IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Удри Баба Мецо!
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • http://www.investor.bg/novini-i-anal...titori-233678/

      Да устискаме до 19.05.2017г.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
        Важното е всеки да си намери начин за търговия и разбира се да има печалби добри. Другото е бля бля колкото да не заспим !
        Съгласен съм.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Важното е всеки да си намери начин за търговия и разбира се да има печалби добри. Другото е бля бля колкото да не заспим !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Ииииизобщо не съм съгласен ,но какво да обеснявам всички го виждат.
            Личното ми мнение е че твърде конспиративно гледаш на всичко случващо се. Не всичко е задкулисен заговор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
              Според мен всичко е в ръцете на инвеститорите, спекулантите и мажоритарите, те държат акциите и те определят тренда, т.е. всичко си зависи от нас участниците на БФБ, да не ние пишем законите, но тези които пишат законите, те много малко търгуват, че да имат пряк интерес. Тук сме бедни инвеститори/Спекуланти/ и чакаме някой друг да определя тренда, ама ние като не се грижим за нашата градинка, кой ще се дойде при нас.
              Ииииизобщо не съм съгласен ,но какво да обеснявам всички го виждат.

              Коментар


              • Според мен всичко е в ръцете на инвеститорите, спекулантите и мажоритарите, те държат акциите и те определят тренда, т.е. всичко си зависи от нас участниците на БФБ, да не ние пишем законите, но тези които пишат законите, те много малко търгуват, че да имат пряк интерес. Тук сме бедни инвеститори/Спекуланти/ и чакаме някой друг да определя тренда, ама ние като не се грижим за нашата градинка, кой ще се дойде при нас.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение

                  Каква е логиката да гониш инвеститорите, мажоритарите да искат компаниите да се търгуват ниско, ИП да не правят комисионни, БФБ да не може да се приватизира. Кой може да спечели от всичко това?
                  Не знам бе човек,вече се отказах и да питам?Гледам какви стойки и чалъми въртят за 200-300 лв и се
                  питам какъв е смисалът да участваме.
                  Last edited by Grosss; 09.02.2017, 12:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Който е вътрешен човек ще спечели,който не е ще гадае по облаците.Толкова натамънено изглежда отстрани,
                    че накрая повечето ще си бият камшика и по-вече няма да погледнат към пазара.
                    Каква е логиката да гониш инвеститорите, мажоритарите да искат компаниите да се търгуват ниско, ИП да не правят комисионни, БФБ да не може да се приватизира. Кой може да спечели от всичко това?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      Интересна работа.Търсиш логика в пазара,а ти не разсъждаваш логично.Пазара няма да расте,ама държиш акции....?!?
                      Точно защото не очаквам пазара да върви нагоре намалих дела на акциите в портфейла ми до 30% Ако очаквах да върви само нагоре щях да си стоя 100% в акции. Ако нещо не ти е ясно може да питаш.
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение
                        Днес леко по пързалката. Дали утре ще спускането ще е по-стръмно?
                        Който е вътрешен човек ще спечели,който не е ще гадае по облаците.Толкова натамънено изглежда отстрани,
                        че накрая повечето ще си бият камшика и по-вече няма да погледнат към пазара.
                        Last edited by Grosss; 09.02.2017, 12:24.

                        Коментар


                        • Днес леко по пързалката. Дали утре ще спускането ще е по-стръмно?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                            Защо трябва да се качва пазара бе, хора?! Какви са причините??? Вие не видяхте ли, че пазара не реагира дори и след излизането на отчетите! Гледайки графиката на SOFIX пък не виждам дори и един сигнал който да подсказва, че предстой покачване.

                            Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                            Интересна работа.Търсиш логика в пазара,а ти не разсъждаваш логично.Пазара няма да расте,ама държиш акции....?!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                              и защо?
                              Така ми говорят звездите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Не може ли Вълка на демото
                                Би трябвало да купува и да продава иначе за какво му е да се ебава.

                                Коментар

                                Working...
                                X