IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    после се възстановяват!
    Кога после ? След ден,два ,като ги впишат,накрая на месеца ? На мен нищо не са ми върнали,нито някъде нещо е отбелязано,нито имам идея коя точно сделка ще бъде без такса,понеже имам към 20,с различна големина.
    Също така никъде не го пише това и човек няма как да разбере.
    Отделно 3пъти ми объркват баланса за 1 седмица без да имам сделки и в чудо се видях с тоя професионализъм.Към карол съм.И баланса ми е все на минус,как пък не се объркаха да е на + един път .
    Та ,кога ги връщат тея комисионни ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko
      ]Гледам продажби за по 5-10хил.лв свалят цените с по 5-8%. Луда работа ! Това ако са дребни разпродажби на дребни риби заради Градуса е голяма простотия ! В момента ги губят тия 8% при разпродажбата[/B], пък ще ходят да гонят дивото и несигурното в Градус. Не че не искам да е успешна емисията, но по този начин да си освобождаваш средства е глупост. Ако е някой зорлия и продава разбирам, но ако е заради Градуса е непонятно !
      Освен ако не мислят ,че ще падат и загубят евнтуално повече в близко бъдеще......не се знае дали е за Градуса
      Last edited by спекуланта; 15.06.2018, 14:34.

      Коментар


      • Гледам продажби за по 5-10хил.лв свалят цените с по 5-8%. Луда работа ! Това ако са дребни разпродажби на дребни риби заради Градуса е голяма простотия ! В момента ги губят тия 8% при разпродажбата, пък ще ходят да гонят дивото и несигурното в Градус. Не че не искам да е успешна емисията, но по този начин да си освобождаваш средства е глупост. Ако е някой зорлия и продава разбирам, но ако е заради Градуса е непонятно !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
          И какво означава като са ликвидни? По-малко надценени ли са, защото в списъка има откровено надценени позиции?
          Така е, подреди си ги сам, имаш избор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
            И какво означава като са ликвидни? По-малко надценени ли са, защото в списъка има откровено надценени позиции?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
              Ангро казано е, но реално като се замисля трудно мога да се сетя за нещо подценено. Я препоръчай нещо подценено?
              http://www.infostock.bg/infostock/control/issues

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                Много на ангро казано! Не съм съгласен - има и напомпани и подценени. Затова е добре да се поглеждат и коефициентите...
                Ангро казано е, но реално като се замисля трудно мога да се сетя за нещо подценено. Я препоръчай нещо подценено?

                Коментар


                • 10:40! Да затваряме и да си ходим?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                    ...На тези напомпани нива...
                    Много на ангро казано! Не съм съгласен - има и напомпани и подценени. Затова е добре да се поглеждат и коефициентите...

                    Коментар


                    • Ами нормално, какво друго да искаме? На тези напомпани нива, и в това вече отпускарско време, няма как да искаме някой да налива още пари. Защото те парите в момента отиват за почивки ...

                      Коментар


                      • Пече се нов рекорд - само 3 сделки до 10:27!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          А представи си и някои други компании да повлекат крак и да започнат да се рекламират как всяка година ще раздават дивиденти от печалбата си.......защо не и Фармата и Химимпорт
                          Мечтии, мечтии....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                            Тази монета бе в тираж 3000бр/нормален/,но 1200бр бяха за падарък за европредседателството и се създаде изкуствен дефицит,масмедии....
                            Е, тук изкуственият дефицит липсва. Хартии ще има за всички внуци.

                            Коментар


                            • Днес забелязах, че дори и хидропневмонещото е слязло с оборот цели 1200 лв!?? Дано не е друго, а временен градус-ефект))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                                В началото на годината БНБ пусна монета във връзка с председателството на ЕС. Голяма реклама, голямо нещо! Юрна се целокупното българско човечество да се реди януари през нощта на опашки, да има за внуците. И после тишина. Следващите две монети си стоят на касите. На всичкото отгоре кратуните от БНБ си повярваха и вдигнаха тиража и цената! И те така...
                                Тази монета бе в тираж 3000бр/нормален/,но 1200бр бяха за падарък за европредседателството и се създаде изкуствен дефицит,масмедии....
                                Last edited by 0; 14.06.2018, 18:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X