IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако продавачите са свършили, това е класическа ситуация, в която първите куражлии ще са и най-печеливши?... На аска сега е промоция за тези, които имат кеш и... топки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Мавърик, предполагам се сещаш, кога ще свърши корекцията - когато Партньорите ще станат паникьори... Но друго си е да се чустват привилегировани като "партньор" налЕ !?!? Без да се сещат че какво е партньор !?! - в поза партер :- като при севтополис
      Аз го знам, ти също, и други хора... Ама откъде толкова акъл в "партньорските глави"...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Как да ти кажа ,ако имахме едно мнение за движенията на борсата никога няма да има печалби и загуби...
        За протокола от вложения в маркета с инвеститорска цел печелят само 10% от участващите а от вложени във форекс маркета само 1% заради ливъриджа...
        Това е световна статистика ,сигурно за БФБ е още но малко процента на печелившите ....
        Принципа на движенията на големите акули и следния ...
        първо се набалончва маркета ,после се обират печалбите с корекции , после пак се набалончва маркета и пак се обират печалбите до момента когато повечето участниците вярват че са само корекции и усредняват , но корекцията продължава и продължава докато последния бик е жив и пак почват да купуват акулите за следващия бичи маркет......
        При нас има мажо който се правят на акули, ама по големите чужденци така излизат на техен гръб....
        нови няма защото и влизането и особенно излизането е много трудно....
        Така че ако съм излезъл с печалба значи че съм направил правилния ход когато е трябвало ,а тези като Ромпетрол във Фармата и излизащия във хим са довод на мойте действия...
        Сега гледащите на телевизорите не са са мнозинство но с всеки ден излизат нови и се увеличаваме ,но тези с акции се гърчат в собствен сос ако спада продължи...а той ще продължи .......защото няма кой да купува ...
        Имате право и на обратното мнение че сме пред Рали ..
        Ама аз не го чувствам по мойте познати и по постовете във форума , Ралито е отложено със довода ами чакаме Фармата....
        Е щом ви харесва довода , за спада...
        Прав си да имаш такъв поглед върху пазара , особено ако си преживял спада 2009 ...
        За мой късмет влязох точно тогава около дъното ... Мисля, че повечето стари пушки предвидливо дисконтират цените на акциите и то с доста... Парен каша духа ... Но това е другата крайност на онова което се е случвало с помпането на патки и мостове ... Дано новаците на борсата успеят да си направят реална преценка за ситуацията - различна от тази на ъпърите и сривльоците
        п.с.Някои чакат да свърши разпродажбата при фармата , а аз чакам да свърши ремонта пред НДК ... че е време за нова PR акция
        ...пък и нещо се затиши около новите стратегии и мерки за развитие на капиталовия пазар
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение

          Монти, нещата май изглеждат обратно. Има доста наредени купувачи на ниски нива. Май, обаче, свършиха продавачите, които искат да продават на такива нива. Затова сделките са символични, с малки изключения за няколко позиции. Може би апокалипсиса се отлага или пък слуховете за такъв да са били силно преувеличени. В този случай, купувачите ако искат да купуват, почват да го правят направо отдясно, следва корекция на офертите купува в посока увеличение. Ако това не стане, ще се чака или апокалипсис, или ефект на отчетите. Разбира се, двата сценария са разнопосочни. През цялото това време, над БФБ стои сянката на онзи голям продавач на Софарма, който като е купувал на времето, дори и не си представял какъв фактор ще стане за борсата.Или с други думи, събрал ли си е джобните, или още не, готов ли е да продава на доста по-ниски нива или не, както и от оценката му от какво ще спечели повече, от задържане на акциите си или от продажби на всяка цена.
          Как да ти кажа ,ако имахме едно мнение за движенията на борсата никога няма да има печалби и загуби...
          За протокола от вложения в маркета с инвеститорска цел печелят само 10% от участващите а от вложени във форекс маркета само 1% заради ливъриджа...
          Това е световна статистика ,сигурно за БФБ е още но малко процента на печелившите ....
          Принципа на движенията на големите акули и следния ...
          първо се набалончва маркета ,после се обират печалбите с корекции , после пак се набалончва маркета и пак се обират печалбите до момента когато повечето участниците вярват че са само корекции и усредняват , но корекцията продължава и продължава докато последния бик е жив и пак почват да купуват акулите за следващия бичи маркет......
          При нас има мажо който се правят на акули, ама по големите чужденци така излизат на техен гръб....
          нови няма защото и влизането и особенно излизането е много трудно....
          Така че ако съм излезъл с печалба значи че съм направил правилния ход когато е трябвало ,а тези като Ромпетрол във Фармата и излизащия във хим са довод на мойте действия...
          Сега гледащите на телевизорите не са са мнозинство но с всеки ден излизат нови и се увеличаваме ,но тези с акции се гърчат в собствен сос ако спада продължи...а той ще продължи .......защото няма кой да купува ...
          Имате право и на обратното мнение че сме пред Рали ..
          Ама аз не го чувствам по мойте познати и по постовете във форума , Ралито е отложено със довода ами чакаме Фармата....
          Е щом ви харесва довода , за спада...

