IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Удри, Мецо! Покажи им кой командва парада
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Мечо и бикът ще танцуват блус
      Танго, танго - ха напред, ха назад.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Добро утро, спекуланти!
        Днес ще танцува ли мечката?
        Мечо и бикът ще танцуват блус

        Коментар


        • Добро утро, спекуланти!
          Днес ще танцува ли мечката?
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Добро утро от мен!


            Last edited by tony1975; 05.05.2017, 05:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              павката е младо момче, а и от клипа се вижда, че бързо се учи https://www.youtube.com/watch?v=fInIQQaktw4
              Не знам защо си толкова ироничен .... тая джаджа така се носи .... за да има връзка човечеца с кораба - майка ...
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Oтносно новият зам.министър на транспорта и съобщенията, отговарящ за IT-сектора има един клип е нета ..... не знам от какво ми се плачеше .... ама не беше от умиление
                павката е младо момче, а и от клипа се вижда, че бързо се учи

                https://www.youtube.com/watch?v=fInIQQaktw4

                Първоначално изпратено от Любен Дилов
                "Павел Шопов. Новият зам.министър на транспорта и съобщенията, отговарящ за IT-сектора. Човекът, който от трибуната на 40 Народно събрание призоваваше да не се прави електронен вариант на "Държавен вестник", защото "интернет е американска фирма"
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Целта която подхвърлят от известно време за 120 милиарда БВП в края на мандата е прекалено оптимистична но подсказва какви са нагласите на правителството. По мои сметки това е над 6% годишен ръст но дори да го докарат до 5% може да си представите как това ще се отрази на БФБ.
                  Споменаването за развитие на капиталовият пазар в речта също е много силен сигнал на който всички гледаме подозрително но съм сигурен че вече добре разбират какви пари могат да се направят и от там.

                  Постигането на 5% ръст на БВП е напълно постижимо, както и ръста в пенсиите и заплатите. Имаме огромно количество на спестен ресурс, рекордно ниски лихви, ниска стартова база, силен ръст на индустрия/туризъм/строителство и при стимул от държавата ще станат нещата ................. Рисковете от разпадане на ЕС стават все по малки а от там изчезва един от най големите рискове за постигането на по висок ръст на икономиката.

                  Успех на всички бикове!!!



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                    Направо да се разплачеш от умиление!
                    Oтносно новият зам.министър на транспорта и съобщенията, отговарящ за IT-сектора има един клип е нета ..... не знам от какво ми се плачеше .... ама не беше от умиление
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Малко статистика (за опресняване на паметта)

                      • Борисов управлявал България от 2009-2013 г - общо 887 дни
                      • Орешарски управлявал България от 2013 до 2014 - общо 287 дни
                      • Борисов управлявал България от 2014 до 2017 г - общо 544 + дни


                      Мисля, че числата не се нуждаят от коментар!
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                        За тихата дипломация на Владко...

                        На мен пък ми бе най-интересно каква точно "опорна точка" ще заредят на латерната така щото да НЕ кандидатстваме за еврозоната... Поне в следващите 3-4 години докато се крепят на власт. И днес получих отговор направо от Пресцентъра на новият-стар мин.фин. Ще продължим, казват ПиАр-ите на Влади, с "тихата дипломация" и убеждаване на нашите партньори, че сме готови да станем част от европейската финансова инфраструктура... Ще се стремим към балансиран бюджет ( ), ще продължим съвместните усилия с БНБ за по-нататъшна интеграция във финансовите структури в ЕС – еврозоната и... банковия съюз.

                        Направо да се разплачеш от умиление!
                        А каква дипломация от Орешарски имаше относно влизането ни в еврозоната .... направо да се разплачеш от...... чичо манчо

                        Коментар


                        • За тихата дипломация на Владко...

                          На мен пък ми бе най-интересно каква точно "опорна точка" ще заредят на латерната така щото да НЕ кандидатстваме за еврозоната... Поне в следващите 3-4 години докато се крепят на власт. И днес получих отговор направо от Пресцентъра на новият-стар мин.фин. Ще продължим, казват ПиАр-ите на Влади, с "тихата дипломация" и убеждаване на нашите партньори, че сме готови да станем част от европейската финансова инфраструктура... Ще се стремим към балансиран бюджет ( ), ще продължим съвместните усилия с БНБ за по-нататъшна интеграция във финансовите структури в ЕС – еврозоната и... банковия съюз.

                          Направо да се разплачеш от умиление!
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            E, стига бе, в темата за оптимизма сме, дайте го малко по ведро.
                            Айде на бас че няма да изкара и тоя мандат....няма да векува като оня де охранява преди я...
                            Особено с тия смешковци дето му са сега ко дружки. И първата им работа бе да увеличат пенциите на опушените и най мързеливите нашенци...пейтриътс били, пфу, боклуци.

                            И пазара го знае че няма пак да го бъде дълго.
                            Ъъъп софка 1000
                            Избори 3 в 1 2019. Май дотогава може и гмуркания няколко след издънки при оли-нагласявания и натамънявания. Една атака почна от Овер-а, но може и други се гласят. А ЕС и околните още не са реагирали на странната правителствена комбинация. Защо ли не направиха голямата коалиция? Изглежда големите набират инерция за мажоритарни избори.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                              може да довършат пенсионната реформа така "професионално" и обещаващо подходиха преди време...
                              Оценявам тънкото ви чувство за хумор колега!
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Еми аз съм оптимист ... това го очаквах и си направих прогнозите на база на това, че няма да има сътресения .... то и това си е оптимизъм
                                Какви сътресения ...?
                                Само като си помисля че Волен стои в Парламенто и гледа как останалите двама патриоте и гробарите правят кеш , а не получава нищо за това а има деца и млада жена .... и Магарешки до него се облизва .....и покриват всички простотии на Лапачите....

                                Коментар

                                Working...
                                X