IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Докато чакате края на търговията

    Най-добра инвестиция за 2017 година

    Пазарен ветропоказател 4Q 2016 а тук са междинните резултати

    Дългосрочна инвестиция до 2021 година а тук са междинните резултати

    Спестявания 2016 а тук са междинните резултати

    От първата анкета ще излезе списъка на форума за 2017 затова попълвайте - за миналата година за сега бием
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      да
      днес е ден и за продаване
      нали ПФ ще търгнат да оправят това онова
      Грешка! ПФ преоцениха по вчерашните цени. Днес са ДФ и ИП.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
        А какво предизвика купона?
        Мисля, че отговора на въпроса може да подскаже какво да се очаква през 2017.
        Моето мнение е - цикличност! След две години сериозна корекция, просто на пазара му дойде време за покачване. Лятото се видя че просто отказва да пада повече. ЕТФ-а, съживяването на икономиката и ниските лихви по депозитите само ускориха зараждащия се вече купон

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

          Даже никва си мисля аз
          Близо си до истината...
          Ама софикс фонда има за купуване в холдинг варна ,хика , стара планина , трейсгруп ....та има спор за датата на 6 или 7 януари или ....няма да я спазват ....
          Не е препоръка...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

            Цените на повечето акции мисля достатъчно се качиха ( с малки изключения като Софарма и Терафонда), така че няма да имат много работа ПФ
            Даже никва си мисля аз

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

              да
              днес е ден и за продаване
              нали ПФ ще търгнат да оправят това онова
              Цените на повечето акции мисля достатъчно се качиха ( с малки изключения като Софарма и Терафонда), така че няма да имат много работа ПФ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                Днес е подходящ ден да им ударим един здрав пердах на мИчетата
                да
                днес е ден и за продаване
                нали ПФ ще търгнат да оправят това онова

                Коментар


                • Днес е подходящ ден да им ударим един здрав пердах на мИчетата
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • А какво предизвика купона?
                    Мисля, че отговора на въпроса може да подскаже какво да се очаква през 2017.

                    Коментар


                    • Добро утро на всички!
                      Днес е последния борсов ден за 2016! Една година, която вървеше доста зле и изведнъж последните 4-5месеца настана купон! Какво може да изстреля родния борсов пазар през 2017 г.?
                      Тук отговора и за мен не е ясен. Може да е края на истерията с имотите или подходящи реклами за доходността на БФБ през 2016 и алчността на българина или едни други интересни неща за които се говори тук под тепетата, ще видим....


                      Пожелавам на всички 2017 и 2018 да са още по-добри от настоящата!
                      Успех на биковете!

                      Коментар




                      • А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А

                        Кога очаквате Софикс да преминане над 620 пункта?


                        А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А

                        резултати -> https://www.surveymonkey.com/results/SM-D8TPXYMF/



                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Честно казано след такива анкети като твоята следва точно обратното,хубавите работи без анкети стават.
                          честно казано тази анкета не е моя .................. някой по-долу снощи помоли за такава анкета и аз помогнах да му се осъществи желанието...

                          ================================

                          честно казано се учудвам как може да има толкова народ който си мисли, че една анкета за следващата година попълнена от 50-60 човека може да даде отражение на пазара днес...

                          Last edited by X_Y; 29.12.2016, 19:58.
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Цяла година чакаме да дойде края на декември, то пък вместо РАЛИ пак пързалка.

                            Коментар


                            • според мен атаката тепърва ще започва....това е само началния залп.....
                              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                абе бъзикам се ве, айде стига си се цупил! ти ще искаш и Ради Масларска да ти го връчи...
                                Кой, кой ?
                                т.е. колко още трябва да внеса ....
                                Last edited by Protokol; 29.12.2016, 14:51.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X