IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • При обработени 100% на гласовете от чужбина резултатите са следните:
    ГЕРБ - 24.45%
    ДОСТ - 17.49%
    БСП - 12.54%
    ДПС - 12.05%
    "Да, България" - 10.19%

    А ние чакаме Борсата да се покачи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Друго си е да си пак бик
      Има позиции по които си оставам мечо настроен
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        BSEtrader, и как разбра за тази вероятност след като ГЕРБ национализира БФБ по комунистически и нямаше ръст при Горанов..Бъдете обективни и стига с опорките.Най голям ръст досега е имало при НДСВ, защото политиката има значение за икономиката и Борсата , а там имаше грамотни хора.Нека ГЕРБ покачи СОФИКС на 2000 пункта и пак ще ме спечелят, защото първия път ме подведоха с обещания за възмездие спрямо кражбите на БСП- ДПС.., а после корупция и осем години застой на БФБ..
        Какво възмездие? Виж Бойко не смее да говори дори лошо против другите лидери. Той им е прЕател. Приятел е с крадците Каракачанов и Симеонов и отново ще крадът от границата и ще пълнят хотелчето на оня смешен кабеларник. Бойко няма да пипа по братята си от БСП или фирмите на ДПС. Бойко е зависим и това е от ясно по-ясно. Но щом си зависим, остави партята на Цветанов или Дончев, но не той е лаком за власт нищо,че и грам не разбира. Пак ще строи Трейс некачествени пътитща пак парички от еврофондовете. Пак стадиончета по разни села с 200 души за милиони и пак комисиони гушкани от ДПС фирмички. По времето на ГЕРБ Пеевски( Доган) и обръча му от фирми завзеха голяма част от бизнеса в страната от до. А после били врагове с Пеевски ( Доган) . Пълен цирк. Едни и същи мутри с една и съща цел - ГРАБЕНЕ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          Днес пак подкрепих биковете.
          Бий мечетата по дупетата, бий, бий, бий!

          Мнението не е препоръка за търговия с акции.
          Друго си е да си пак бик

          Коментар


          • Днес пак подкрепих биковете.
            Бий мечетата по дупетата, бий, бий, бий!

            Мнението не е препоръка за търговия с акции.
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Не знам как някой може да си мисли че идването на Нинова щяло да се отрази положително на страната, икономиката и борсата. От гледна точка на олигархия, корумция и аз смятам че са си горе-долу на едно ниво БСП и ГЕРБ. Но с Нинова, която поставя под съмнение изобщо избрания път на България, другарката дето нищо не ѝ и взел комунизма, ама демокрацията колко неща ѝ била отнела, другарката дето ти казва в прав текст, че ще вдига данъци, другарката дето щяла да купи Чез щото държавата трябвало да има политика в енергетиката и трябвало да помага на хората (през цената на тока ли бе?!?!), жената поставя под съмнение малкото положителни неща. Определено по-доброто за БГ и борсата от двете е ГЕРБ, за борсата да не говорим - сложиха май май читав човек в КФН, започнаха да работят нещо уж за развитие на пазара, стратегии, приказки за приватизация през борсата от страна на Добрев и Горанов (това го нямаше допреди няколко години), малко от малко се научават и те. Много дълга
              тема.
              И все пак за финал си признавам че не съм гласувал за нито една от двете. Но се мъча да гледам обективно.
              +1
              Много точно!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                Изборите минаха ...днес до 12ч Софикс има ръст 0,53%
                Временното успокояване на страстите доведе до позеленяване на борсата. Поне докато почне пазарлъка. После кво ще става май извън България ще се решава.

                Коментар


                • Изборите минаха ...днес до 12ч Софикс има ръст 0,53%

                  Коментар


                  • BSEtrader, и как разбра за тази вероятност след като ГЕРБ национализира БФБ по комунистически и нямаше ръст при Горанов..Бъдете обективни и стига с опорките.Най голям ръст досега е имало при НДСВ, защото политиката има значение за икономиката и Борсата , а там имаше грамотни хора.Нека ГЕРБ покачи СОФИКС на 2000 пункта и пак ще ме спечелят, защото първия път ме подведоха с обещания за възмездие спрямо кражбите на БСП- ДПС.., а после корупция и осем години застой на БФБ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                      Ако вярно това ти е критерият ... Можем да растем с 20% въреки управление на ГЕРБ или БСП, можем и да падаме при управление на която и да е партия. Опитвате се да слагате знак на равенство между неща, дето не мисля че би трябало. Ако говорим за вероятности аз си мисля че вероятността за ръст при ГЕРБ все пак е малко по-висока отколкото при БСП.
                      щото досега при БСП и НДСВ не е имало ръст а при ГЕРБ е имало....?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Ще ги призная за променени - ГЕРБ , ако през следващите години правим по 15-20% годишен ръст.
                        Ако вярно това ти е критерият ... Можем да растем с 20% въреки управление на ГЕРБ или БСП, можем и да падаме при управление на която и да е партия. Опитвате се да слагате знак на равенство между неща, дето не мисля че би трябало. Ако говорим за вероятности аз си мисля че вероятността за ръст при ГЕРБ все пак е малко по-висока отколкото при БСП.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                          .......И все пак за финал си признавам че не съм гласувал за нито една от двете. Но се мъча да гледам обективно......
                          И аз така.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Обективно видяхме за 8 г. колко Черешаря обичаше Борсата и как я национализира.Обективно ще видим в края на годината, аз на комунисти милиционери вече не вярвам..Да си припомним всичките им безумия от Дянков до Черешко...Ще ги призная за променени - ГЕРБ , ако през следващите години правим по 15-20% годишен ръст..Да спрат да се учат на икономика и Борси за наша сметка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Не знам как някой може да си мисли че идването на Нинова щяло да се отрази положително на страната, икономиката и борсата. От гледна точка на олигархия, корумция и аз смятам че са си горе-долу на едно ниво БСП и ГЕРБ. Но с Нинова, която поставя под съмнение изобщо избрания път на България, другарката дето нищо не ѝ и взел комунизма, ама демокрацията колко неща ѝ била отнела, другарката дето ти казва в прав текст, че ще вдига данъци, другарката дето щяла да купи Чез щото държавата трябвало да има политика в енергетиката и трябвало да помага на хората (през цената на тока ли бе?!?!), жената поставя под съмнение малкото положителни неща. Определено по-доброто за БГ и борсата от двете е ГЕРБ, за борсата да не говорим - сложиха май май читав човек в КФН, започнаха да работят нещо уж за развитие на пазара, стратегии, приказки за приватизация през борсата от страна на Добрев и Горанов (това го нямаше допреди няколко години), малко от малко се научават и те. Много дълга
                              тема.
                              И все пак за финал си признавам че не съм гласувал за нито една от двете. Но се мъча да гледам обективно.
                              +1

                              Коментар


                              • Чисто политическите мнения, които не са в контекста на борсата са преместени в Политика. Моля не политизирайте темата излишно.
                                रादोस्त

                                Коментар

                                Working...
                                X