IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Баси, ма вие верно не се спряхте с фалшивите новини - не ви ли омръзва бе, пичове? Ингилизте са казали, че светът е огледало, каквото му покажеш, това ти отвръща - вярвам, ще ме разберете!

    Сега по ред на номерата с фалшивите новини, че наистина ми писна умни и грамотни люде с претенции да се излагат:

    1. Монти, нямам парно - всичко ми е на ток, бойлерът е 100 литра и никога не се спира. Климатиците се пускат септември и се спират април или май. Сметка - 215 кинта последния месец. Който не вярва - бас и показвам сметките!

    2. Кире - ти, брат, си ми сред любимите форумци, но много, ама много ти падна нивото, приятелски ти го казвам - ти просто си търсиш фалшиви новина, за да се хванеш за нея. Ще ти разкажа един виц:
    Цецо питал БХ какво е нюанс, а БХ му казал, че трудно може да му го обясни, затова ще му го покаже. Викнал той Цецо, рекъл му да заеме стойка и мощно му го забил отзад, след което доволно казал:
    - Те това, Цецо, е нюанс - ти имаш кОр в г@за, и аз имам кОр в г@за, въпрос на нюанс е
    Вярвам, ще ме разбереш. Колкото до мисълта ти за роба, свободния и съвършенството, то това е поредния фейк нюз - приписват го на Яне Сандански, нюансът е, че Яне е бил неграмотен, тя просто няма как да измисли подобно нещо...

    3. Фрости, теб те знам като агитка на фибанката в едни други дни - какво стана, че обърна палачинката, спряма дотациите ли? И не, отговорът, дето го задаваш като въпрос, не е България. Сега доволен ли си? Понеже знам как се пишат глупсоти и после се преписват оит 1000 сайта, включително уж реномирани такива, та затова и го казвам. Ако искаш нещо конкретно - давай, ще те оборвам с факти, а за нюансите ще ти обясни Киро

    4. Лобос, теб те оставих за финал - и ти си пич, но си емигрант, избрал си да се "бориш", като си избягал. Онзи от примера на Иносент е същия - бежанец. Вие, ако искате ми се обиждайте, сте същите като помаците - и те така избрали да се "борят", като приели исляма пред брадвата - ми кво, избор си е, те имат поколение, онези с брадвата нямат. Понеже сигурно не знаеш, да ти кажа, че изборът на искялма рядко е бил физически насилствен - просто са се продавали, защото при мюсюлманите хем са лиспвали една голяма част от данъците, хем се е плащало и солидно сума, за да се конвертираш в исляма, даже е имало ценоразпис - логично, за поп се е плащало най-много, ако стане ходжа, Пък и колко му е - резнат ти малко пишката и си вече господар, не си гяур. Е, не са българи, никой не ги обича, щото са ренегати, ама какво ти пука - приликите с настоящето хич не са случайни...


    И за финал, че нямам време да се занимавам с чак такъв нихилизъм ( ауж аз съм хейтъра) - има един индекс, викат му Световен индекс на щастието, та в него, от 156 държави, ние сме на 100-но място, като пред нас са Камерун, Сомалия, Бутан - все богати, успешни, проспериращи държави. После пак ми кажете, че не сме мрънкачи...
    Емигрант бях 2002 сега съм по скоро като на лечение и за сега успешно ,нещо което няма как да получа в Бг .
    Трудова терапия и хубав климат

    Коментар


    • Груйче и аз ще ти кажа един виц- На конгрес на БКП отчели, че комунизма е дошъл и всички да се радват..Веднага народа взел да говори..
      Ние знаем , че е дошъл и даже знаем къде и за кои е дошъл и имената им даже знаем..
      Груйче, уважавам те и няма да ти оценявам нивото..Ти сам го показваш и всеки го преценява..Само с пропаганда стил Гьобелс- Сталин не става..Иска се и реално подобрение на живота и да не си последен по всичко..Хората сравняват и децата бягат и не искат стабилната им държава..
      Груйче за Яне не знам откъде може си сигурен, че не го е казал..Да не би БХ да го е казал на Цецо много умно звучи.. Няма значение кой го е казал..Мисълта е вярна..
      Last edited by Kiro; 04.02.2019, 22:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Пич ти изби рибата..Ами да се сравним с Того и Дахомей, ама да не излезе, че и там са по високи заплатите и пенсиите..Ами кажи на БХ да се махнем от ЕС и да идем в Африканската лига.. Вие сте гении,,Що се отнася до БФБ аз не съм доволен от последните 10г. и затова искам да си ходите, да дойдат хора, които разбират от икономика и Борси..Няма какво да се криете зад другите ..Да ти припомня ли за корифея Ви Черешаря..

