...важното е да се носиш.
              А още по важното е да имаш парашутИ
              Още по - важно е да се отворят когато е необходимо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                Сами си правете изводите, с какъв дирижабъл при Дау се носим
                Tова за дирижабъла от поне петилетка се срича, а оно все по нависоко...важното е да се носиш.
                А още по важното е да имаш парашутИ

                Коментар


                • Днес навред пързалка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                    И Моrgаn Ѕtаnlеу зaпoчвa cъĸpaщeниятa нa cлyжитeли зapaди пpиближaвaщaтa peцecия
                    Съкращават инвестиционните си брокери след като никой вече не се връзва на лъжите им.

                    Коментар



                    • И Моrgаn Ѕtаnlеу зaпoчвa cъĸpaщeниятa нa cлyжитeли зapaди пpиближaвaщaтa peцecия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                        Сами си правете изводите, с какъв дирижабъл при Дау се носим
                        Ние не се носим.Пак сме там където бяхме 2010-11 г. а вече сме 2019.

                        Коментар


                        • Бъфет се оплака от факта, че оценките за много компании са изключително високи, като се има предвид, че фондовата борса е близо до най-големия си връх за всички времена. И подчерта многократно, че няма да плаща за сделки повече, отколкото е необходимо..
                          Сами си правете изводите, с какъв дирижабъл при Дау се носим

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                            ТОНИ, полезно проучване си направил, добра работа. Аз лично предпочитам дружествата под таблицата с ръст на печалбата 16 - 26 % ако се не лъжа. Защото от тези ръстове би трябвало да ми дойде увеличение на дивидента с минимум 18 - 20 % бруто. Първата група над таблицата с "фантастичните" ръстове на печалбите са дружества, които рядко гласуват дивидент, т..е. за мен са ".. я камилата, я камиларя ...". От тези последните акции си пазаруват пенсионните фондове на Химимпорт, на Еврохолд и др., които ще гледам с интерес, как ще плащат пенсиите от втория стълб.
                            Нищо лично, не е препоръка за търговия с акции.
                            Извинявам се ако съм подвел някого. Статията копирах от другия сайт, но понеже трият линковете я качих така.
                            От тези с мегапроцентите Мбат не са част от варненци. Сирма също прескачам след като се оказа че собствениците искат да напускат корабчето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Да, точно така. Дори най-вкусното и апетитно ястие ако е сервирано в мръсна, немита чиния, никой няма да го яде. Личи си, че инвеститорите в България нямат вяра на некадърното управление на Боко тиквата и крадливата му корумпирана партия.
                              Е нямах точно това предвид. Импактът на българската власт върху т.нар български капиталов пазар е пренебрежим.

                              Коментар


                              • ТОНИ, полезно проучване си направил, добра работа. Аз лично предпочитам дружествата под таблицата с ръст на печалбата 16 - 26 % ако се не лъжа. Защото от тези ръстове би трябвало да ми дойде увеличение на дивидента с минимум 18 - 20 % бруто. Първата група над таблицата с "фантастичните" ръстове на печалбите са дружества, които рядко гласуват дивидент, т..е. за мен са ".. я камилата, я камиларя ...". От тези последните акции си пазаруват пенсионните фондове на Химимпорт, на Еврохолд и др., които ще гледам с интерес, как ще плащат пенсиите от втория стълб.
                                Нищо лично, не е препоръка за търговия с акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X