IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • изключвайки раздаваните дивиденти, тази булгаристанска борса заприличва с всеки изминал месец все повече на подобие на финансова пирамида

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
      Затова съм винаги казвал че субсидиите са вредни за нас, но ме замерят с камъни,,,,,. Наложи се да армирам чадъра..
      А то сега всеки вика ми парите са от европата, значи ничии, значи грехота е да не ги откраднем. Проблема е че като свършат прите от европата, крадливите навици си остават...
      + 1

      Коментар


      • Изглежда, продавачи няма и консолидацията е в ход..
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Затова съм винаги казвал че субсидиите са вредни за нас, но ме замерят с камъни,,,,,. Наложи се да армирам чадъра..
          А то сега всеки вика ми парите са от европата, значи ничии, значи грехота е да не ги откраднем. Проблема е че като свършат прите от европата, крадливите навици си остават...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            дали става бъдещето ще покаже ,но сегашните че не стават и крадат до последно е пълна истина...
            В момента всеки обект в София е корупционна схема ..
            То не бе лъвов мост ,то орлов мост , то метрото ,то дондуков ,то шипчески проход ,то северната тангента ,то южната ...
            Вчера минах по дондуков ..
            Сахара е малко по чиста от него а трябваше да е готов на 15 септември.....
            Три вида павенца и павенцата наредени като в детската градина да изкарат до НГ ,тротоари няма ....
            На Орлов мост ,коловозите на рейсовете са над 3 см....
            горе на А.. Йорданов е живо бедствие...
            Та така краде се до последно...
            А щом ви харесва ,немам против и да ви....
            Това е несериозно-някой вярва ли,че нови лица ще направят хубави неща?Това е все едно в стар бърдак,нови труженичкии и да очакваш морал.Там където има пари,има и злоотреби-системата не търпи честни хора и ги премахва-насилствено,компромати.....
            Last edited by 0; 26.09.2017, 10:07.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

              Пази боже... този реално казва, че нито той става за политик, нито сегашните хора около него. Та дайте сега да гледаме реалити, в което куцо и сакато ще доказва колко много става да води държавата! Е поне рейтингите на шоуто ще скочат до небесата
              дали става бъдещето ще покаже ,но сегашните че не стават и крадат до последно е пълна истина...
              В момента всеки обект в София е корупционна схема ..
              То не бе лъвов мост ,то орлов мост , то метрото ,то дондуков ,то шипчески проход ,то северната тангента ,то южната ...
              Вчера минах по дондуков ..
              Сахара е малко по чиста от него а трябваше да е готов на 15 септември.....
              Три вида павенца и павенцата наредени като в детската градина да изкарат до НГ ,тротоари няма ....
              На Орлов мост ,коловозите на рейсовете са над 3 см....
              горе на А.. Йорданов е живо бедствие...
              Та така краде се до последно...
              А щом ви харесва ,немам против и да ви....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Тук нещо се заформя алтернатива https://www.vesti.bg/bulgaria/politi...a-hora-6074155
                Пази боже... този реално казва, че нито той става за политик, нито сегашните хора около него. Та дайте сега да гледаме реалити, в което куцо и сакато ще доказва колко много става да води държавата! Е поне рейтингите на шоуто ще скочат до небесата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Когато нещата изглеждат безнадеждни,всяка нова алтернатива жъне голям успех .....поне в началото,друг е въпроса как ще се развие по-нататък ...не се знае.
                  на теория е така, но на практика се получава друго

                  ако след европредседателството направят избори и оставят славчо да спечели ............... след няколко месеца БПЦ ще го бламират и се връщат на бял кон с тезата, че по-добри и по-подготвени от тях няма

                  така направиха с комунистите и орешарски ............. същото ще направят и със славчо

                  честно казано не мисля, че славчо ще е с нещо по-добър от бойчо
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    ...мислиш ли, че ще е успешна алтернатива, аз не ми мисля, но ще се радвам, ако се получи...
                    Когато нещата изглеждат безнадеждни,всяка нова алтернатива жъне голям успех .....поне в началото,друг е въпроса как ще се развие по-нататък ...не се знае.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Тук нещо се заформя алтернатива https://www.vesti.bg/bulgaria/politi...a-hora-6074155
                      ...мислиш ли, че ще е успешна алтернатива, аз не ми мисля, но ще се радвам, ако се получи...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Чак сега ли ти светна лампата ,че тук освен схеми друго няма
                        ......не чак сега, но сега всичко се прави явно без дори леко притеснение, че схемите се виждат с просто око....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          "Надежда всяка тука оставете" докато в тази държава и*родите наречени "управници" действат по този мръсен и подъл начин за да постигнат целите си няма да видим чужд инвеститор, хората ще продължават да бягат ще живеем все по бедно и мизерно ..........това не може да продължава повече
                          Тук нещо се заформя алтернатива https://www.vesti.bg/bulgaria/politi...a-hora-6074155

                          Коментар


                          • А га до 2007 г вървяха схемите пазара беше друг, нале!!! лобош

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              "Надежда всяка тука оставете" докато в тази държава и*родите наречени "управници" действат по този мръсен и подъл начин за да постигнат целите си няма да видим чужд инвеститор, хората ще продължават да бягат ще живеем все по бедно и мизерно ..........това не може да продължава повече
                              Чак сега ли ти светна лампата ,че тук освен схеми друго няма

                              Коментар


                              • "Надежда всяка тука оставете" докато в тази държава и*родите наречени "управници" действат по този мръсен и подъл начин за да постигнат целите си няма да видим чужд инвеститор, хората ще продължават да бягат ще живеем все по бедно и мизерно ..........това не може да продължава повече
                                ДКК е купила още едно вземане от КТБ за 38 млн. лв. и ще опита да пристъпи към принудителна продан

                                Коментар

                                Working...
                                X