IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен ще има още малко надолу преди реално да обърнем. Сега виждаме показно в малки мащаби какво ще се случи по позициите като корекцията приключи. Ако някой си мисли, че ще има достатъчно време да купи на дъното, няма как да се случи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Ако всеки който иска да купи е опукал кеша единствената посока която остава е надолу
      Споко, аз имам още 50К, фондовете в БГ милиони, а чуждите милиарди

      Коментар


      • Ако всеки който иска да купи е опукал кеша единствената посока която остава е надолу

        Коментар


        • Финиширах....., с 4,41 лв. кеш вече съм само за нагоре, пък каквото стане!

          Коментар


          • Ами какво мислиш са ми казали, след като почти опуках кеша?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
              Аз почти издухах кеша и се оттеглям в заслужена почивка.
              Какво казват чертичките

              Коментар


              • Аз почти издухах кеша и се оттеглям в заслужена почивка.

                Коментар


                • Май гладните кокошчици ще останат с празни човчици

                  Коментар


                  • Насочваме се към първи ден на зелено , дано да сме обърнали палачинката....

                    Коментар


                    • Ами да си пада Софарма-та с великия пордавач, останалите не са длъжни, да я гонят надолу.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Пазарът добро подхлъзване направи. В даден момент ще се спрем и при признаци за нагоре ще има връщане на кеша дето се освободи. Разбира се въпросът ще е по кой позиции ще се върне - това е ключовия въпрос.

                        Ще пусна аз една класация на компаниите по ЕВ/ЕБИТДА с актулни цени. При интерес може да пусна и по някои други показатели, ама да ми остане малко време.
                        Ще ми е интересно. +1

                        Коментар


                        • Някои хора казват, че корекцията е нещо временно и аз съм напълно съгласен с това. От друга страна обаче ерекцията да не би да е вечна?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            По определени позиции нетърпението за връщане изпъква...
                            Задръжте малко

                            Коментар


                            • По определени позиции нетърпението за връщане изпъква...
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • https://www.fidelity.com/viewpoints/...ket-correction

                                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                                Коментар

                                Working...
                                X