IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

    Киро, не ми е шеф, а като финансов министър всички сме зависими от него. Съжалявам да го кажа, но и ти влизаш в списъка ми на фейк нюз. Лека вечер!
    Не се стягай, и аз съм нарочен от Киро, че съм чиновник някакъв. Явно, това му е номерът...

    Коментар


    • А дали ни искат..


      Симеон Дянков пред informo: Сега е добър момент България да влезе в Еврозоната

      Прочети повече на: http://www.informo.bg/bg/2017/05/11/...e%d0%bc%d0%b5/

      Коментар


      • Ами да зависим , ама засега нещо нищо не прави за БФБ..Ти защо си толкова доволен от него..Какво е направил за тебе..Сигурен съм , че всички негови служители са много доволни..За съжаление аз не съм от тях..И каква фалшива новина съм ти дал..Може ли да я посочиш..Да не би да е , че не сме доволни 9 години от БФБ..
        Лека вечер..Аз не разбирам защо се сърдиш нали само даваме мнения и не сме се нападали лично..Тъкмо се зарадвах, че просто сме разменяли мнения и ти се разсърди..Моля за извинение, без да искам ..
        Абе ти да не си Самият Черешко, ако е така се извинявам за причинените лоши емоции, но и ние ги имаме вече 9 години на БФБ..
        Last edited by Kiro; 13.05.2017, 21:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Дадох пример за Велчев само за БФБ и ръста, но понеже се распростираш..Не е важно колко евтино си теглил дълг, а за какво го ползваш..Засега е непрозрачно, а и изобщо да се хвалиш с взимането на 16 милиарда и удвояването на дълга е неуместно..Що се отнася до оценката на Черешаря за БФБ е -5, а за икономиката дано не се наложи след време да му дадат оценка от прокуратурата..Той е един от най- зависимите от олигарсите министри в новата история..Дано се измъкне, защото все някога палачинката ще се завърти и ще са нужни изкупителни жертви..Не може без хляб и зрелища..Можеш да не ми отговаряш, разбирам , че ти е шеф и си зависим от него..
          Киро, не ми е шеф, а като финансов министър всички сме зависими от него. Съжалявам да го кажа, но и ти влизаш в списъка ми на фейк нюз. Лека вечер!
          Keep going ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
            според мен не му беше много лесно, няма да вадя публикации да ти припомням, може да го попиташ как вижда той тоя период
            На всички ни беше трудно, но точно когато е най-трудно си личи от какво си направен!
            Keep going ...

            Коментар


            • Дадох пример за Велчев само за БФБ и ръста, но понеже се распростираш..Не е важно колко евтино си теглил дълг, а за какво го ползваш..Засега е непрозрачно, а и изобщо да се хвалиш с взимането на 16 милиарда и удвояването на дълга е неуместно..Що се отнася до оценката на Черешаря за БФБ е -5, а за икономиката дано не се наложи след време да му дадат оценка от прокуратурата..Той е един от най- зависимите от олигарсите министри в новата история..Знаеш ли колко грешки на Черешко могат да са повод за обвинения, аз не знам..Дано се измъкне, защото все някога палачинката ще се завърти и ще са нужни изкупителни жертви..Не може без хляб и зрелища..Можеш да не ми отговаряш, разбирам , че ти е шеф и си зависим от него..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                По уместно е сравнението на Горанов- Черешко с Милен Велчев- за мен успешен министър довел до развитие на Борсата..След 9г. не управляващите , а един фонд с история от една година ще представя БФБ и компаниите в Лондон..Ти помниш ли М.Велчев, помниш ли как се държеше той към БФБ и какво правеше..
                Това го бях пропуснал. Времето ще ги оцени, но има един много интересен момент. Превалутирането на дълга от страна на Милен Велчев и тегленето на дълг от страна на Влади Горанов.

                Ще кажеш никой не може да прогнозира валутните курсове и сделката на Милен Велчев е ок защото приходите ни са в евро и е рисково да имаме доларови задължения, но след сделката като гледах какво се е случило може да се каже, че яко се прецакахме. За мен човек от такъв калибър да вземе такова решение... лесно е да го кажа от сегашния момент и за времето си сигурно е изглеждало правилното решение, но историята не прощава и за мен той остава посредствен финансов министър. Не го знам с какви пари построи хотели по морето...

