IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
    Такива движения не трябва да се изпускат, само трябва здрави нерви и стратегия. Интрадея е хубаво нещо, но ако се изчака няколко дена ( поне при нормални условия , а не сега на прага на политическа криза ) тогава възстановява и печалбата е по- голяма. НО, малка печалба няма - тя е печалба. Успех!



    Радий ! не ме мисли ти мене -и съм увеличил и ме яд, че вчера един ме изпревари в поръчката на 3,00 за 1000търси - и с три я затвори , а аз си увиснах сал с предходните 345бр. , но днес си допълних , че и продадох ;- документи ли искаш

    sFarm 9546x2,191289= 20918
    sFtrd 9730x2,55754= 24884
    sFim 7300x2,17377= 15868

    п.п. аз съм винаги в гимнастиката

    Коментар


    • Май Монти е прав. Политическата ситуация беше използвана като димка от някой, който имаше много софарми, пък му трябваше кеш. Няма лошо, викат му ликвидност, а тя може да пострада, когато някой ти е дал милиони, ама не в кеш, а в хартии на бартер. Такива са новите правила на играта, трябва да свикваме... Поздравления на отигралите с хладнокръвие и печалба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от мисирката монти
        Повече трябва да те притеснява кеша в софикс фонда....
        Те купуваха от ПФ /менкаха акции в кеш който си стоеше в пф за определено количество акции / но до основните пакети имаше дребни и сега слуховете говорят че имат проблеми с изплащането на тези дребни суми....
        Не е препоръка....
        няма да ти стигнат парите да си платиш глобата в кафенето за разпространението на тези глупости
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Утре очаквам да сме поне 3% нагоре
          интересно ще е продалите днес как ще се напреварват да купуват утре

          но 3% ще е малко за утре
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
            Някои хора си помислиха, че пазара има само една посока, ама са в голяма грешка

            Който не го научи му излиза СКЪПО после- ГУБИ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
              Вие от избори ли се плашите? По-добре всяка година да правим избори отколкото да търпим черешаря и началника му. Тези хора доказаха, че не са полезни за барсата пък и за държавата.

              Само като си спомня как Черешко притисна пенсиите да ги краде , как манипулираха закона, за да пълнят НОЙ, как силово притиснаха и АТЕРА ( историята с офшорки и покупки ), направо съсипа БФБ .... такава мъка беше .....оборот като в селски магазин.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Повече трябва да те притеснява кеша в софикс фонда....
                Те купуваха от ПФ /менкаха акции в кеш който си стоеше в пф за определено количество акции / но до основните пакети имаше дребни и сега слуховете говорят че имат проблеми с изплащането на тези дребни суми....
                Не е препоръка....

                А, като прибавим и политическа криза......тогава с каквато скорост се качвахме.....а с каква ли ще падаме.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Ще ти кажа.Ако е умен Бай Хуй то ще подаде оставка, защото никой освен него и приятеля му "10" не са готови за избори. Още по-малко готови са Марешки и Учиндолски. Ако направи избори до 3-4-5 месеща ще ги спечели.Ако остави това за след година, ще загуби.

                  Добра логика.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Баце много притеснен по БТВ дано сдава поста и да има рали и тука
                    РАЛИ - първо се подготви за спад, а после ако се направи стабилно правителство - тогава може рали. Само си спомни колко пазарлъци бяха предният път при сформирането. Сега какво мислиш, че ще стане - същото. Просто ралито ще се отдалечи, а пък ЕТФ-а ще помогне и в другата посока да пада по-бързо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Толкова ме зашемети фармата , че в най ниското пропуснах и преместих на 2,38 , а купеното на 2,615 продадох на два пъти по 2,723 и си останах с мижави безплатни , ама това не е на добрееее !!!

                      Такива движения не трябва да се изпускат, само трябва здрави нерви и стратегия. Интрадея е хубаво нещо, но ако се изчака няколко дена ( поне при нормални условия , а не сега на прага на политическа криза ) тогава възстановява и печалбата е по- голяма. НО, малка печалба няма - тя е печалба. Успех!

                      Коментар


                      • Утре очаквам да сме поне 3% нагоре

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от boogeyman Разгледай мнение
                          каква е вероятността САЩ да се изтеглят от Сирия?..
                          каква е вероятността, санкциите срещу Русия март месец да не бъдат подновени?........
                          Много време до март 2017. Дотогава ще се потанцува нагоре-надолу, та дано от март стартира ракетата. Но ми се струва, че по-мудно ще се раздвижи тръмпизацията.

                          Коментар


                          • Малее,как се притеснили американците от избора на Тръмп или ,че Цецка не спечели.Направо позеленяха от яд.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              кое не е добре?


                              - Ще трябва да "ряпясам" в репа ;- няма пара !

                              Коментар


                              • Добрите борсови играчи знаят, че на борсата няма нищо по-хубаво от голямата волатилност По-добре е даден актив да върви нагоре и надолу отколкото да стои на едно място като пън
                                Last edited by Бик в атака; 09.11.2016, 22:05.
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X