IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За да разбере човек какво се задава към Бг е най-добре поне 6 месеца да е извън нея .
    Както и да се информира от международните медии .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение
      На някой направило ли му е впечатление, че най- големият скок на Sofix през миналата година, се е случил по това време? Дали от утре няма да се случи същото, но с обръщане на тренда?
      Очаквам Софикс утре да е над 1% нагоре, като с най-голям ръст ще са тимаджийските акции. ЦКБ е супер стабилна с увеличаваща се печалба. Химимпорт също отбелязва растяща печалба през 2019 спрямо 2018, както и хубав дивидент от 6.3 стот., който скоро ще гласуват. Цена под 2 лв. е подарък и мисля, че ще видим скоро подобни нива на Холдинга, а ЦКБ би трябвало да направи тест на ниво 1.75, което беше връх преди няколко месеца.

      Коментар


      • На някой направило ли му е впечатление, че най- големият скок на Sofix през миналата година, се е случил по това време? Дали от утре няма да се случи същото, но с обръщане на тренда?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          За това си прав, капиталова печалба трудно ще имаме при тези ! Аз последните години години разчитам само на дивидента. Пък все се надяваме, че и нашата борса ще я огрее слънцето някой ден !
          Дано но с такива управници няма кой да се върже да влага пари в бфб.Това е огромен проблем за развитието на борсата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение

            След тези резултати от ЕЦБ съм сигурен, че ще ни поканят през септември или началото на октомври. Да се хванем на бас на бутилка черно джони?
            Да бе, ше ви поканят... направо може да назначат и Гешев за шеф на ЕЦБ, а Боко тиквата да го направят шеф на европейската комисия...


            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение

              Колко му е, ама нека датата е 20.10.2019
              Готов си, 20.10.2019 е
              наздраве, пък да видим кой ще познае - уважавам хора, които стоят зад думите си!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Дай конкретна дата - нека да 10.10.2019, и си готов. Аз казвам, че няма да ни поканят дотогава! Аз лично пия джеймисън - ще ми намериш такъв на цената на черно Джони от моя страна. Съгласен?
                Колко му е, ама нека датата е 20.10.2019

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  https://www.bankingsupervision.europ.../index.en.html



                  ДСК, Уникредит и ОББ очаквано минават без проблеми. ЦКБ минава без проблеми!!!

                  Не е оповеСтено но цкб е най добре предТавилата се банка от Лестер...другият път слушайте като ви говоря!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение

                    След тези резултати от ЕЦБ съм сигурен, че ще ни поканят през септември или началото на октомври. Да се хванем на бас на бутилка черно джони?
                    Дай конкретна дата - нека да 10.10.2019, и си готов. Аз казвам, че няма да ни поканят дотогава! Аз лично пия джеймисън - ще ми намериш такъв на цената на черно Джони от моя страна. Съгласен?
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • В Ройтерс обръщат внимание на лошото...
                      The European Central Bank said on Friday it had found capital shortfalls at two out of six Bulgarian banks that it would now help supervise, a preliminary step in Sofia's efforts to join the euro zone.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Едва ли преди есента ще ни поканят
                        След тези резултати от ЕЦБ съм сигурен, че ще ни поканят през септември или началото на октомври. Да се хванем на бас на бутилка черно джони?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение
                          Всички тези цифри и резултати от стрес тестовете са при толкова лош сценариий , че съм далече от мисълта, че е възможен изобщо някога - ниски цени на имоти, безбожно високи нива на безработица, високи данъци, всичко е в сферата на фантастиката
                          Възможен е и още как но дано не идва скоро.

                          Коментар


                          • Всички тези цифри и резултати от стрес тестовете са при толкова лош сценариий , че съм далече от мисълта, че е възможен изобщо някога - ниски цени на имоти, безбожно високи нива на безработица, високи данъци, всичко е в сферата на фантастиката

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                              Да кажем, че банките се поизясниха. Въпросът е, каква ще е реакцията по ERM 2.
                              Едва ли преди есента ще ни поканят

                              Коментар


                              • Да кажем, че банките се поизясниха. Въпросът е, каква ще е реакцията по ERM 2.
                                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X