IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
    0% кеш. . След разкешването на койни, злата и валути - Изядох и изпих всичко а преди това една голяма част профуках по жени. Съжалявам разбира се, но това е, жените бяха хубави.. Сега съм 100% на алкомет.
    Снимки с жените направили ако ли не лошо добре е да се гледат хубавите спомени по снимките

    Коментар


    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
      .... Изядох и изпих всичко а преди това една голяма част профуках по жени. .....
      Важното, е че не си си изхарчил парите за глупости.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • 0% кеш. . След разкешването на койни, злата и валути - Изядох и изпих всичко а преди това една голяма част профуках по жени. Съжалявам разбира се, но това е, жените бяха хубави.. Сега съм 100% на алкомет.
        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

          но след това престрктурирах към определена компания от която смятм че до няколко месеца ще изцедя още 20%..........
          Ако си си купил вече от тази компания, защо не споделиш коя е?
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

            разпределението на портфейла ми към момента е следното:

            акции - 26.58%
            кеш - 73.42%
            добре е ........... с доходността която се направи последните 6 месеца и 2 години да седиш пак ще се връзва прилична годишна доходност..........и аз доста кеширах (без дивидентаджийските) но след това престрктурирах към определена компания от която смятм че до няколко месеца ще изцедя още 20%..........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

              А за тия дето купуваха на SOFIX 1 900 няма ли да кажеш нещо?! Аз не съм сигурен, че има от тях във форума, но кажи нещо все пак!
              Купувал съм на Софикс 1930 ,Булгартабак на 30 лв....
              Не е важно кога си купил а какво ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Всеки трябва да търгува с толкова средства, колкото е готов да загуби .....

                пп Ти да не продаде вече...?
                разпределението на портфейла ми към момента е следното:

                акции - 26.58%
                кеш - 73.42%
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  До 30г се учиш, до 40г трупаш опит, до 50г правиш пари, а след това оставяш парите да работят за теб ......

                  До СОФКА 300 четеш, до 400 зяпаш, до 500 купуваш а след 600 акциите работят за теб.....

                  Кой купил, купил....Сега можеш само да допълваш и местиш портфейл....
                  Супер казано, поздравления! Аз се мъчех да прескоча някой период, ама не става! Е, сигурно има талантливи хора, които успяват, но в общия случай е това положението.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Всеки трябва да търгува с толкова средства, колкото е готов да загуби .....
                    така е.
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                      А за тия дето купуваха на SOFIX 1 900 няма ли да кажеш нещо?! Аз не съм сигурен, че има от тях във форума, но кажи нещо все пак!
                      Всеки трябва да търгува с толкова средства, колкото е готов да загуби .....

                      пп Ти да не продаде вече...?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                        Аз съм купувал на софикс 950, след това теглих мн. Голям заем ( за възможностите които имах тогава)......нито съм фалирал нито обеднял.....напротив с доста повече възможности съм сега и помъдрял разбира се а активите с които разполагам спрямо 2007 са в двуцифрено число в повече .....борсата не е всичко колеги.....кинти,се правят и от други места.....
                        Ама тия са многооо сладки.

                        Коментар


                        • Аз съм купувал на софикс 950, след това теглих мн. Голям заем ( за възможностите които имах тогава)......нито съм фалирал нито обеднял.....напротив с доста повече възможности съм сега и помъдрял разбира се а активите с които разполагам спрямо 2007 са в двуцифрено число в повече .....борсата не е всичко колеги.....кинти,се правят и от други места.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            До 30г се учиш, до 40г трупаш опит, до 50г правиш пари, а след това оставяш парите да работят за теб ......

                            До СОФКА 300 четеш, до 400 зяпаш, до 500 купуваш а след 600 акциите работят за теб.....

                            Кой купил, купил....Сега можеш само да допълваш и местиш портфейл....
                            А за тия дето купуваха на SOFIX 1 900 няма ли да кажеш нещо?! Аз не съм сигурен, че има от тях във форума, но кажи нещо все пак!
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                              абе ще стискаме и година .... въпроса е кога да пълним още
                              До 30г се учиш, до 40г трупаш опит, до 50г правиш пари, а след това оставяш парите да работят за теб ......

                              До СОФКА 300 четеш, до 400 зяпаш, до 500 купуваш а след 600 акциите работят за теб.....

                              Кой купил, купил....Сега можеш само да допълваш и местиш портфейл....

                              Коментар


                              • Сами си го начукахте - надухте всичко в Софикс да се търгува като през 2007 г. - вече нищо в Софикс не е атрактивно. Оставихте още 20 акции в калта от БГ40. Тока е това липсата на пазар и сега се чудите защо оборота пак няма - ами няма как да има, като за да има оборот трябва нормализиране на цените до към равновестни нива - това дето е балон да спадне, това дето е в калта - да се вдигне...иначе оборот и клиенти няма да има
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X