IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес много тихо бе,да не е умрял някой?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      Още си спомням преди време Боката като застъпи на власт как ревеше, че имало 90 милиарда затворени на депозити в банките и уж затова не вървяла икономиката, ама може и да се бъркам...
      Ето, през 2016-та са били 76,5 милиарда

      https://webcache.googleusercontent.c...g&client=opera
      Явно сумираш средствата от бизнеса и домакинствата и от там ти идва грешката.......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Може голяма част от тези пари вече да са набити в дюшеци, в сейфове и по гардероби...
        Дрънкаш глупости, ето ти една графика по данни на БНБ
        Click image for larger version

Name:	dd.jpg
Views:	1
Size:	37.0 КБ
ID:	3434782

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          Може голяма част от тези пари вече да са набити в дюшеци, в сейфове и по гардероби...
          А може ли да си спестиш некомпетентноста или евтината агитация?!?! Поне докато не осигуриш канцлера на Швейцария например да има право да се кандидатира в Бг?!?!
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            Разбира се, надявам се, че бруталното рали предстои!
            И аз мога да кажа почти същото. Никога не съм имал двойно по-голям rръст на портфолиото ми в сравнение с индека. Имал съм над 6% дневен ръст но при ръст на индекса да кажем над 4% , но днес с едва 2% ръст на софикс портфоли на +4% е приятна изненада

            Коментар


            • Може голяма част от тези пари вече да са набити в дюшеци, в сейфове и по гардероби...
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Frosti бъркаш. Влез в сайта на БНБ и ще видиш статистиката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                  Нещо се обърка, това са рекордни стойности..
                  Още си спомням преди време Боката като застъпи на власт как ревеше, че имало 90 милиарда затворени на депозити в банките и уж затова не вървяла икономиката, ама може и да се бъркам...
                  Ето, през 2016-та са били 76,5 милиарда

                  https://webcache.googleusercontent.c...g&client=opera
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                    Нещо се обърка, това са рекордни стойности..
                    Gone!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Преди 3-4 години бяха към 90 милиарда по спомен. Интересно къде са отишли останалите 40. Част от тях са набити в имоти вероятно, друга част са изтекли в чужбина, а останалите?
                      Нещо се обърка, това са рекордни стойности..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        1 млрд. и 68 млн. лева ръст само за месец...

                        Депозитите на Домакинства и НТООД са 51.530 млрд. лв. (47.7% от БВП) в края на декември 2018 година.

                        Депозитите на Домакинства и НТООД са 50.462 млрд. лв. (48.9% от БВП) в края на ноември 2018 година.
                        Преди 3-4 години бяха към 90 милиарда по спомен. Интересно къде са отишли останалите 40. Част от тях са набити в имоти вероятно, друга част са изтекли в чужбина, а останалите?
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Може да иронизирате и да се подигравате с всекиго....
                          Но между различните мнения за апокалипсиса има различия...
                          При мен е средносрочно и дългосрочно очаквам сериозен спад ,но на ДАУ и ДАХ в краткосрочен аспект очаквам ралито което нямаше през декември...
                          Има доста поводи за него.... в близките 60 дни...
                          За нас виждам или заспиване или до 5% нагоре.....в близките дни....
                          Този пост е от 4 януари.....
                          Понеже ви обхвана един голем оптимизъм ,че чак ми развалихте гледането на телевизора....
                          Така.... ралито на ДАУ вече тече ,ние сме на опашката ,както винаги ,тези 5 % плюс мислех ,че ще ги приложим към 590 пункта а не към 565 ..
                          Така че 590 ,600 пункта е крайната граница на корекцията на спада.....
                          Имате време за едни 10 % да направите по дадени акции и и да продадете след отчетите и да готвите кеш за следващата ледникова епоха....
                          Не е препоръка...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                            Разбира се, надявам се, че "бруталното рали предстои"!
                            А къде е авторът на тази реплика "Три без коз"? Днес е подходящ ден да го чуем и от него. Да не са го баннали?
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Виртуална такава предполагам
                              Разбира се, надявам се, че бруталното рали предстои!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение

                                честито. би ли споделил по кои позиции?
                                Защо не? ЦКБ, ПИБ и Софарма.

                                Коментар

                                Working...
                                X