IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    E, стига бе, в темата за оптимизма сме, дайте го малко по ведро.
    Айде на бас че няма да изкара и тоя мандат....няма да векува като оня де охранява преди я...
    Особено с тия смешковци дето му са сега ко дружки. И първата им работа бе да увеличат пенциите на опушените и най мързеливите нашенци...пейтриътс били, пфу, боклуци.

    И пазара го знае че няма пак да го бъде дълго.
    Ъъъп софка 1000
    Еми аз съм оптимист ... това го очаквах и си направих прогнозите на база на това, че няма да има сътресения .... то и това си е оптимизъм
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Е каква надежда за икономиката и финансите?!?!?! Дебелия и Тиквата и Гергов бяха ясни
      E, стига бе, в темата за оптимизма сме, дайте го малко по ведро.
      Айде на бас че няма да изкара и тоя мандат....няма да векува като оня де охранява преди я...
      Особено с тия смешковци дето му са сега ко дружки. И първата им работа бе да увеличат пенциите на опушените и най мързеливите нашенци...пейтриътс били, пфу, боклуци.

      И пазара го знае че няма пак да го бъде дълго.
      Ъъъп софка 1000

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

        Нови лица вече имаше - КФН. Дайте да дадем толеранс. Стратегията за Капиталовия Пазар беше приета миналата година края, тръгна добре и се видяха резултатите, доверието и оборота се покачиха. Последва спад и сега отново тази стратегия излиза на дневен ред за което има заявка.
        Така, че дайде да видим
        може да довършат пенсионната реформа така "професионално" и обещаващо подходиха преди време...
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

          Нови лица вече имаше - КФН. Дайте да дадем толеранс. Стратегията за Капиталовия Пазар беше приета миналата година края, тръгна добре и се видяха резултатите, доверието и оборота се покачиха. Последва спад и сега отново тази стратегия излиза на дневен ред за което има заявка.
          Така, че дайде да видим
          Ако е за първи път ,да му верваш ама сега е за трети.....
          Десните избрали по малкото зло.....и вкараха партиите си във Фризера.
          Сега ще гледаме дали са избрали по малкото зло или по голямото.... за държавата или за борсата...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Ами имаше надежда в икономиката и финансите да влезнат нови хора но не и този в икономиката и не Черешаря във финансите......
            Не знам ,но днес Радев не беше много щастлив от този кабинет....
            Ще има вета и проблеми и при Председателството и в армията и МВнР....
            Е каква надежда за икономиката и финансите?!?!?! Дебелия и Тиквата и Гергов бяха ясни
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Ами имаше надежда в икономиката и финансите да влезнат нови хора но не и този в икономиката и не Черешаря във финансите......
              Не знам ,но днес Радев не беше много щастлив от този кабинет....
              Ще има вета и проблеми и при Председателството и в армията и МВнР....
              Нови лица вече имаше - КФН. Дайте да дадем толеранс. Стратегията за Капиталовия Пазар беше приета миналата година края, тръгна добре и се видяха резултатите, доверието и оборота се покачиха. Последва спад и сега отново тази стратегия излиза на дневен ред за което има заявка.
              Така, че дайде да видим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Аз не знам какво по-различно са очаквали от това, което излезе днес.Всичко беше ясно.
                Ами имаше надежда в икономиката и финансите да влезнат нови хора но не и този в икономиката и не Черешаря във финансите......
                Не знам ,но днес Радев не беше много щастлив от този кабинет....
                Ще има вета и проблеми и при Председателството и в армията и МВнР....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Нещо маркета и общността не са много ентусиазирани от Тиквата 3 .....
                  Аз не знам какво по-различно са очаквали от това, което излезе днес.Всичко беше ясно.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Само дано не е имал предвид разБитие на капиталовия пазар .....
                    Нещо маркета и общността не са много ентусиазирани от Тиквата 3 .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Не закачайте мецата, че може да стовари тежката си лапа
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Той загатна също, че може да се очаква с 0,3-0,5% по-висок икономически ръст от заложения (3%).

                        Новият-стар финансов министър обяви, че ще стимулира икономиката с намаляване на бюрокрацията и привличане на инвестиции. Той обеща, че до края на мандата в администрацията ще настъпят съществени промени и тя ще работи по-ефективно.

                        „Доказахме, че можем да отстояваме заложените фискални цели. Те не са застрашени въпреки предстоящото увеличение на минималните пенсии и предстоящото повишение на учителските заплати. Промяна във фискалната цел за дефицита също не се очаква. Консерватизмът и финансовата стабилност ще продължат да бъдат неотклонни цели на финансовия министър“ увери Горанов.

                        „Умерен оптимист съм, че ако продължим добрата работа на приходните агенции заедно с правоохранителните органи, ще успеем да постигнем и по-нисък от планирания дефицит (1,5% от БВП).

                        По отношение на дълговата политика министърът изрази надеждата си да продължи поддържането на балансирани бюджети, държавата да има достатъчно ликвидни буфери и да не се поема самоцелно нов дълг, но ако все пак такова се наложи, то да единствено за финансиране на дефицити, които правителството си е поставило за цел да намаляват всяка година.

                        Горанов потвърди, че ще продължи да разчита и занапред на експертизата на Кирил Ананиев и Маринела Петрова като свои заместник-министри, като уточни, че третият му заместник предстои да бъде определен.

                        Финансовият министър обяви още, че няма да бъде правена ревизия на програмата за саниране, въпреки всички разкрития на служебния кабинет за нередности. Тя ще продължи поне до обещаните 2 млрд. лв., като тази година няма да се налага доплащане от бюджета. По думите на Кирил Ананиев, до момента са изплатени над 300 млн. лв през Българска банка за развитие.
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Само дано не е имал предвид разБитие на капиталовия пазар .....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Той хубаво го е прочел от трибуната, ама Байти Хой дали е наясно въобще какво е това капиталов пазар
                            Как да не знае? Знае, разбира се! Това било неква борса, ама по-малко важна от борсата за череши в Кюстендил.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                              http://www.investor.bg/novini-i-anal...-pazar-238780/

                              И аз го чух Борисов да чете от трибуната "Развитие на Капиталовия пазар"
                              А, да видим
                              Той хубаво го е прочел от трибуната, ама Байти Хой дали е наясно въобще какво е това капиталов пазар

                              Коментар


                              • http://www.investor.bg/novini-i-anal...-pazar-238780/

                                И аз го чух Борисов да чете от трибуната "Развитие на Капиталовия пазар"
                                А, да видим

                                Коментар

                                Working...
                                X