IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Безкозов нищо не ти е ясно ,но с теб да се спори няма смисъл ,гледай сега как тези дни ще подскочат артиите от фонда
    Особено по ниско ликвидните
    Ясно.

    Коментар


    • Facebook пpeмaxнa дeceтĸи xиляди фaлшиви aĸayнти

      Coциaлнaтa мpeжa пpeмaxнa дeceтĸи xиляди фaлшиви aĸayнти, paзпpocтpaнявaщи дeзинфopмaция. Koмпaниятa paбoти c eĸcпepти, ĸoитo пpoвepявaт фaĸтитe в нoвинapcĸия й пoтoĸ и ce oпитвa дa пpeдocтaви дoпълнитeлни глeдни тoчĸи зa иcтopиитe cъc cвъpзaни cтaтии.

      Вземете пример от най-големите в бранша ... време е за промяна
      Last edited by RUBLA; 25.10.2017, 21:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз

        Ясно.
        Безкозов нищо не ти е ясно ,но с теб да се спори няма смисъл ,гледай сега как тези дни ще подскочат артиите от фонда
        Особено по ниско ликвидните
        Last edited by lobos; 25.10.2017, 20:33.

        Коментар


        • Все пак повечето големи и по-малки фондове имат акции директно и индиректно на ли ме разбираш
          Особено фондове които оперират с къси позиции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

            Я кажи малко по-просто (ясно), че не разбрах какво точно допускане ти се върти....
            Ами без да бързат могат да изчакат фонда се листне и тогава с пакета който имат от Фармите да им пуснат къси предполагам покрай тях има още закъсали фондове от ликвидността на нашият пазар,които все още не могат да напуснат пазара ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

              Я кажи малко по-просто (ясно), че не разбрах какво точно допускане ти се върти....
              Ше го извърти .... на друго място...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Мен друго ми се върти в главата -Рофарм и нейният пакет не знам колко им е останал при Фармата но едва ли е малък както знаем на вън пари за къси се намират както и се договарят скрити сделки
                Да но бъркам ,че тогава
                Спре ли продажбите приФармата сигнала е ясен ако не мине пакета
                Я кажи малко по-просто (ясно), че не разбрах какво точно допускане ти се върти....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Мен друго ми се върти в главата -Рофарм и нейният пакет не знам колко им е останал при Фармата но едва ли е малък както знаем на вън пари за къси се намират както и се договарят скрити сделки
                  Да но бъркам ,че тогава
                  Спре ли продажбите при Фармата сигнала е ясен ако не мине пакета

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Че то ако няма къси, защо ги допускат за одобрение/ не се знае, колко стъпки има да изпълняват още???/...? Те там, на арената е истината...! В БГ си играят на мажовци и партньори...
                    Мен друго ми се върти в главата -Рофарм и нейният пакет не знам колко им е останал при Фармата но едва ли е малък както знаем на вън пари за къси се намират както и се договарят скрити сделки
                    Да но бъркам ,че тогава
                    Спре ли продажбите приФармата сигнала е ясен ако не мине пакета

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Там
                      Че то ако няма къси, защо ги допускат за одобрение/ не се знае, колко стъпки има да изпълняват още???/...? Те там, на арената е истината...! В БГ си играят на мажовци и партньори...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Там или тук?
                        Там

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                          По мое скромно мнение, средносрочно...

                          [ATTACH=CONFIG]n3255690[/ATTACH]
                          Last edited by maverik; 25.10.2017, 19:56.

                          Коментар


                          • По мое скромно мнение, средносрочно...
                            Click image for larger version

Name:	Stay down.png
Views:	1
Size:	2.0 КБ
ID:	3255690



                            "Falling down is an accident – Staying down is a choice."
                            Last edited by Minka; 25.10.2017, 20:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              Някой знае ли ако фонда все пак бъде листнат на борсата в Франкфурт ще може ли да се пускат къси ?
                              Там или тук?

                              Коментар


                              • Някой знае ли ако фонда все пак бъде листнат на борсата в Франкфурт ще може ли да се пускат къси ?

                                Коментар

                                Working...
                                X