IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

    Нещо се обърка, това са рекордни стойности..
    Gone!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      Преди 3-4 години бяха към 90 милиарда по спомен. Интересно къде са отишли останалите 40. Част от тях са набити в имоти вероятно, друга част са изтекли в чужбина, а останалите?
      Нещо се обърка, това са рекордни стойности..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        1 млрд. и 68 млн. лева ръст само за месец...

        Депозитите на Домакинства и НТООД са 51.530 млрд. лв. (47.7% от БВП) в края на декември 2018 година.

        Депозитите на Домакинства и НТООД са 50.462 млрд. лв. (48.9% от БВП) в края на ноември 2018 година.
        Преди 3-4 години бяха към 90 милиарда по спомен. Интересно къде са отишли останалите 40. Част от тях са набити в имоти вероятно, друга част са изтекли в чужбина, а останалите?
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Може да иронизирате и да се подигравате с всекиго....
          Но между различните мнения за апокалипсиса има различия...
          При мен е средносрочно и дългосрочно очаквам сериозен спад ,но на ДАУ и ДАХ в краткосрочен аспект очаквам ралито което нямаше през декември...
          Има доста поводи за него.... в близките 60 дни...
          За нас виждам или заспиване или до 5% нагоре.....в близките дни....
          Този пост е от 4 януари.....
          Понеже ви обхвана един голем оптимизъм ,че чак ми развалихте гледането на телевизора....
          Така.... ралито на ДАУ вече тече ,ние сме на опашката ,както винаги ,тези 5 % плюс мислех ,че ще ги приложим към 590 пункта а не към 565 ..
          Така че 590 ,600 пункта е крайната граница на корекцията на спада.....
          Имате време за едни 10 % да направите по дадени акции и и да продадете след отчетите и да готвите кеш за следващата ледникова епоха....
          Не е препоръка...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            Разбира се, надявам се, че "бруталното рали предстои"!
            А къде е авторът на тази реплика "Три без коз"? Днес е подходящ ден да го чуем и от него. Да не са го баннали?
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Виртуална такава предполагам
              Разбира се, надявам се, че бруталното рали предстои!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение

                честито. би ли споделил по кои позиции?
                Защо не? ЦКБ, ПИБ и Софарма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                  Утре не знам какво ще стане, но днес пиенето е от мене. Най-голямата ми дневна печалба за 11 г. на борсата! Исторически ден!
                  Виртуална такава предполагам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                    Утре не знам какво ще стане, но днес пиенето е от мене. Най-голямата ми дневна печалба за 11 г. на борсата! Исторически ден!
                    честито. би ли споделил по кои позиции?

                    Коментар


                    • Цитат : " Тук нещата са още по - зле никой не знае какви са лошите дългове в големите структуро определящи държавни банки, принуждавани да кредитират неефективни бизнеси с цел да се поддържа висок икономически растеж. Като нивата на частните дългове са подобни на САЩ и Европа над 200 процента от продукта, Отделно сенчесто кредитиране от типа шарк кредити и други подобни..."

                      Добре де, че е неясно, неясно е и тук, но още не сме достигнали 200% дълг на домакинствата към БВП-то поне според официалната статистика, както е в Щатите.
                      Или искаш да кажеш, че има още накъде да се "развираме" ...

                      Коментар


                      • Утре не знам какво ще стане, но днес пиенето е от мене. Най-голямата ми дневна печалба за 11 г. на борсата! Исторически ден!

                        Коментар


                        • 1 млрд. и 68 млн. лева ръст само за месец...

                          Депозитите на Домакинства и НТООД са 51.530 млрд. лв. (47.7% от БВП) в края на декември 2018 година.

                          Депозитите на Домакинства и НТООД са 50.462 млрд. лв. (48.9% от БВП) в края на ноември 2018 година.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            и по-добре..
                            Хахахах...много си зле брат,освен това си и лъжец

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Казвах Ви преди няколко месеца да купувате злато ама не слушате
                              И от злато ли понимаеш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                                Казвах Ви преди няколко месеца да купувате злато ама не слушате
                                и по-добре..
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X