          Коментар


          • Абе за съжаление ще има още надолу. Продавачите само чакат.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Така ли ги виждаш нещата..?
              щото за мен като нема купувачи ,скоро ще се Найдат продавачи....
              Монти, нещата май изглеждат обратно. Има доста наредени купувачи на ниски нива. Май, обаче, свършиха продавачите, които искат да продават на такива нива. Затова сделките са символични, с малки изключения за няколко позиции. Може би апокалипсиса се отлага или пък слуховете за такъв да са били силно преувеличени. В този случай, купувачите ако искат да купуват, почват да го правят направо отдясно, следва корекция на офертите купува в посока увеличение. Ако това не стане, ще се чака или апокалипсис, или ефект на отчетите. Разбира се, двата сценария са разнопосочни. През цялото това време, над БФБ стои сянката на онзи голям продавач на Софарма, който като е купувал на времето, дори и не си представял какъв фактор ще стане за борсата.Или с други думи, събрал ли си е джобните, или още не, готов ли е да продава на доста по-ниски нива или не, както и от оценката му от какво ще спечели повече, от задържане на акциите си или от продажби на всяка цена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5
                Бих пуснал, ама нямам. Разпродадох в края на по-миналата седмица и в началото на миналата. Иначе веднага бих изсипал
                (y)
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                  Работата на кантар днеска... Айде, пускайте каквото има да пускате, че да се свършва!...
                  Бих пуснал, ама нямам. Разпродадох в края на по-миналата седмица и в началото на миналата. Иначе веднага бих изсипал
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel
                    Не ми се мисли що за шоу ще е ако са 28, 38, 48%....
                    (y) Недей си и помисляй!!. Първо ще ни линчуват, а второ - ще ни обявят за един същи ник Dobyr Ден и успех на играчите
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Тук и оттатък в паниката май пак на тролска седянка сте го обърнали.
                      Паднал индексо някакви мизерни 8% и сте се хванали за гушите.
                      Не ми се мисли що за шоу ще е ако са 28, 38, 48%....
                      Така ли ги виждаш нещата..?
                      щото за мен като нема купувачи ,скоро ще се Найдат продавачи....

                      Коментар


                      • Работата на кантар днеска... Айде, пускайте каквото има да пускате, че да се свършва!...

                        Коментар


                        • Тук и оттатък в паниката май пак на тролска седянка сте го обърнали.
                          Паднал индексо някакви мизерни 8% и сте се хванали за гушите.
                          Не ми се мисли що за шоу ще е ако са 28, 38, 48%....

                          Коментар


                          • Щеше да е новина, ако се листнат на БФБ..Нещо много сме зле с ИПО тата..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                              Мощна немска компания построи завод до Пловдив, дава работа на 900 души!

                              http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=99563
                              старо, за който следи немският пазар, новината не е от вчера или днес.
                              но по-важното за тук е: Бихте ли разтълкували тази положителна новина за регион Пловдив, КАКВО общо има с БФБ и булгаристанските мегаструктури, които уж се търгуват?

                              Коментар


                              • Мощна немска компания построи завод до Пловдив, дава работа на 900 души!

                                http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=99563

                                Коментар

                                Working...
                                X