        Вие сте като БКП все се сравняваше със 1944г..Ами нали БХ е ученик на Живков..Много селски просташки номера и примери..Кажи сега кога ще дойде вашият комунизъм за народа и с кои африкански страни да се сравним..
        Кире, никога през живота си не съм бил на общинска или държавна работа! Във фирмата, в която работя никога не сме печелили държавни или общински поръчки! Не сме взели и 1 лев от държавата, било то по време на БСП, ГЕРБ или Симеон! Мнението ми е на 100% данъкоплатец

        П.П. Имал съм предложение да членувам в голяма партия покрай мои приятели. В момента, в който чух, че "държавата е добър стопанин" им отказах категорично, въпреки многото почерпки, които ми направиха . Най-известната статуя е на свободата. Не е на любовта, нито на парите...
        Last edited by 15%; 04.02.2019, 22:08.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Лелее, голяма атака! Нямам нищо против да съм джендър, ти имаш ли и защо? Какво те касае моя живот? Ако си много загрижен за мен, ще те помоля да ми платиш за психолог !
          бе, шашкънино какъв псигохолог, бе тия са по-в джаза от тебе бе, бой и работа ти требе а не психолог, едно арно нашамарване и после да си плАтиш за услугата - те тва ви вкарва у релсите, кандидат джендари, шашъни и разпоретини, маскари с маскари. Бой и работа без право на философстване.

          Коментар


          • Пич ти изби рибата..Ами да се сравним с Того и Дахомей, ама да не излезе, че и там са по високи заплатите и пенсиите..Ами кажи на БХ да се махнем от ЕС и да идем в Африканската лига.. Вие сте гении,,Що се отнася до БФБ аз не съм доволен от последните 10г. и затова искам да си ходите, да дойдат хора, които разбират от икономика и Борси..Няма какво да се криете зад другите ..Да ти припомня ли за корифея Ви Черешаря..

            Вие сте като БКП все се сравняваше със 1944г..Ами нали БХ е ученик на Живков..Много селски просташки номера и примери..Кажи сега кога ще дойде вашият комунизъм за народа и с кои африкански страни да се сравним..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Еми дайте да ги сменим. Доколкото знам в България има десетки, да не кажа стотици партии, обаче материала ни такъв и все греда
              И това ще стане ,кофтито е че ще е по трудния начин нали знаеш как са взели властта така ще я и дадат .

              Коментар


              • В графиката за смъртността, постната от Фрости, ми прави впечатление, че и осемте държави са от бившия Източен блок. Случайност?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  За 1989 нямам , но мога да ти потърся данни за икономиката ни от 1983/4 година...и ще ги преравня към преводни рубли ...
                  Те са несравними като инфлация и време ...сега
                  Едно време преди 1985,100 долара се равняват на 2,3 к сегашни че и повече....
                  Монти, стига с тези рубли, приравни ги в злато примерно, за да бъде неутрално. Става ли? Ето, не те карам в долари да ги приравняваш . Аз съм го правил спрямо 1989 и съм останал изненадан, положително изненадан
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Баси, ма вие верно не се спряхте с фалшивите новини - не ви ли омръзва бе, пичове? Ингилизте са казали, че светът е огледало, каквото му покажеш, това ти отвръща - вярвам, ще ме разберете!

                    Сега по ред на номерата с фалшивите новини, че наистина ми писна умни и грамотни люде с претенции да се излагат:

                    1. Монти, нямам парно - всичко ми е на ток, бойлерът е 100 литра и никога не се спира. Климатиците се пускат септември и се спират април или май. Сметка - 215 кинта последния месец. Който не вярва - бас и показвам сметките!

                    2. Кире - ти, брат, си ми сред любимите форумци, но много, ама много ти падна нивото, приятелски ти го казвам - ти просто си търсиш фалшиви новина, за да се хванеш за нея. Ще ти разкажа един виц:
                    Цецо питал БХ какво е нюанс, а БХ му казал, че трудно може да му го обясни, затова ще му го покаже. Викнал той Цецо, рекъл му да заеме стойка и мощно му го забил отзад, след което доволно казал:
                    - Те това, Цецо, е нюанс - ти имаш кОр в г@за, и аз имам кОр в г@за, въпрос на нюанс е
                    Вярвам, ще ме разбереш. Колкото до мисълта ти за роба, свободния и съвършенството, то това е поредния фейк нюз - приписват го на Яне Сандански, нюансът е, че Яне е бил неграмотен, тя просто няма как да измисли подобно нещо...

