IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    ако левски беше с ботуши, нали знаеш
    Не ми се спори Данске ,не са очаква ли ,че една държава ще реанимира един удавник
    А ще подаде вода на друг

    Коментар


    • ако левски беше с ботуши, нали знаеш
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        +) А какво да кажем за онези изумруди Данске, които играха срещу борда, егаси ушивката която си направиха ))) Вместо да ловят сьомги и да продават спрофит се самоизиграха с мерак
        Тук не съм съгласен ако бе гръмнала Първата банка резултата щеше да е друг

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist
          А какво да кажем за това че Goldman и BlueCrest Capital Management са в топ държателите на БГ ДЦК???
          +) А какво да кажем за онези изумруди Данске, които играха срещу борда, егаси ушивката която си направиха ))) Вместо да ловят сьомги и да продават спрофит се самоизиграха с мерак
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

            Рейтинга ни е неинвестиционен (демек боклук)
            Аз много не им вярвам на тези агенции но вярвам на мен си и виждам .че тук инвеститори няма

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Еми и с дълга е ок и рейтинга тогава защо не ни виждат
              Рейтинга ни е неинвестиционен (демек боклук)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Еми и с дълга е ок и рейтинга тогава защо не ни виждат
                Отговора не е много сложен, България има малка държавна задлъжнялост, между 20 и30%, а парите не ги връщаме от данъците, а чрез нов дълг. От данъците изплащаме лихвите, което на този етап все още не е фатално, тъй като сумите са все още поносими. Относно акциите на БФБ, струва ми се,че бързо забравихте КТБ, а и тя беше публична.....и скъпа. Не казвам,че всички са маскари, но не съм и далече от тази мисъл . В този ред , защо си мислите, че ония хора с лъскавите имена ядат доматите с колците, само защото на вас ви се иска някой вносен инвеститор да ви купува дългосрочните инвестиции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                  Еми и с дълга е ок и рейтинга тогава защо не ни виждат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение

                    Глупостта, непознаването на тази част на света, наивитета ... да продължаваме ли хаха...
                    А да за ДЦК могат да се запознаят а за БФБ не ,ами 2007 не бяха ли тук ?
                    Нещо друго има

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Ми не на борсата що ги няма ?
                      Що не купуват артиите от БФБ като всичко е Ок
                      Или това не го разбираш?
                      Сега стандарта е голям
                      Ама инвеститорите нещо не го разбират
                      http://www.minfin.bg/bg/69

                      Коментар


                      • А какво да кажем за това че Goldman и BlueCrest Capital Management са в топ държателите на БГ ДЦК???
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                          Някой от оптимистите ще ми отговорили на един въпрос ?
                          Кое кара JP Morgan Morgan Stanley да инвестират в Румъния а не в България?
                          Глупостта, непознаването на тази част на света, наивитета ... да продължаваме ли хаха...
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            А защо борса е не ликвидна?
                            При тази цветуща държава защо тук няма ликвидност с в съседна Румъния има?
                            Кое кара JP Morgan Morgan Stanley да инвестират в Румъния а не в България?
                            Тук е пълно с мошенници от всякакъв калибър.

                            Коментар


                            • Някой от оптимистите ще ми отговорили на един въпрос ?
                              Кое кара JP Morgan Morgan Stanley да инвестират в Румъния а не в България?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Не може да срутиш цените с 90% и да чакаш големите да се върнат.На Артио му събуха гащите и някой тогава се кефеха и ето го
                                резултатът.Не на последно място неликвидна борса ,първо купуваш и после се чудиш на кого да продадеш.
                                А защо борса е не ликвидна?
                                При тази цветуща държава защо тук няма ликвидност с в съседна Румъния има?
                                Кое кара JP Morgan Morgan Stanley да инвестират в Румъния а не в България?

                                Коментар

                                Working...
                                X