IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Утре очаквам да сме поне 3% нагоре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от boogeyman Разгледай мнение
      каква е вероятността САЩ да се изтеглят от Сирия?..
      каква е вероятността, санкциите срещу Русия март месец да не бъдат подновени?........
      Много време до март 2017. Дотогава ще се потанцува нагоре-надолу, та дано от март стартира ракетата. Но ми се струва, че по-мудно ще се раздвижи тръмпизацията.

      Коментар


      • Малее,как се притеснили американците от избора на Тръмп или ,че Цецка не спечели.Направо позеленяха от яд.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          кое не е добре?


          - Ще трябва да "ряпясам" в репа ;- няма пара !

          Коментар


          • Добрите борсови играчи знаят, че на борсата няма нищо по-хубаво от голямата волатилност По-добре е даден актив да върви нагоре и надолу отколкото да стои на едно място като пън
            Last edited by Бик в атака; 09.11.2016, 22:05.
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Толкова ме зашемети фармата , че в най ниското пропуснах и преместих на 2,38 , а купеното на 2,615 продадох на два пъти по 2,723 и си останах с мижави безплатни , ама това не е на добрееее !!!
              кое не е добре?

              Коментар


              • Толкова ме зашемети фармата , че в най ниското пропуснах и преместих на 2,38 , а купеното на 2,615 продадох на два пъти по 2,723 и си останах с мижави безплатни , ама това не е на добрееее !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Днес беше много яко

                  Наздраве!
                  Супер беше. За пръв път откакто съм на борсата и аз да направя нещо като хората
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Софикс, наздраве

                    Това е вчерашния ми цитат, а кешът ми вече е 0

                    "До преди 2 дни кешът ми бе 7-8%, от днес вече е 20%. Ще се радвам, ако с това темпо се освободя и от останалите 80% акции, но се съмнявам. По-скоро вярвам, че тези 20% кеш отново няма да ми стигнат да напазаря всичко на по-"тънки" цени, ....."
                    Днес беше много яко

                    Наздраве!
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Много съм доволен от днешния ден, ама много
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Баце много притеснен по БТВ дано сдава поста и да има рали и тука

                        Коментар


                        • Да наистина повече от отличен ден , неиздържах и пазарих добре Спекуланта в мен го говорише
                          Това наистина започва да заприличва на борса . Смятайте тиквата и черешаря като се пръждосат ,тогава каква търговийка ще си дръпнем

                          Коментар


                          • Отличен ден. Много сделки и добър оборот. Зарежда ме с оптимизъм.

                            Коментар


                            • пазарът има движения - понеделник плюс пет, днес минус 5. Това е рай за спекулантите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                                Всички са против Бойко, а оптимизма се изпари. Няма логига. Би трябвало да има свръх оптимизъм, защото почти сигурно ще загуби и след това....оставка.
                                По скоро днес прибраха печалби може и малко паника да има покрай Тръмп но както казах заранта този мач е от игран така че сега рали чакаме

                                Коментар

                                Working...
                                X