                    3. Фрости, теб те знам като агитка на фибанката в едни други дни - какво стана, че обърна палачинката, спряма дотациите ли? И не, отговорът, дето го задаваш като въпрос, не е България. Сега доволен ли си? Понеже знам как се пишат глупсоти и после се преписват оит 1000 сайта, включително уж реномирани такива, та затова и го казвам. Ако искаш нещо конкретно - давай, ще те оборвам с факти, а за нюансите ще ти обясни Киро

                    4. Лобос, теб те оставих за финал - и ти си пич, но си емигрант, избрал си да се "бориш", като си избягал. Онзи от примера на Иносент е същия - бежанец. Вие, ако искате ми се обиждайте, сте същите като помаците - и те така избрали да се "борят", като приели исляма пред брадвата - ми кво, избор си е, те имат поколение, онези с брадвата нямат. Понеже сигурно не знаеш, да ти кажа, че изборът на искялма рядко е бил физически насилствен - просто са се продавали, защото при мюсюлманите хем са лиспвали една голяма част от данъците, хем се е плащало и солидно сума, за да се конвертираш в исляма, даже е имало ценоразпис - логично, за поп се е плащало най-много, ако стане ходжа, Пък и колко му е - резнат ти малко пишката и си вече господар, не си гяур. Е, не са българи, никой не ги обича, щото са ренегати, ама какво ти пука - приликите с настоящето хич не са случайни...


                    И за финал, че нямам време да се занимавам с чак такъв нихилизъм ( ауж аз съм хейтъра) - има един индекс, викат му Световен индекс на щастието, та в него, от 156 държави, ние сме на 100-но място, като пред нас са Камерун, Сомалия, Бутан - все богати, успешни, проспериращи държави. После пак ми кажете, че не сме мрънкачи...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Че то всичките са от една партия
                      Еми дайте да ги сменим. Доколкото знам в България има десетки, да не кажа стотици партии, обаче материала ни такъв и все греда
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Монти, моля те дай цифри за БВП на България през 1989 и сегашни. Любопитно ми е, но те моля за цифри!
                        За 1989 нямам , но мога да ти потърся данни за икономиката ни от 1983/4 година...и ще ги преравня към преводни рубли ...
                        Те са несравними като инфлация и време ...сега
                        Едно време преди 1985,100 долара се равняват на 2,3 к сегашни че и повече....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          ТИ КАКВИ ЧИСЛА СИ ПОСОЧИЛ ЗАЩОТО АЗ , АКО СЕ ВЪРНЕШ НАЗАД СЪМ ПОСОЧВАЛ МНОГО ЧИСЛА И СТАТИСТИКИ..

                          Кажи според Евростат на кои места места сме в ЕС или по заплати, пенсии неравенство..Хората не са слепи уважаеми..Не минава вече номера за стабилната държава..
                          Моля да ми отговориш на въпроса за развитието на БФБ през последните 10г., когато твоята партия управлява.. Сега да не вземеш да ни пробутваш, че не си от тях.. Аз не мога да си представя нормален човек , ако не е от шайката да е доволен от живота в България.. Нещо явно паралелните светове на комунизма са при вас все още..Те така ни лъжеха за светлото бъдеще, докато имаха привилегии..
                          Защо през последните 10 години бе Кире? Не е ли честно от създаването? И стига сме се сравнявали с ЕС, защото това са камъни във вашата градина! Искаш ли да се сравним с други части на света, към които бихме принадлежали без сегашните политици?
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            ЕТО ЕДНА ГАТАНКА:
                            ПОЗНАЙТЕ ОТ 3 ПЪТИ КОЯ Е ДЪРЖАВАТА В СВЕТА С НАЙ-БЪРЗО ИЗМИРАЩОТО НАСЕЛЕНИЕ.
                            Click image for larger version

Name:	Mortality_cred.jpg
Views:	1
Size:	47.9 КБ
ID:	3438821


                            http://worldpopulationreview.com/cou...1KIBaiBtgBdpXg

                            България е умираща държава а вие сте тръгнали да се вайкате за някаква тъпа борса.
                            В Сомалия, Бурунди и Мозамбик имате по-голям шанс да поживеете дълго, отколкото в боковия тиквостан. Няма какво да се залъгваме, на който му е мил живота да си събира багажа и да се изнася по най-бързия начин от тоталитарната кочина на тиквата.

                            Очакванията ми бяха за дъно при софикс около 450 някъде към 2020-2021-ва, но след всичко видяно и прочетено напоследък 450 ми се струва доста оптимистична прогноза. Според мен ръстът от 2016-17 няма да се повтори повече, защото населението измира или емигрира, а капиталите напускат БФБ-то и страната. За мен то е обяснимо - капиталите следват хората.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                              мушморок, ся щехте да сте джендари вече, се благодарете на столетницата че се опъна на картофеноподния
                              Лелее, голяма атака! Нямам нищо против да съм джендър, ти имаш ли и защо? Какво те касае моя живот? Ако си много загрижен за мен, ще те помоля да ми платиш за психолог !
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Ами то е било по бедно и през 1980 г и процента е бил към 90 % щото сме били пред китайците на МАО и цела южна Европа..плюс гърци , македонци и румънци и турци...
                                Монти, моля те дай цифри за БВП на България през 1989 и сегашни. Любопитно ми е, но те моля за цифри!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X