IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Благодаря ти за отделеното внимание !
    Не мога да я сменя ,- дори и след искането ти. За мен би означавало, че съм си повярвал , взел на сериозно и ттннн. , а не е така ! Винаги ще има и - по "дефениции" от по преживели
    Уууу-ф! Да бе.
    Ако го ударим на претенции и сериозност, бая ще сме го закъсАли!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Това май е доста яко. Сам себе си май изненадах с използване на младежки жаргон.
      Инта, когато човек започне да ражда фрази, които имат потенциал и основателна претенция да се превърнат в афоризми, това е един белег, че човек е минал през съмнения, колебания, осмисляне, метморфози, концентрация, опредметяване, обожествяване и ред други процеси на познанието, познал е възхода и опечалението (познанието неизбежно носи и печел) и вероятно се е докоснал до същността. Думичката "вероятно" е много важна. Кога самият д-р Фауст е трабвало дададе някаво смислено и разбираемо обяснение на щастието, той смутен размислил и дал някакъв отговор, в който вкарал думата БИХ (т.е. вероятно).
      Цялата тази тъпня, дето току-що изръсих и дето и аз не знам отДе се взе, е само за да те попитам, дали евентуално би помислил за замяната думата условие с "дефиниция".
      Прочетох те няколко път, после пак и си викам: Дали е това, дето си мисля, че разбирам?!
      После смених думата и ... някак на мен субективно ми стана по-ясно.

      Благодаря ти за отделеното внимание !
      Не мога да я сменя ,- дори и след искането ти. За мен би означавало, че съм си повярвал , взел на сериозно и ттннн. , а не е така ! Винаги ще има и - по "дефениции" от по преживели

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        - Запазена реплика !
        "БИЦИТЕ и КИБИЦИТЕ са по условие донори!
        Едните с ОБМИСЛЕНИ действия , другите с ПРЕДНАМЕРЕНИ (осъзнати) БЕЗДЕЙСТВИЯ !!! - inta53
        Това май е доста яко. Сам себе си май изненадах с използване на младежки жаргон.
        Инта, когато човек започне да ражда фрази, които имат потенциал и основателна претенция да се превърнат в афоризми, това е един белег, че човек е минал през съмнения, колебания, осмисляне, метморфози, концентрация, опредметяване, обожествяване и ред други процеси на познанието, познал е възхода и опечалението (познанието неизбежно носи и печел) и вероятно се е докоснал до същността. Думичката "вероятно" е много важна. Кога самият д-р Фауст е трабвало дададе някаво смислено и разбираемо обяснение на щастието, той смутен размислил и дал някакъв отговор, в който вкарал думата БИХ (т.е. вероятно).
        Цялата тази тъпня, дето току-що изръсих и дето и аз не знам отДе се взе, е само за да те попитам, дали евентуално би помислил за замяната думата условие с "дефиниция".
        Прочетох те няколко път, после пак и си викам: Дали е това, дето си мисля, че разбирам?!
        После смених думата и ... някак на мен субективно ми стана по-ясно.

        Коментар


        • А тия що така си ги менкат скришом и все между свои ???

          -
          11:51:45 68A / 68A Атоменергоремонт АД 5.624 420 2 362.08 -2.19%

          Коментар


          • новини,новините,novini,novinite,спорт,спортни,хороскоп,времре,времето,vreme,vremeto,Борисов,Дянков,Цветанов,стандарт,standart,вестник,фейсбук,спортал

            Коментар



            • Сам дето нарастването по-скоро е заради поскъпването на акциите, а не поради нови вложения.

              Коментар


              • - Запазена реплика !
                "БИЦИТЕ и КИБИЦИТЕ са по условие донори!
                Едните с ОБМИСЛЕНИ действия , другите с ПРЕДНАМЕРЕНИ (осъзнати) БЕЗДЕЙСТВИЯ !!! - inta53

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  е какво взе де похвали се!
                  Ми като е на демо кво да се похвали ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                    една много малка част от кеша е наместен

                    мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                    е какво взе де похвали се!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                      една много малка част от кеша е наместен

                      мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                      Наздраве,и намествай и останалия

                      https://www.facebook.com/TheBEERBibl...KmtH9m_4xYyOHw

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                        Да, имам кеш, който гледам да наместя някъде
                        една много малка част от кеша е наместен

                        мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Депозитите на фондовете от преди година падат леко от 26,5 на 25%, инвестициите в акции растат за сметка на тези в облигации и кеша.
                          Гледам че инвестициите им в Бг намаляват като дял, а в ЕС растат /но като стойност си растат/.



                          Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Близо 40% ръст на активите отчитат инвестиционите фондове в края на юни 2017 г.

                          http://www.infostock.bg/infostock/co...na-yuni-2017-g
                          Last edited by dex; 18.08.2017, 14:43.

                          Коментар


                          • Близо 40% ръст на активите отчитат инвестиционите фондове в края на юни 2017 г.

                            http://www.infostock.bg/infostock/co...na-yuni-2017-g

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              margen, явно ти си по-активен от мен със сделките

                              bota156, като погледнеш от позицията на времето не виждаш ли някаква вина и в самия теб? Ти направи ли някакви грешки? Осъзна ли какви?
                              Не съм изгубил всичко - влязох с 50к някъде, станаха 65к и излязох на 35+.
                              А уж си се бях диверсифицирал - 2 фонда, 5-6 дружества сам. Основно че започнах да нямам ВРЕМЕ - повече работа/отговорност, малко лични проблеми, посмениха ми се задълженията/начина на живот, вече не всичко дето лети се е@е и си взех къща до София че беше надалавера, па и родителите да са ми наблизо да ги гледам, ремонти/майстори, ядове ....

                              Сега съм само на имоти - 2 апарт в София - 1 ще разкарвам покрай тези невероятни цени, 1 в Сливен - 90% оженен, една стара къща за подаряване (10к лв), имам 1 в атина мисля да ги правя 2
                              Last edited by bota156; 18.08.2017, 14:22.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • http://dnes.dir.bg/news/spjashti-aktzii-26252030?nt=4

                                Коментар

                                Working...
                                X