IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Не смятам че е нужно, но досега е много добре Да кажем , че е 5 цифрено..
    Адмирацииииии....

    Коментар


    • Не смятам че е нужно, но досега е много добре Да кажем , че е 5 цифрено..
      Last edited by Kiro; 28.09.2016, 15:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        За информация на завистливите, откакто е започнал ръста всеки ден от първите 10 поскъпващи компании имам в порфейла си по 7-8
        За мен това е доказателство за успешната ми стратегия, да купувам и държа само качествени акции.
        Много , ама много съм доволен
        Ви ли споделил в цифрово изражение колко е това виртуално доволство....

        Да знаем къде сме ние ...с гайдите....

        Коментар


        • Аз казвам само че БФБ ще влиза в бичи пазар и мечетата няма да разберат какво е станало

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Мечките не са 98% в акции от 5-6 години
            Навремето имаше един виц. През 1944 г. партизанин седи в гората докато има яка стрелба. Седи скрил се в една землянка, трепери и се моли:"Айде най-накрая да идва 9-ти септември."
            Та мечките седят в 98% акции и викат :"Айде най-накрая биковете да вдигнат акциите"
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Мечките не са 98% в акции от 5-6 години

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                За информация на завистливите, откакто е започнал ръста всеки ден от първите 10 поскъпващи компании имам в порфейла си по 7-8
                За мен това е доказателство за успешната ми стратегия, да купувам и държа само качествени акции.
                Много , ама много съм доволен
                Казвам аз, че не си мечка а само се праиш ама никой не ми верва
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Къде е Кирето да види как се лупкат мечки
                  Кирето е пълен а акции,бе.Той не е мечка.
                  А и то днешното мечки ли са? Навремето к'во мечки имаше ехеееее ..... да ти е кеф да ги лупкаш
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • За информация на завистливите, откакто е започнал ръста всеки ден от първите 10 поскъпващи компании имам в порфейла си по 7-8
                    За мен това е доказателство за успешната ми стратегия, да купувам и държа само качествени акции.
                    Много , ама много съм доволен

                    Коментар


                    • Къде е Кирето да види как се лупкат мечки
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • A като стане и новина по тв, ще има един разтеж... чак свят да ти се завие.

                        Коментар


                        • леле мазаляк, сега викам да погледна направо не мога да повярвам, 3% са супер много за ден

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Спомням си една от последните анкети на Big Bear, където имаше въпрос "При какви нива на Софикс бихте продали акциите си?". По времето на въпросната анкета Софикс бе да кажем някъде около 300. Тогава, голямата част от участниците бяха посочили - при 500. Сега какво се указва, че всъщност от 500 започва да се купува, а не да се продава
                            Ооо , те първа ще има да се учудваш ! Виждаш, че кота 500 я минахме като малка гара
                            Last edited by Zdravko; 28.09.2016, 14:00.

                            Коментар


                            • Ето сега вече някои хора ще видят, че входа наистина става тесен
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Мисля че дойде време за пазарене спор няма . Влизам от вчера с по малко 10-20К.Успех на стари и млади участници мисля че интересното тепърва предстои.

                                п.с. Мечетата ще бъдат брутално изн..илени

                                Коментар

                                Working...
                                X