                Какво направи Влади Горанов? Успя да изтегли дълг при изключително ниски лихви и към настоящия момент сделката му изглежда повече от успешна. Успя да направи балансиран бюджет в изключително трудна ситуация и според мен в пъти по-добър министър от Велчев. Мисля си, че си осигури място в новата история на България. Жив и здрав да е и да продължава в същия дух!
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                  Замислих се наистина колко е нормално да е този период. С теб се запознахме на общото събрание на Софарма, нали? Ще се съгласиш ли с мен, че Огнян Донев е способен предприемач за да погледнем как се спрявя той в подобна ситуация от по-малък калибър?
                  според мен не му беше много лесно, няма да вадя публикации да ти припомням, може да го попиташ как вижда той тоя период
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Ами ние пак се върнахме в изходно положение..Защо да си мием ръцете, като пак ще се измърсят..Да си крадем със Шиши, а какво ни интересуват, инвеститорите и БФБ..Стабилна държава- стабилна мизерия ..Да не изпускаме първите места по бедност и корупция в ЕС..

                    Лека вечер- да си жив и здрав..
                    Защото никой не се е родил безгрешен и трябва да се учим от грешките си. Лека Кире, живи и здрави!
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Монти, нека да гризат кокалите на България..Нямаше нужда от подкрепа, те самите знаят истината, но нали са на служба..Трябва да бранят Черешко и Шиши...Не виждаш ли аргументите им , че всичко било много добре и щяло да стане добре..Ами далаверката им върви..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Ами ние пак се върнахме в изходно положение..Защо да си мием ръцете, като пак ще се измърсят..Да си крадем със Шиши, а какво ни интересуват, инвеститорите и БФБ..Стабилна държава- стабилна мизерия ..Да не изпускаме първите места по бедност и корупция в ЕС..

                        Лека вечер- да си жив и здрав..
                        Не те подкрепих досега ,защото няма нужда ,фактите и софикс говорят по добре от мен.....
                        Е може да бях активирал герб дружинката ,но тя сега е в заслужена почивка....
                        Разделят своя паИ....

                        Коментар


                        • Ами ние пак се върнахме в изходно положение..Защо да си мием ръцете, като пак ще се измърсят..Да си крадем със Шиши, а какво ни интересуват, инвеститорите и БФБ..Стабилна държава- стабилна мизерия ..Да не изпускаме първите места по бедност и корупция в ЕС..

                          Лека вечер- да си жив и здрав..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            1,Защото предишният скок на БФБ беше инициран от чуждите инвеститори..Те са атестат за нивото на иконимиката и доверието в нея..Дойдоха много чужди фондове и банки..
                            2,Колко от Банките са българси сега и защо не инвестират на БФБ , както 2007г.
                            3,След като има пари и Правителството работи добре 9години, а Горанов е отличен министър, да не забравяме и Дянков , защо тези пари не идват на Борсата..Да не би да не вярват в Правителството и министъра, а преди идваха..
                            Веднъж се опариха чуждите инвеститори скоро няма да дойдат ,защо да се занимават с нашата държава и борса ,щом родните банки и ПФ не инвестират на БФБ защо да го правят чужди инвеститори ток повечето банки и ПФ имат горещи картофи от 2008 и още им топлят задниците
                            Наказани няма я погледни съседна Румъния виж им борсата и сравни с Бг да не говорим за политиците в затвора а тук кво една НУЛА

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              1,Защото предишният скок на БФБ беше инициран от чуждите инвеститори..Те са атестат за нивото на иконимиката и доверието в нея..Дойдоха много чужди фондове и банки..
                              2,Колко от Банките са българси сега и защо не инвестират на БФБ , както 2007г.
                              3,След като има пари и Правителството работи добре 9години, а Горанов е отличен министър, да не забравяме и Дянков , защо тези пари не идват на Борсата..Да не би да не вярват в Правителството и министъра, а преди идваха..
                              1. И до какво доведе този скок? Това беше горещ спекулативен капитал... не може стабилен ръст по този начин. Виж сега каква разлика има.

                              2. Работата на търговските банки не е да инвестират на борсата. Инвестиционните субекти си ги има и си търгуват.

                              3. Защо да идват? Да не е задължително?
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • 1,Защото предишният скок на БФБ беше инициран от чуждите инвеститори..Те са атестат за нивото на иконимиката и доверието в нея..Дойдоха много чужди фондове и банки..
                                2,Колко от Банките са българси сега и защо не инвестират на БФБ , както 2007г.
                                3,След като има пари и Правителството работи добре 9години, а Горанов е отличен министър, да не забравяме и Дянков , защо тези пари не идват на Борсата..Да не би да не вярват в Правителството и министъра, а преди идваха..

                                Коментар

                                Working...
                                X