IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Остава да се върнат Царя и Милен Велчев и пак да продадат нещо като БТК през Борсата..
    Хубава снимка!!!
    http://img2.sportal.bg/uploads/news/...20161015192621

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      Аз пък си мисля, че нямаш нищо против и извънземни да нападнат земята само и само да купиш по-евтини акции
      Извънземните ще вдигнат още цените, така че измисли други варианти.

      Коментар


      • Като гледам какъв цирк става в парламента и тук май ви предстой цирк

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          започвам да си мисля, че Тиквун предложи тая коза за Президент, защото иска да хвърли оставка. Сигурно са решили, че ще могат да вкарат повече депутати при това притихнало ДПС. Така че тутакси може да се отворят възможности за покупки
          Аз пък си мисля, че нямаш нищо против и извънземни да нападнат земята само и само да купиш по-евтини акции
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            започвам да си мисля, че Тиквун предложи тая коза за Президент, защото иска да хвърли оставка. Сигурно са решили, че ще могат да вкарат повече депутати при това притихнало ДПС. Така че тутакси може да се отворят възможности за покупки
            Аз пък за съжаление си мисля, че тя ще спечели.
            Лелките много я харесват.

            Коментар


            • започвам да си мисля, че Тиквун предложи тая коза за Президент, защото иска да хвърли оставка. Сигурно са решили, че ще могат да вкарат повече депутати при това притихнало ДПС. Така че тутакси може да се отворят възможности за покупки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                особено ако четат и вярват на приказките на анонимници в този форум
                Отдавна си задавам въпросът какво движи айгъра на БФБ? Дали меракът на дребният
                спекулант или кефа и потребностите на отбор юнаци с накривени калпаци или
                всичко е на самотек според зависи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
                  Това говори какви балъци са хората и колко още има да ги лъжат.
                  особено ако четат и вярват на приказките на анонимници в този форум

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                    Между другото, тепърва започват да излизат измами със Заложни къщи, Популярни Каси, Чейнж Бюра които давали по 10-20% лихви и управлявали пари по борсите и валутните пазара, а хората там дават по 100-200 хиляси лева на доверително, та питам аз нашите "професионалисти" толкова ли са зле, че не могат да артикулират какво правят и каква ползва има да се инвестира при тях, та хората предпочитат изброените горе, и то за наистина крупни суми
                    Това говори колко са некомпетенти по Фондовете..
                    Това говори какви балъци са хората и колко още има да ги лъжат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение
                      Аз питах сериозно...
                      Цената на ХИМ примерно се утрои от началото на скока си тогава.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Аз питах сериозно...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Помните ли 2013 какво се случи след като компенсаторките светнаха в зелено?
                          То се знае какво. Нека гледат.

                          Коментар


                          • сега светят в червено компенсаторките ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение
                              Какво се е случило?
                              стар съм вече и забравям, та за това и аз питам
                              Но бих попитал риторично - дали спокойните октомврийски седмици не са към своя край?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Помните ли 2013 какво се случи след като компенсаторките светнаха в зелено?
                                Какво се е случило?

                                Коментар

                                Working...
                                X