IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Все съм слушал изявления , но от този род и от този ЧОВЕК ИЗКАЗАНО си е за тази тема !!!

    -" Васил Велев: Ръст на БВП от 6% е напълно реален

    Ако кабинетът изпълни управленската си програма, годишен ръст на доходи между 10 и 15% е съвсем възможен, твърди председателят на АИКБ"

    http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...ealen--244217/
    това , за да се случи ни трябва нещо дето се съмнявам, че ще има кой да го направи - измитане на всякакви милиционери и ченгета от СЪД, ПРОКУРАТУРА и Следствие ... не виждам как може да стане като знаем кой е на власт.

    имаме ли работещ съд , ще падне нивото на корупцията и ще се увеличи защитата на която могат да разчитат инвеститорите.. това ще докара много нови инвестиции в производствени мощности, а не разни кауфланди и лидъли дето плащат МРЗ...

    а дано, ама надали
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

      Тази мантра колко сме страдали от санкциите срещу Русия се изтърка вече. Може да се прочете на доста места информация подкрепена с реални цифри колко сме "пострадали" от контрасанкциите на руснаците, които ни спират да продаваме на "необятния руски пазар".
      +1

      http://www.capital.bg/politika_i_iko...skoto_embargo/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Има опасения които недвусмислено сочат ,че новите санкции срещу Русия ще ударят с кризи пограничните държави от Източна
        Европа,краварска му далавера.
        Тази мантра колко сме страдали от санкциите срещу Русия се изтърка вече. Може да се прочете на доста места информация подкрепена с реални цифри колко сме "пострадали" от контрасанкциите на руснаците, които ни спират да продаваме на "необятния руски пазар".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Все съм слушал изявления , но от този род и от този ЧОВЕК ИЗКАЗАНО си е за тази тема !!!

          -" Васил Велев: Ръст на БВП от 6% е напълно реален

          Ако кабинетът изпълни управленската си програма, годишен ръст на доходи между 10 и 15% е съвсем възможен, твърди председателят на АИКБ"

          http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...ealen--244217/
          Има опасения които недвусмислено сочат ,че новите санкции срещу Русия ще ударят с кризи пограничните държави от Източна
          Европа,краварска му далавера.

          Коментар


          • Все съм слушал изявления , но от този род и от този ЧОВЕК ИЗКАЗАНО си е за тази тема !!!

            -" Васил Велев: Ръст на БВП от 6% е напълно реален

            Ако кабинетът изпълни управленската си програма, годишен ръст на доходи между 10 и 15% е съвсем възможен, твърди председателят на АИКБ"

            http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...ealen--244217/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

              Ние в парите на бачкаторите ли ще се целим или на чуждите инвеститори? Все си мисля, че е по-добре да се мъчим да привлечем големи чужди инвеститори, а не зидари и кофражисти, макар че рано или късно и такива ще дойдат на пазара.
              мисля че първо ще дойдат чуждите фондове втора година с ръст около 30% на Софикс се очертава а и данните за България и региона са много добри и мисля че ще решат че е време да инвестират в тренда. Експат мисля че ще са връзката - ако имат добър екип и знаят да продават ще им е сравнително лесно да привлекат пари.

              но кой ги чака в крайна сметка и сега пазара върви силно нагоре. Ако дойдат големи чужди играчи набързо ще се надуе пазара и ще ни стане тясно. Малко след това очаквам и масовката да се включи и поне аз си мисля че ще ми стане скъпо и прекалено рисково при влизането на масовката.


              Коментар


              • Ако ще се обиждате и заяждате, моля да не го правите в темата.
                रादोस्त

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                  Допреди няколко месеца повтаряше като мантра че гледаш от Високо и влизаш късно във форума щото по цял ден си на бачкане в испания.... върни си старите постове
                  Къде това виж в темата DAX кога съм писал тук скука това е ,между другото ти си пален лъжец уж си пил ром от Лас Палмас ама бутилка не видях а аз ти показах как изглежда бутилка от там която съм пил тъка че хайде ходи си лягай

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Винаги си в грешка 2007 се върнах в България
                    Допреди няколко месеца повтаряше като мантра че гледаш от Високо и влизаш късно във форума щото по цял ден си на бачкане в испания.... върни си старите постове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                      Така е от момента, в който ти отиде на гурбет в испания
                      Винаги си в грешка 2007 се върнах в България

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Тук след 2008 все се чака някой или нещо
                        Така е от момента, в който ти отиде на гурбет в испания

                        Коментар


                        • Тук след 2008 все се чака някой или нещо

                          Коментар


                          • Мисълта ми беше, че две години след като дойдат кофражистите и всичко хубаво на борсичката ни ще е приключило. Някак си ми е по-леко на душата, когато сме един файтон хора. Риска е по-малък.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Според мен публиката ще почне да идва на борсата чак когато имотите спрат да растат. Сякаш това няма да стане в следващата една година. Ще имаме възможност да окрупняваме и преструктурираме портфейлите на спокойствие. Пък почнат ли да идват глупави пари пазара няма да издържи повече от три години. Имам приятел, който редовно ми казва какво се говори сред бачкаторите на строежите. През 2014 г. Бяха фенове на рублата а сега на златото. Никой не е и чувал за български акции.
                              Ние в парите на бачкаторите ли ще се целим или на чуждите инвеститори? Все си мисля, че е по-добре да се мъчим да привлечем големи чужди инвеститори, а не зидари и кофражисти, макар че рано или късно и такива ще дойдат на пазара.
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Брееее че "бачкатори" злато та злато.... че това да не е ариана за да го търсят

                                Коментар

                                Working...
                                X